Hayatınız nasıl gidiyor?

Vallahi benimki çok karışık bir o kadar da sıradan. Hayatımı tamamen bir otutturdum, tüm hayallerimi gerçekleştirdim ama birßeyler eksik gibi sanki. Şimdi benim hikayem özetle şöyle.. Babamı çok küçükken trafik kazası nedeniyle kaybettim, tek kardeşim, annem yurtdışında evli.18'ime kadar onların yanındaydım. Lanet olsun ki.. Şimdi yazmayayım burda nedenini fazla dramatiğe bağlamayım gece gece. Sonuç olarak bir şirkete genel müdür oldum. Bu benim en büyük hayalimdi, genel müdür olmak değil tabi sadece kendi ayaklarımın üzerinde durmak. İstanbul da senelerdir yalnız yaşıyorum. Herşey yolunda. İşlerim iyi, kazancım iyi, keyfim yerinde ama bazen bilhassa geceleri (şimdi olduğu gibi) gerçek bir aile hayatı istiyorum. Anneme kızıyorum, babamı özlüyorum.. Aslında bakarsanız bir derdim yok şükürler olsun. Böyle söylemesi ne kadar doğru tartışılır ama para var huzur yok dedikleri bu olsa gerek. Diyorum bazen kendi kendime derdin ne evsiz aç insan var o kadar senin derdin ne yaanni dimi rahat mı battı. Ama aile çok başka birşey ya, yalnızlıkta öyle. Hayatımın her evresinde maddi durumum hep iyi, maneviyatım ise kötü oldu. Demem o ki hersey para demek değil harbiden değil bunu aklınızı köşesine sokun ve çıkarmayın. Kusura bakmayın çok konuştum ama bunu size anlatmazsam eğer duvarlara anlatacaktım hoş görün :) Ah keşke babam olsaydı yanımda. Hersey bambaşka olurdu ben bile. Keşke babam yerine annem ölseydi. Bunu bir evladın annesine demesi ne kadar üzücü dimi.. Bence de. ee sizin ki nasıl? Anlayınca dinliyim

Güncellemeler:
Yazım yanlışları için özür dilerim, hep akıllı telefonlar :)

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok şükür iyi diyelim, fena değil orta halli gidiyor işte.

0|0
    0|0
  • Karmakarışık.

0|0
    0|0
  • same same but different

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...