Sevdiğiniz birinin küçük yaşta kendi kanından olan biri tarafından tecavüze uğradığını öğrenseniz ne yapardınız?

Sorunun daha fazla iğrençleşmemesi için kanından demek zorunda kaldım. Görüşlerinizi merak ediyorum. O anı gözlerinizde canlandırın ve düşünün ne derdiniz?

Güncellemeler:
Küçük yaşta sevdiğiniz kızın tecavüze uğradığını duydunuz nasıl tepki verirdiniz?
Sevdiğinizin kuçuk yaşta tecavuze uğradığını oğrendikten sonra Sevdiğinizin yanında mı olurdunuz yoksa bu konu ağır deyip çeker gider miydinz?

0|1
7|35

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk önce Sevdiğimin yanında olurum. Ondan ayrılmak aklıma gelmez. Sonra o kişinin kim olduğunu öğrenir bir kaç şey yapardım. Öldürmeyi düşünürdüm ama sevdiğimi yalnız bırakamam. O adamı Allah ne verdiyse güzelce doverdim ağzını burnunu kirardim. Bu durumda ağır yaralama olmadığı sürece enfazla bir iki yıl yatarım. AMA ben kendimi gostermeden halledecegim ICIN BUNU da atlatmis olurum. sonra dava açarım bunun isbat mağdurun şikayetiniz zaten. Çalıştığım kurum olarak ayrıntılı biliyorum Uzmanlar bunu çözüyor olup olmadığını sonrası malum o adam kesin en az 15 yil yatacak ve o sürede hapiste onu sislerler. .

0|0
    0|0
    • Aradan seneler geçmiş nasıl ispatlanabilir ki?

• teşekkür ederim çok sağol

• Rica ederim gecmis olsun..

En İyi Kız Görüşü

• böyle bişey yaşadım hatta sadece bana değil üvey kızına ablama ve bir iki kişiye daha aynı şeyi yapmış ama onların yaşı büyük diye ileri gidememiş ben dr gidiyorum çğnkü yeni hatırladım bu olanları hep bir karanlık taraf vardı hafızamda sonra halamlar konuşurken duydum ve gözlerim açıldı sanki dört beş yaşlarındaydım onların evinde uyandığımda çıplaktım v. s şimdi öldü psikyatriste jinekolojik muayene olmalı mıyım diye sordum hiç gerek yok zaten kanıtlayamazsınız aradan kaç yıl geçmiş dedi ileride hayatımda olacak kişiye bunu nasıl anlatçam dedim doğru kişi zaten yanınızda olur dedi bence sende dr git

0|0
    0|0
    • Öncelikle uzuldum yaşadıklarına emin ol sen bu dünyada herkesten daha güçlüsün.

• şimdilik iyi geceler umarım yine konuşma fırsatı buluruz çok çok sağol :)

• iyi geceler inşallaaahh

Erkekler Ne Diyor 34

• bir tür özel haya ile ilgili duygusal yazılara yorum yapmak bize yakışmaz. ben bugüne kadar 2bin kız Tanıdıysam 1900den fazlası kız değil. Ama bu benim için önemli değil. Çünkü artık tecavuzculer hadım edilip sadece hücrede tek başlarına olacaklar. ya da cinayetten sabıkalı kişilerle aynı kogusta kalacaklar. Ben insanları Kalbine Yüreğine göre ayırırım. Kız Kadın olarak ayıran Şerefsizler hep el değmemiş kız isterler sanki kendileri çok temizmis gibi. o yüzden artık sosyal medya daki insanlara bile bayanlar inanıyor. Ve yeni getirilen kanun ile 2000 yılından itibaren Kızlık zarı diktirenlerin tc isim soy isimleri açığa çıkıyor. Devlet küçük yasta çocuk istismarina savaş açtı doğru olanı yaptı. Yani mesala yarın SGK dan gidip bir Anne Baba Kızının tc sini söylerse 2000 1 ocaktan itibaren Tüm hastane kayıtlarına ulasabilir

0|0
    0|0
    • İnşallah dediğin gibi olur sapıklarda cezasını bulur. Diğer konuya gelince haklısın el değmemiş kız aldıktan sonra kendisini başkasıyla aldatmayacağına kızın sonsuz inanırlar sanırım. Sonuçta ilk o el değdi sonrasını boşver..

• Anladım ama Sen yine de İşkur a başvur. Çorum son yıllarda gelişti Senin de bir yerde mutlaka nasibini vardır. Ben Tekirdağ da yaşıyorum

• bakalım nasip belki de başka şehir başka bir yer olur.. pek dert etmiyorum oluruna bıraktım artık.. bilmiyorum tekirdağı hiç görmedim. mesajı atmadın sanırım sevdiğine?

• elmacık kemiklerine kadar kırarım..

