Ölümleri savaşı durdurmanın bir yolu olmalı?

Dünyayı savaştan ölümlerden uzak tutmanın bir yolu elbette vardır siz en güzel yolu nedir?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Yine bir kadife devrimi olmalı diyorum. Bütün Dünya halkları olarak ya imza kampanyası ya da farklı bir uygulama ile nette video paylaşımı ya da yazı paylaşımı gibi savaşları durdurmazlarsa hayatı durdurma küresel grev tehditi diye düşünüyorum ben şimdilik.
    Dünya'yı durdurmak gerçi sağlık hastalar acil durumlar ve daha düşünülecek ince detaylar vardır ama ben artık sessiz iyilerin harekete geçmesi gerektiğine inanıyorum. bir kıta bile başarabilse değişir belki bir şeyler.

Birlik olmak özü birlik olmadıkça azınlık yamyamlar milyarlarca insanı hayattan bezdirecek.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• savaşmak lazım. Barış için savaşman lazım. Çünkü barışın olması için önce savaşın olması gerek yoksa barış olmaz.

1|0
    0|0
    • Peki barışın için kaç kişi savaşıyor mahsum çocuklar ölüyor hangi barış dünyayı saran barışlı yoksa hasret kalan barış mi

• Peki vicdanın rahat bir şekilde izlenmeli mi bu olay bu savaş insanların çocukların ölmesi yoksa birşeyler yapıp dur demek mi lazım dünya da ki savaşlara

• Çocukların ölmesi diyorsun ikidir çok umurunda sanki. Bazılarının yaşaması için bazılarının ölmesi gerek. İşte insanlar yaşamak için öldürüyor. Barış istiyorsan savaşacaksın. Barışı gelecek nesillere aktarmak için savaşacaksın. Yaşaması için öleceksin.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...