Saygı Duyan Yerleriniz Çalışıyor Mu?

İnsana, hayvana, bitkiye, ölüye, diriye;
Kadına, erkeğe, eşcinsele, lezbiyene, vb. lerine;
Yaşlıya, engelliye, obeze, çirkine;
Müslümana, hristiyana,..., ateiste;
Sağcıya, solcuya, Türk' e Kürt'e, siyaset bilimci tüm Türkiye'lilere ;

Peki ya Çocuklara;
En azından çocuklara
Saygı duyabiliyor musunuz?

Annesinin yanında oyunlar oynamasına, insanca yaşama hakkına saygı duyabilselerdi...
Sevmeseler de olurdu...
http://haber.sol.org.tr/toplum/anneyi-spreyle-uyutup-4-yasindaki-cocuga-tecavuz-eden-muavin-yine-o-firmadan-163726

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim icin ne irk ne din ne cins onemli herkese saygik var. Ama bunlara saygisi olmayana bende saygi duynam. Bu habere cok uzuldum ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İstisnalar her zaman olacaktır, önemli olan kaidenin ne yaptığıdır. Bu istisnalara üzülelim dertlerini paylaşalım ama femine olup daha kötüsünü yapıp genellemeye tabii tutmayalım insanları, önce buna dikkat edelim

1|0
    0|0
  • Çok nadir saygı duyarım. Saygı duyduğum insansa o kişiye saygım değişebilir de. Çoğunlukla kimseye saygı duymam , ama bu saygısız olduğum anlamına gelmez.

1|0
    0|0
  • Çalışıyor çok şükür

1|0
    0|0
  • Herkese saygı duyulmaz

1|0
    0|0
  • Saygi duymadigim o kadat cok sey var ki bu lanet dunyada

1|0
    0|0
  • saygı duymadıklarım var o kadar geniş olamadım...

1|0
    0|0
  • üşeniyorum ben

1|0
    0|0
  • K3ndimden başkasına saygı duymam bana saygısızlık yapan kişinin de yanına bırakmam 😎

1|0
    0|0
  • bu tür p*çleri bütün topluma mal etme arkadaşım, o dediklerinden ülkemizde hala fazlasıyla var...

1|0
    0|0
    • Topluma mal etmiyorum kesinlikle
      Bireysel olarak şeyinden asılması gereken bu şahsın bu toplumdan çıktığını da düşünmeli miyiz diyorum
      Gelecekteki yetişkin olacak Çocukların, şimdi büyüdüğü toplumun yetişkinleriyizya

• yeni çıkan yasadan ilk bu p*ç nasiplenecek umarım... 14 yıllık iktidarlarında sonunda iyi bir iş yaptılar haklarını yemeyelim bu yasa için...

• Vatana Ailesine Milletine İhanet Eden Haric Herkese Saygım Var

1|0
    0|0
  • gayet iyi çalışıyor ama anti feministim ben :D

1|0
    0|0
  • saygı benim için önemli bir unsurdur

1|0
    0|0
  • Bu adama saygı duymam. İdam etsinler bunu

1|0
    0|0
  • He 😀

1|0
    0|0
  • Oha.

1|0
    0|0
  • Ee bize kimse saygı duymuyor napalim

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Say beni sayayım seni

0|0
    0|0
  • Saygi sevgi sart.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hâlâ çalışıyor

1|0
    0|0
  • Sapıklara, sapıklıklara ve her türlü terör olaylarına ve terör üyelerine hariç her canlının saygıyı hak ettiğini düşünür ve saygı duyarım..
    Saygısızlığı insanlığıma yakıştıramam..

1|0
    0|0
    • İnsan olmak zor çoğu yaratık için

• Çocuklara tecavüzde ve cinsel istismarda bulunan kim olursa olsun, kaç yşında olursa olsun önce hadım edilip sonra ibreti alem için sallandırılmalı boynundan!

• Katılıyorum.

Yükleniyor...