1|0
    0|0
    • Sevdiğine guvenin tam o zman

• o ince çizgi fark değildir..
      birbirine bağlayan bir iptir..

• O ipi tutmak isteyende seni bırakmaz hiç.. Böyle insanlar çıkar inş karşımıza.

• Hay ağzın bal yesin yaa. Ben de bu soruyu soracaktım. Ama hangi saat uygun olur bilmiyordum. Ben kim olursa olsun diyecektim. Sen orada çıta yükseltmişsin. Ama herhalde ben sevdiğimi yanıma alırdım. Ve ona bunu yapanı komalık döverdim demir sopayla sonunda da sopayı ona sokardım herhalde. Ya da direkt öldürür cesedini ormana atardım. Hayvanlar bile yemez ama... Sevdiğimi de rehabilitasyona götürürdüm. Ve benim ailemle beraber yaşaması için ailemle konuşurdum ki muhtemelen izin verirlerdi. Ya birisi ona dokunursa cidden katil olurum ben yaa... Kendimi durduramazdım herhalde. Eğer sevdiğim beni durdurmak isterse de dava açardık. Kimse o şerefsizi şişlerlerdi hapiste...

0|0
    0|0
    • Gerçekten bunları söylemen bile beni duygulandırdı. Teşekkürler yürekli insan..

• İnşallah yaa. Benin için ne istiyorsan Allah sana bin katını versin. İnşallah Allah da sana benim gibi gerçekten sevebilen bir adam verir. İnşallah sen de çok mutlu olursun. Allah seni hak edecek. Sana değer verecek bir adam versin...

• Çok teşekkür ederim... inşallah beni böyle sevecek biri çıkar karşıma...

• Bu hikaye bana tanıdık geldi izle bunu
    https://youtu.be/TrspuYBeuUY
    Sevdim dedi abi...

0|1
    0|0
    • İzleyeceğim.

• @FotoMustafa abi efsane dizi be

• Efsane 96 bölüm efsane ekip efsane sezonlar şule berna behzat uclemi dangalak harun babasini saklandigi. yerden cikaran ve feridenin kocasini gomen hayalet nazlinin katil olduğunu bilen akbaba şizofren bir başkomser ince biyikli amiroldurulen savci ercü...

• daha fazla sahiplenir, sever ve unutması için elimden gelen her şeyi yapardım.

1|0
    0|0
    • Çok seven inanan güvenen biriysen yaparsın. Peki böyle birisin diyelim hiç sorgular mısın şüphe duyar mısın?

• sahiplenme, onun itirafıyla kıyaslama değil. kendini daha iyi hissedip sonsuza kadar unutturma çabalarından biri sadece... evet güven zor zanaat...

• Her insanda bunu kaldıramaz istemez belki insan olarak yanında olur istediği her anında ileride bu durumu kaldıramayacağı için sahiplenmek istemez

• Birşey Demezdim.. Söyleyeceklerimi Hakim'in ; Neden Öldürdün? Diye Soracagı Zamana Saklardım..

1|0
    0|0
    • Sorgulamadan inanırdım diyorsun?

• Teşekkürler

• rica ederim ben teşekkür ederim

• üzülürdüm ve teselli etmek için sarılır tek kelime dahi etmezdim o konu hakkında

1|0
    0|0
    • Sorgulamazdım hiç diyorsun.

• Çocuk masum bir şey nasıl suçlu olabilsin ki. İstese de zorlasa da olamaz.

• tabiki oda var

• yardımcı olmaya çalışırım kabul ederse

1|0
    0|0
  • Yediremezdim kendime belki ama aradan uzun zaman geçtiyse elimden çok da bir şey gelmezdi sanırım. En fazla, çevremdeki diğer insanları o tecavüze sebep olan kişi hakkında azami olarak uyarırdım.

0|0
    0|0
    • Gerçek olup olmadığını sorgulayıp sorar mıydın hiç defalarca kurcalar mıydın peki?

• Kendini nasıl davranmak rahat hissettirecekse, öyle davran derim. Bunda da iki alternatifin var;ya olanı biteni sineye çekmek, sessiz kalmak ya da sonuna kadar irdeleyip o hareketi ifşa etmek. Tabi bunları yaparken de iki olayın getirisini ve götürüsünü hesaplamak da gene sana düşüyor.

• Bana değil de karşıdakine düşüyor. Ben ne getirisini düşünen biri olacağına inanıyorum ne de sessiz kalıp yanında olabilecek birine..

• Hic konusunu dahi acmam. Tecavuz edilenin hic bir sucu ve amaci olamaz. Tecavüzcüyle gorusturmem ailesinden bile olsa. Utandirmaya gerek yok onu. Benim bir arkadaşımın basina gelmis çocukken ve ciddi problemler yasiyor. Konulsrda hassas olmak gerekir.

