Konuşamama sorunsalı?

Yaşıtlarımla konuşurken ister kız ister erkek olsun çok çekiniyorum, ne yapacağımı bilemiyorum. Konu falan da açamıyorum, sıkıcı oluyor genelde. Anca anlatılanı dinliyorum. Sohbet açmak için hangi konulardan söz edebilirim? Bide sakin durmam mı daha iyidir yoksa daha deli dolu şen mi? :D

0|3
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerle konuşurken sıkıntı değil konuyu onlar buluyo ama sanaldan falan birileriyle konuşursan atarsın

0|0
    0|0
    • Sanalda da konuşamıyorum hay huyumu seveyim. Çünkü aynı samimiyeti karşı taraftan almıyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• Konu açmak veya konulardan zevk almak için o konu hakkında fikrin olması gerekir. Bunun için genel kültürle ilgili, tarihle ilgili, modayla, sinemayla, yemek yapımıyla vb konularda araştırma yapmanı tavsiye ederim. İnsan her konu hakkında fikir sahibi olursa kendine güveni gelecek ve içinden geldiği gibi davranacaktır diye düşünüyorum ;)

0|0
    0|0
  • Biraz konuları takip et burdan bazı konulara görüş bildir senden bence diye bir yayın bekliyorum merak ediyor nasıl yazacaksınız onu sagdan soldan kopyalama kendi görüşlerini belirt duzelirsin cekinikligin git gide azalır

0|0
    0|0
    • İlham gelirse bir bence yazarım inşallah :D

• Zamanla gecer

0|0
    0|0
  • Sakin ol ablam

0|0
    0|0
  • Bence olduğun gibi davran herkes seni de öylece sevsin olmadığın birisi gibi hareket edersen bu hem seni yorar hemde yapmacık olur.

0|0
    0|0
  • Konu açmak zorunda hissetmezsin herşey yolunda devam eder. Durum bu kadar basit aslında.

0|0
    0|0
    • O işler öyle olmuyor usta

• O zaman gecen hayra kalsın, Allaha emanet ol

• Sen de Allah'a emanet ol :)

• İki dinle bir konuş kazanan sen olursun. Hedefi ve amacı olmayan konuşmalardan kacın.

1|0
    0|0
    • Hedefi ve amacı olmayan konuşmalara örnek verirsen çok sevinirim

• Sırf laf olsun diye konuşma arkasında durabilicegin şeyi savun amacın sözlerinle birilerini ezmek degil fikrini söylemek olsun. dinlersen konuyu anlar ana fikri yakalarsın bazan küçük bir. bitirir cümleyi.

• Anladım, sağol görüşün için.

• yerine göre davranman lazım mesela kıza saçdan felan konuş erkekse :D maç. D sjsjs

0|0
    0|0
  • Kendinle bir bütün mü yoksa çelişkili bir durumda mısın?

0|0
    0|0
    • Biraz daha açar mısın demek istediğin şeyi

• Kendin ol

0|0
    0|0
    • Olmak istediğim insan değilim

• Sağol :)

• Rica ederim😊

• Yapcak bisey yok karakter mesesi. Senin karakterinde bu sekilde malesef

0|0
    0|0
    • Ne tarafa ağlıyım? :(

• aynen lan hah şunu diyen ağzını seveyim senin :D kuzenimin oğlu var 5-6 yaşlarında veriyo kuzenim eline tabler çocuk hep onla oynuyo anasını satim bu ne lan :D Biz kırlarda çekirge tutar şişenin içine atar ağzını kapatırdık şişenin :D Saklambaç oynardık kovalambaç oynardık :D internette neymiş bilmezdik :D

• Valla ya :D mahallenin tüm çocukları toplanır oyun oynardık. Şimdi sokaklarda bir tane bile çocuk yok. Tabletle oynattıra oynattıra mal edecekler yeni nesili :D

• Kendin olman herzaman iyidir gündemi iyi takip et zaten ordan 1 yıllık konuşmalık şeyler çıkar

0|0
    0|0
  • İlla konuşmanmı gerek boşversene sakinlik iyidir

0|0
    0|0
  • Kendin ol

0|0
    0|0
    • Olmak istediğim insan değilim

• O halde yaşama sebebin yok demektir. Ki her insanın vardır boşuna yaratılmadın. Sen neysen o ol seven sevsin sevmeyen gitsin

• Teşekkürler görüş için

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende bu tür soruları hep düşündüm ve hep kendin ol dediler. Cidden kendin ol. Şimdi aştım ve bir kimliğe bürünmek değil, neysen o olmalısın. Durgunsun çekingensin ama bu bir sorun değil. Sorun herkesin muhabbet edenlere karşı iyi olması.

0|0
    0|0
    • Son cümle içimden bişey kopardı resmen, neden böyle oldu acaba? Sanırım çok doğru olduğu için.

• Bu bir psikolojik hastalk diye biliyorm. Psikiyatriye git.

0|0
    0|0
    • O kadar ciddi mi ya

• Ne demek canım ii geceler

• İyi gecelerr

• Okumayı, araştırmayı seven biri misin? Mesela gündemi ne kadar takip edersin?

0|0
    0|0
    • Büyük bir olay olmadıkça gündemle pek ilgili değilim. Daha çok sevdiğim konularda okurum, araştırma yaparım

• Ortak konularınız yoktur belki konuşacak ya da sadece konuşmayı sevmiyorsundur

• Kasma akışına bırak neşeli girişken ol.

0|0
    0|0
    • İnsanların arkadan laf yaptığına çok şahit oldum bu yüzden saçma davranırım diye ödüm kopuyor

• İstediğinde bana ulaşabilirsin şu an uykum var çok yardımcı olamadım iyi geceler.

• Çok sağol :) iyi geceler

Yükleniyor...