Gün içinde yaptıgınız hareketlerden dolayı rezil olup kendi kendinize güldüğünüz oluyor mu?

Kendi kendini rezil edip güler misiniz? Ben uyku sersemi dönerciye hesabı öderken afiyet olsun demiştim bir kere. Eve gidene kadar güldüm. 😂

2|0
24|7

En İyi Kız Görüşü

• Ahahah benzeri durum bana da oldu😂
    Bir keresinde hem bir kıza gittim adını falan sordum tanışmak için, yanından ayrılırken de "Ben de tanıştığıma memnun oldum" dedim kız tanışdığıma memnun oldum demediği halde 😂 çok böyle hatalarım var.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Ooo cok ajsbjadh

0|1
    0|0
  • Arada yaparım öyle çılgınlıklar.

0|1
    0|0
  • İşe başlamıştım mısır satıyordum ilk günümde alışana kadar tüm müşterilerime afiyet olsun yerine kolay gelsin dedim..

0|1
    0|0
  • Gülerim saçma da olsa komik bir anı sonuçta :D

0|1
    0|0
  • Oo herzaman sjsjjsjd

0|1
    0|0
  • Geçenlerde yürüyüşte yanlışlıkla diğerleri tekrar bağırıyor sanıp bağırmıştım ve sadece benim sesim çıkmıştı :D

0|1
    0|0
  • BEN GÜLERRİM YAA
    HATTA geçen gün arkadaşımla parkta fıskiyelerin üzerine koşuyorduk çimde. düştüm iki saat güldüm oturup. galiba legen kemiğimi kırmışım çok ağrıyor.

0|1
    0|0
  • çok gülerim ama kendime nadir

0|1
    0|0
  • Olmuyor.

0|1
    0|0
  • Afiyet olsunasdf😂 Annem zemin katta asansöre binen birine aşağı mı ineceksiniz demişti 😪🔫

0|1
    0|0
  • Ben misafirliğe gidince komşuya 'hoşgeldiniz' diyorum :/

0|1
    0|0
  • ilkokul hocamı görmüştüm alışveriş merkezinde gayette normaldim ama durduk yere görüşmeyi sonlandırırken iyi geceler dedim saat 2-3 filandı kesin kendisine bela okudu

0|1
    0|0
  • Ewt ama bazen fülmek rezil olmayı engelleyebiliyor.

0|1
    0|0
  • İşyerinde değil ama evdeki bazı hareketlerime gülüyorum :)

0|1
    0|0
  • GASHSHSJ iyiymiş
    Aynen oluyo güldüğüm

0|1
    0|0
  • Oluyor tabi birkaç gün boyunca aklıma geliyor

0|1
    0|0
  • Çok oluyor :D :D

0|1
    0|0
  • Hayir rezil olmadim

0|0
    0|0
  • Hastanede hastalara geçmiş olsun demekten birine tesekkur edeceğime geçmiş olsun diyorum

0|1
    0|0
  • Hahaha fazlasıyla var :)

0|1
    0|0
  • Hahhh aynen yaa bazen kendi kendime konuşup gülmeye başlarım tam bir ruh hastası

0|1
    0|0
  • Evet 😅

0|1
    0|0
  • bazen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazen

0|1
    0|0
  • Dün telefonda "merhabalar recep hanım..." dedim adam fabrika sahibiydi. Önce bir pıpp'ladım. Kapatınca kahkahayı batladdım :D

0|1
    0|0
  • Hahahaha arada oluyo. bereket versin diyen esnafa rica ederim demişliğim var

0|1
    0|0
  • Hyrrr

0|1
    0|0
  • Ayağım takılır yürürken düşecek gibi olurum ve hep gülerim

0|1
    0|0
  • evet oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...