Yardımınıza ihtiyacım var?

18yaşındayım 2-3ay sonra yaşımı doldurucam.
Öncelikle lise hayatım 1. sınıfta iki kere devamsızlıktan sınıfta kaldım kaçmaktan çok geç kalıyordum. Lise hayatım bitti şimdi ise okuluma açık öğretimden devam etmek istiyorum geç kalmış sayılırmıyım nasip olursa üniversitede okuma istiyorum ama cevrem artık iş işten geçti gibi cümleler beni üzüyor size geç kaldımmı?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama ya. Çevreyi bir kafandan at önce. Dısardan liseyi bitir, sonra devamı gelir zaten. Ama daha çok gençsin isteklerini gerceklestirebilirsin. Asıl okumazsan, en azından bir diploman olmazsa ozaman is isten gecmis olur. Oyüzden egitimini tamamla. 30-40 yasinda okuyan insanlar var. Hayat böyle, neyin ne zaman olacağı belli olmuyor. Yani pes etme sakın☺

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hayır geç değilsin bir kere milletin lafını dinlersen hiç birşey yapamazsın kendini derselere ver çalış iş bu kadar işte hayallerinin peşinden koş kimseyide dinleme geleceğine sen yön verirsin onlar veremeez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence okumanın yaşı yoktur nolcak ki senin inde varsa kimseyi dinleme aklında ne varsa yap hayat senin sen yaşıyosun

0|1
    0|0
  • Saçmalama istediğini yap

0|1
    0|0
  • Onları boşver geç değil daha kucuksun

0|1
    0|0
  • Üniv de okuyan 27 28 yaşlarında kişiler cok hatta 40 45 bile var. Atandığı halde başka istediği bölüm için okuyup bir yandan da çalışan var. Sana iş işten geçti diyen sığ çevreye takma. Açıktan okulunu bitir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...