0|0
    0|0
    • Konusunu açmamakta yerinde bir davranış haklısın. Defalarca hatırlatmak üzebilir

• Sevdiysem sonuna kadar yanında olurum onu gecmişini hatırlatacak herşeyi unuturmaya cabalarım tedavi ise tedavi... Sonuçta oda bir insan Allah kulu herşeyi ile sahib cıkarım

0|0
    0|0
    • İşin peşine düşüp gerçek mi diye sorgulamaz mısın

• tabikide sorar sorgularım biri birini sevdiğinde herşeyini araştırır doğal olarak...

• Bencede öyle yapmalı zaten beraber hesap sorulmalı.

• Ne çok ensest vakası olmaya başladı. Sapıklara bak. Sana da mı edildi? Bunu kimse kabul etmez. Abini veya baban mıdır her kimse, onu öldürmeden rahat etmez söyleyeceğin kişi. Öldürmeyeceğine göre, seninle rahat olmaz artık.

0|0
    0|0
    • Rahatsa?

• mevzuyu öğrendikten sonra, RAHATSA... Derhal kurtul o adamdan! Ha eğer bilmiyor ve rahatsa, o zaman da sen rahat değilsin, ki burda bu soruyu sorduğuna göre...

• Haklısın. Sevmek farklı bir duygu elinde olmayan bir şey

• Sevmeye devam ederim hem de daha sıkı sıkıya emin ol

0|1
    0|0
    • Şüphe duymadan mı

• Sana da iyi şanslar dilemek istedim burda olan bir kac sevdigim insab gibi

• Hesabi. kapamak. uzereyim

• Tedavi olması için uyarırdım

0|0
    0|0
    • Neden tedavi olması gerektiğini düşündün?

• Cinsellik mi o bile umrumda değil emin. ol benim ocin olmazsa olmaz bir olgu degil sekonder vajinusmus gibi bir durim soz. konusu ise ki o. durimda bile birakmam yaninda olurum sonuna kadar

• @FotoMustafa her erkek senin gibi düşünmeyebilir o halde kabullenmeyebilir. Kendine ait biri ister

• Daha çok sever, daha önce kızdığım bir çok şeye bir daha kızmazdım. Konuyu değiştirmez iyice ağlatıp rahatlatırdım..
    Çok şerrrrrrrrrefsiz var çoooook...

0|0
    0|0
    • Hemde çok hepsinin...
      Sevmek böyle bir şey işte onu kızdırmaya bile kıyamamak

• Şaka mı? yani abin?

0|0
    0|0
    • Şaka olacak soru değil bu.

• hiç sanmıyorum o kadar yadurgama tamam mı. senin durum bambaşka bir durum . hayırlısı olsun senin hakkında . ümidini kaybetme

• Teşekkürler güzel yorumların için. Hayat devam ediyor...

• olur öyle ya

0|0
    0|0
  • Ne demek o anı gözünüzde canlandırın?
    Psikolojik sorunların falan var sanırım.

0|0
    0|0
    • Öylesine cevap vermek yerine düşünün ve cevap verin anlamındaydı. Sen yanlış anladın sanırım.

• hersey olabılır ama bu ona karsı sevgımı degıstırmez ve o kansızla bır daha yuz yüze getırmem omur boyu
    http://i.hizliresim.com/aEO512.jpg

0|0
    0|0
  • Beni kekliyor o... duramadı kesin diye düşünen erkek vardır bence ama ben ona destek olur ve psikoloğa götürürdüm

0|0
    0|0
  • ne yapıyım çöpemi atıyım sevgi ve güven dereceme göre dahada bağlanabilirim

0|0
    0|0
    • Daha da bağlanmana sebep olan ne burda ona acıdığın için mi

• çünkü biliyorum dertlerin acıların ortasında yalnız kalmayı o yüzden

• Her insanın guvenle bağlanacağı biri olmalı bu yüzden acılar evrenseldir

• sevdiğimin arkasında dururdum

0|1
    0|0
  • Öldürürdüm o kansızı

0|0
    0|1
    • Sorgulamadan inanırdın?

• Nerde oturuyo ne is yapiyo saat kacta nereye gidiyo bunlari ogrenmeden plan yapamam ozet geciyim en musait yerde alirdim biraz icim sogusun diye iskence yapardm sonra oldurup bir batakliga atardim

• Ölmek kurtuluş olur bence ona

• Ana bacı cam cerceve soy sop anladin gerisini :)

0|0
    0|0
  • Destek verir yanında olurdum

0|0
    0|0
  • Yaninda olurdum
    O zaman yaninda olmazsam ne zaman olcam

0|0
    0|0
  • Yikilirim heralde

0|0
    0|0
  • Kendu kanindan vay bacım cocu vayy

0|0
    0|0
  • Konusma şansınız var mi senle. ozelden?

