Kapat

Türkiye sizce nato üyesi olup amerika ile müttefik olmaya devam mı etmeli yoksa nato dan çıkıp Rusya ile mi yaklaşmalı?

Türkiye sizce nato üyesi olup amerika ile müttefik olmaya devam mı etmeli yoksa nato dan çıkıp Rusya ile mi yaklaşmalı?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ne islam birliği bizi kurtarır ne rusya ne de amerika, ortadoğuda amerika daha bir baskın kalıyor rusyaya oranla. Ayrıca bir savaş durumunda amerika daha tecrübeli. İslam birliği saçmalık olur, araplar tarih boyunca bizi sattı. Onlarla çarşıya bile inilmez. Amerikayla müttefik olmaya devam derim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Amerikayı Rusyaya tercih ederim

0|0
    0|0
  • NATOya girmek hic kolay olmadi yani kalsin

0|0
    0|0
  • NATO üyesi olup Amerika ile müttefik olmaya devam edilmeli…

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşlar Amerika ve Rusya danışıklı bir dövüş içersindedir. Siz hiç birbiriyle savaşmamış iki ezeli rqkip gördünüz mü? Rockefeller ve rockscilder aileleri dünyayı ezmek için kapitalizm yani amerika devletini kullanıp insanları komple kapitalizme karşı endekslememek için karşılarınada komunist Emperyal Rusya devletini koymuş gibi gösterip insanların görüşlerini böldüler. Ne kominizme ne kapitalizme saldıracak olan kesim bir bütünün bölünmüş parçası oluyor. Yalandan ortaya atılmış 2 rakip. Siz bu iki rakibin Suriye de biri suriye rejimi öbürü de direnişçileri destekleyen Amerika olduğunu mu zannediyorsunuz? Peki madem bir savaşta karşı karşıyalat neden hiç birbirlerine zarar vermiyorlar? Az akıllı olun Ön tekerlekmi arka tekerlekmi diye bir soru olmaz ikiside aynı araba iskeletime bağlı birinden birinine taraf olmak iskeleti bozmaz. Ama düşüncelerinle kavga yaratabilirsin.

0|0
    0|0
  • Abd ile ilişkiler gözden geçirilmeli hatta minimize edilmeli. Nato şimdilik karıştırılmamalı. Bir yandanda rusya ile çıkar ilişkilerimiz doğrultusunda adımlar atmalıyız. Artık Türkiye ninde çıkarcılık politikası göstermesi gerek. Bu dünyada Türk e destek çıkan tek ülke göremezsin. Türkiyenin jeopolitik, stratejik konumu bu itlerin halen daha beyinlerinin bir köşesinde. Aç köpek gibi bekliyorlar etrafta. Eğer Türkiyenin o ısıtıcı aydınlatıcı alevi sönerse hiçbiri bir dakika düşünmez Türkiyeye saldırır. Bu alevi körükleyen milletin ta kendisidir.
    O alev söndüğünde ışid i Türkiyeye sokacaklar. Tabi bu olaylar sırasında Amerikalı dostlarımız (!) bize yardım gerekçesiyle ışid'e operasyon adıyla Türkiyeye girecekler. Hep uyguladıkları politikada bu değil mi zaten? Afganistana, Irak'a da yaptıkları bundan ibaret değil miydi?

0|0
    0|0
  • Rusya ile yakınlaşma Türkiyenin sonudur. İddia ediyorum darbe olayında kesin rusyanın parmağı var. Kesin

0|0
    0|0
  • bence natodan çıkmalıyız nato bitik nato bitmese bile bize hep iki yüzlü davranıyorlar. bence rusya ile yola devam edip natoya ab abd ye bir başkaldırı yapılabilir nede olsa bişey yapamıyorlar yapsalar bile birşeylerden feragat etmek gerekir

0|0
    0|0
  • yav ne kadar boş bir ülkeyiz; daha dün rusyaya sallıyorduk; bu gün putinci olduk.
    maalesef değil yarını, önünü dahi göremeyen bir milletiz!

0|0
    0|0
    • Ben Putin ci değilim Rusya yı sevmem ama ABD ile de soğuk savaş hep

• sadece sana demiyorum; ben de dahil, ülkenin c. başkanı, millet vekilleri gazeteciler; neredeyse her kes

• Rus un hiçbirşey i ni sevmem ama ABD bir öyle bir böyle

• Erbakanın yarı kalan projesini tamamlasın. En azından zararın neresinden dönülse kardır.

0|0
    0|0
    • Proje?

• İslam birliği D8. Bunun üzerine yoğunlaşsınlar. Ümmetçilik dediğin böyle şeylerin peşine gitmekle olur. Dışarıda Allahuekber demekle ümmetçi olunmuyor.

• Tam bağımsızlığa hasret kaldık. Hep başka bir "gücün" köpeği olalım, değil mi?

0|0
    0|1
    • Türk ırkı köpek olmaz
      Sen dostunun köpeği misin müttefiklik dostluktur

• Ulan devletler arası dıstluk yoktur, çıkar ilişkisi vardır, şunu sokun kafanıza. Müttefillik dostlukmuş. Tam siyasi dil.

Yükleniyor...