Nasılim tatlimiyim Guzelmi?

Bebekligim japon diye herkez beni severdi :D

Nasılim tatlimiyim Guzelmi?

Bebekten herkez gibi bende güzeldim sonra herseyimi kaybettim artık hiç bişi istemiyorum sevdiğim insan beni sevmeyen ce arkadaşım olmayınca kardeşim olmayınca insan hiç bişi den zevk almıyor :( yemek yiyom tek :(
Sinemaya gidiyorum tek :( bıktım usansim yanlız dan :( Keşke Beni seven arkadaşım bari olsa :( sevgili olmasada olur :(
O çocuk beni babasina bile şikayet etmiş babamı arıyorus babası benim tek babam var zaten beni ononada düşman edecekler :( allah babamla karşılaştırmasn hiç biyerde inşallah 18 yaşında yim artık birini sevmeden ağzımin payini aldım :( başkasını sevsem oda aynısı yapar ben sevmem hiç bir erkek allah beni seven bir Kanki versin o bana ömür boyu yeter benimle heryere gelen gezen :)
buyunce çirkin bir kız oldum :( :(

Üniversitesi de millet bbnami kaldı zayıf sarışın kızlar varken allah bana beni seven bir Kanki versin o yeter erkek olmasada olur :)

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Verir canım kanki de verir, Panpa da verir, Kankitoş da verir sen Tanrıdan ne dilersen onu verir. Sarışınlığa da takma o kadar. Kuaföre git bir dip boya bir balyaj yaptır Hooop oldu bitti Marnlyn abladan daha Sarışınsın artıkın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu kıza yazıktır ya afişe oldu yasal işlem başlatabilir haberi olursa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• çok makyaj iyi değildir..

0|0
    0|0
  • Soruya bir cevap olmayacak ama; dejavu oldum ben ya, hatta cevabı yazarke de oldum.

Allah Allah...

0|0
    0|0
  • Bu kadar çabuk pes etme insan büyüdükçe öğreniyor hayatı inşallah seninde karşına gerçek menfaatsiz insanlar çıkar

0|0
    0|0
  • oooo bu da yeni bir hastaşık haa, lan olum ay parcası gibi hatunsun bu yeni nesil niye bukadar kendini beyenmez oldukı bukadar ya ben anlamadım gitti sen edebini takın güleryüzlu ol baska bişey yapmana gerek yok allah sahibine bagışlasın

0|0
    0|0
  • Gayet güzel alımlı zarif bir bayansın çokta tatlısın

0|0
    0|0
  • kendine haksızlık etme güzelsin be hatun kız. anlıyorum seni böyle olunca insan kimseye güvenmek istemez ama hayat bu yalnızda olmuyor be herkes aynı değil güvenip seveceğin iyi insanlarda var mutlaka

0|0
    0|0
  • Heryerde Real Foto atma bazı şahsiyetsiz varlıklar resmini kullanmaktan çekinmez teknoloji ortamında sende küçüğüm sadece uyarı olarak yapıyorum Yanlış bir paylaşım yeri

0|0
    0|0
  • Tatlı...

0|0
    0|0
  • Ne oluyor lan bu insanlara varlık içinde yokluğa düşmüşsünüz, sizin gibileri görünce uzaydan mı geldi bunlar diyorum.
    bir silkelenin hayata bakış açınızı değiştirin bu yaşta böyleysen Oo senin işin zor yani

0|0
    0|0
  • Herkesin ayri bir guzelligi var ama sendeki guzelligi goremedim

0|0
    0|0
  • Bıktık sendende yaa kötüsün işte hergün soruyon

0|0
    1|2
  • aşırı makyaj ve aşırı efekt var genç; doğal olmaktan bu kadar korkmayın!

0|0
    0|0
  • Biraz güzellik var sempatik değilsin. Her cocuk tatlı olduğu için ona yorum bile yapmıyorum zaten

0|0
    0|0
    • + Duruşun çok sert ve makyajın çok doğal ol biraz. Bu kadar göz boyama.

• Breeee.. seni bana alalim mi?

0|0
    0|0
  • keşke büyümüseydin 😂😂😂😂 şaka şaka maşallah diyelim sana ufaklık.

0|0
    0|0
  • "Herkes" doğru yazımdır. Ayrıca kendinize özgü bir güzelliginiz var ancak bundan ziyade önemli olan huylarımızdır. Malûm can çıkar huy çıkmaz. Güzel huylu olmak güzellikten çok daha mühimdir. Saygılar.

0|0
    0|0
  • Kumral sarisindan iyidir ya

0|0
    0|0
  • Evet şeker gibisin

0|0
    0|0
  • güzel olmayacagın kuckken bellıymıs.

0|0
    1|0
  • gece gece okumadım on üzerinden 5-6 falan veriyorum

0|0
    0|0
  • birşeye benzetemedm :)

0|0
    0|0
  • Biraz giderin var işte kanki :)

0|0
    0|0
  • Bence kitap gibi olmuşsun tam okumalık... ezbelemelik her satırı tek tek...

0|0
    0|0
  • ben varım sana sevgili eş dost herşey olabilirim :) :) çok tatlısın ya

0|0
    0|0
  • geçerli :)
    benim için ideal.
    hiç bozma bence zayıflamayı falan düşünme yani :)

0|0
    0|0
  • Hos kadinsin bence 10/7

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gayet güzelsin canım bende çok yalnızım ama bir gün olur birileri umudunu yitirme

0|0
    0|0
Yükleniyor...