0|0
    0|0
  • Kardeşim benim. hesabımi site kapattı ama Senin için geri geldim merak etme diye.

0|0
    0|0
    • neden kapattı

• Ben Asla vazgeçmedim. O benden vazgeçti. Ama merak etme yarın arayacağım. Sana da haber verecegim

• Günaydın burdamisin?

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 6

• Kötü tabi ki ama ülkemizde maalesef her kız çocuğu mutlaka kendi kanından biri tarafından tecavüz olmasa bile taciz ediliyor.
    Kendini bilen biri ile bir şeyler yaşamaktan bahsetmiyorum. O zaten 'ensest ilişki' olur. Bu resmen zorla taciz / tecavüz oluyor işte. Küçücük çocukların bunlara maruz kalması çok üzücü :(

0|0
    0|0
    • Ailelerin bu durumda çok temkinli davranması lazım çocuklarına hayır demeyi öğretmesi lazım bu yüzden.

• Hayır demeyi ve cinselliği küçük yaşta öğretmeleri gerek. Çocuk bilmez çünkü neyin ne olduğunu :( ama yeni nesil anne babalar bunun farkında. Eski kuşak öyle değil. Daha anne baba bilmiyor çünkü eğitimsiz ve bilinçsizler. Çocuğuna anlatmıyor ; ayıp diye düşünüyor. Üzüldüm senin adına ama olan oldu. Senin kendini sulı hissetmemen önüne bakman lazım. Bunu da bence sevgiline söylemek yerine sır olarak Kendine sakla. Ne olursa olsun srni öok seviyor olsa ve seni bırakmasa bile ilerde seninle özel şeyler yaşadığında hep bu durum aklına gelecek ve üzülecek. Çünlü elinden bişey gelmez artık.

• Evet durumu kbul edip etmeyeceğini düşünerek hayat geçirmek yerine bu hayatta tek başına savaşmayı tercih ediyorum.

• Yaşamazdim çok kötü bişey

0|0
    1|0
  • Yazik ona.

0|0
    0|0
  • Gerçek yaşın kaç ve bunu sana kim yaptı zaten gizlisin utanmadan soyler misin

0|0
    0|0
  • Bende kucukken tecavuze ugradim r yasinda filan amcam tarafindan ya tam yasimi hatirlamiyrm ama 2 yil filan surdu bu.. Kucuksun bilmiyorsun neyin ne oldugunu... Ailem ogrenincede amcami evden kovdular... 24 yasindayim ama tek kisiye soyleyemedim bunu... Kimseye ne arkadaslarima... Ne sevdigim birine... Hatirlamak dahi istemiyrum... Yaziyi gorunce bian aklima geldi... Seni cok iyi anliyrm...

0|0
    0|0
    • Evet seni senin yaşadıklarını yaşayandan başkası anlayamaz beni de.. Anlatsan insanlar ne der ne gözle bakarlar.. Sen unutmaya çalıştıkça onlar hatırlatıcı gözle bakacağını bilirsin.. ya da sana inanmadıklarını gördüğünde bir defa daha yıkılırsın..

• Haklısın bence de.. bilmiyorum gerçekten söylediklerime inandı mı başta söylediğimde sanki inandı ama daha sonra sorular sordu sanki şüphe kaldı içinde... nasıl oldu kimseye demedin mi vs vs sorular.. zaten anladım ki sprular hiç bitmeyecek.. bir daha da kimseye söyleyemem zaten.. çünkü insanlar her ne kadar da başta acıyarak davransalarda sonrasında baştaki gibi olmuyor.. '' ne olacak böyle de beni seven kabul eden biri olurmuş öyle dedi dünyanın sonu değilmiş...''

• o kadar kolay mı sence birinin beni acıyıp kabul etmesini ben asla istemem sende istemezsin.. her ne kadar sevdiği için bile olsa her bakışında bir kez daha ölür insan.. başkaları tecavüze uğradım diye yalan söylüyor ya işte beni de o kefeye koyabiliyor belki de diye düşünüyorum keşke elimde olsa da öyle biri olmadığımı göstersem..

• Sevdgmden vzgecerdim. Yapilan pislige sessiz kalanda yapan kdr sucludur ve oyle aileye girmezdim. Ne kdr yasi kucukte olsa soylenir ve eger akli ermiyosa zaten kendi kanindan birinin yaptiginida dolayisiyla bilemezdi. Ben bokumun icindeki princleri soylerdim.

0|0
    0|0
    • Gerçekleri ailesine mi söylerdin?

• @viranekız yorum olarak yaz istersen sende ayrica. Derdini anlatmis olursun hem.

• Aynen içini dök

Yükleniyor...