Ciddi düşündüğünüz sevgilinizi kız-erkek farketmez anneniz beğenmedi ne yapardınız?

Anneniz, aileniz sevgilinizi begenmedi ve size 'sen daha iyilerine layıksın begenmedim' dedi. Ne derdiniz?
Edit:İlk diyeceğim şey ''anne daha tanımıyorsun bile bana layık olmadığını nerden çıkardın şans ver lütfen.'' sonrası duruma göre gelişir.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Annemin gorusu onemlidir ama hangi konuda begenmedigi onemlidir sonucta annemle evlenmiycek benimle evlenicek anneler ogullarini kiskanir gelinlerden babalarda kizlarini damatlardan kiskanir bu gelenek boyledir benim gormedigim seyleri annem goruyorsa ikisinide karsima alirim boyle birsey var mı yok diye sunlari yapiyormusun dogrumu soyluyor annem diye ona gore bende karar veririm he deyince kimseyi hayatindan cikaramazsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir durum başıma geldi. Annemi ikna etmeye çalıştım ama annem ikna olmadı :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Öncelikle öyle birşey demez annem ama şayet dersede onun fikridir birşey dğeişmez o bana ben ona saygı duyarım zamanlada çözülür zaten.

1|0
    0|0
  • Tanımadan önce annem de beğenmiyordu sesini tipini falan ama şimdi beni tanımıyor ikisi 5 senedir 😁

1|0
    0|0
    • ahaha :D iyimiş. Hep ön yargıdan malesef ama hepimizde var bu.

• Sen her türlü şanslısın ya biri senin için canını verecek annen senden vazgeçmez diğeri zaten sana aşık sorun yok. Onlar anlaşsın da :D

• Kendimi öyle avutuyorum ben de 😅

• Annem babam benim beğendiğimi beğenmemezlik yapmaz annem babamdan başka kimseye söz düşmez zaten

1|0
    0|0
  • Ben beğendiysem annemde beğenir zaten beğenmesede ben evlencem beğenmek zorunda değil

1|0
    0|0
  • Annem evlenmeyecek, anneme beğendin mi bile demem

1|0
    0|0
  • Büyük konuşmak gibi olmasın ama ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Annem 27 yıl önce evlendi zaten?

1|0
    0|0
  • Zor bir durum. Heralde vazgeçerdim

0|0
    0|0
  • Ben ayrılrım, onlar daha iyisini bilir

0|0
    0|0
  • Onların beğenmeyebileceği biriyle niçin sevgiliyim ki?

0|0
    0|0
  • Onun görüşünden banane 😄

0|0
    0|0
  • ahaha... çok yaptım. annem beğenmedi diye vazgeçtim. annemin beğendiklerini görünce bir daha da tövbe ettim.

kendini yırtsa benim istediğim olacak :D

0|0
    0|0
  • ayrılırım

0|0
    0|0
  • Evlencek olan annem degil benim.. begenmesede kabul etcek baska yolu yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...