Mesela avrupada insanlar her şey giyer laf sokan, beğenmemzlik yapan bulunmaz. Olsada az olur. Güzellik olsun, tarz olsun alay edilmez. Hele bide insanin kişiliğini alay etmek söz konusu değil. Mesela birisi nasilim paylaşmiş yorumlara bakinca resmen sapitiyor insan. Bu sinir, beğenmemzlik, kabalik, kendini beğenmişlik neden TÜRK halkinda bulunur? Hepiniz değil tabi çoğunuz. Güzellik görünce kötülük arayişina çikan kizlari demiyorum hele ))) Yazik ya yapmayin sevecen olun. Bize sevgi ve hoşgörü kalacak. iyi geceler.

2|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Türk insanında egodan başka bir şey olsaydı Bu ülke böyle olmazdı zaten

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kültür farkı insan farkını ortaya koyuyor birsey demiyorum cidden bizden daha kaliteli insanlar saygı boyutu çok büyük onlarda

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle bu dediğin tüm dünyada mevcut kesinlikle olmaz diye birşey yok oluyor :) Bende son cümlene katılıyorum tarihtede Türkler kaba dağlı olarak lanse edilirdi yani biz ama bu yaşayış svaşçı olmamız belli bir coğrafyada kalmamamızdan lakap gibi düşün şu an gayet iyiyiz bence tabi her ülkede olduğu gibi burdada var.

0|0
    0|0
  • Haklısın ama insanları kandırma avrupada amerikada alayın dalganın dibi var.

0|0
    0|0
  • "Mesela avrupada" ile başladıysa cümle bir batı hayranı kendi memleketini yerin dibine somaya çalışır bende size sorayım neden bu kadar memleket düşmanısınız?

0|0
    1|0
  • kendi yetersizliği o kadar büyük ki çamur atınca hafiflerim sanıyor

1|0
    0|0
  • Oncelikle burda nasilim diye resim paylasan insanlarin avrupai olma gibi bir durumu soz konusu olamaz. Kendini teshir eden insana da afedersin hersey soylenir. Egolarini tava yapmak icin 3 5 tane abazanin lafina mi bakıyorsunuz? Turk kadinlari aldi basini yurudu. Oyle bir havalara girdiniz ki dunyanin en guzeli irki saniyosunuz kendinizi. Teshircilik yapip kucul durima dusmeyin ki bizde size bulasmayalim.

0|0
    0|0
  • hoşgörüsüz bir milletiz

0|0
    0|0
  • Biz kaba degiliz

0|0
    0|0
  • Pekala madem Avrupa'nın özgürlükçü olduğunu düşünüyorsunuz Avrupa'daki İslamofobiye ve Türk düşmanlığı hususlarında da bir açıklamanız vardır umuyorum.

0|0
    0|0
  • Çomarland için normal bir durumdur

0|0
    0|0
  • cok kabayim keske olsem

0|0
    0|0
  • avrupada herkez birbirini taciz ediyor laf sokan olmazmış sakamısın

0|0
    0|0
  • welcome to Turkey.

0|0
    0|0
  • avrupada insnların birbirine saygısı var aşmış adamlar

0|0
    0|0
  • Haklısın iyi geceler

0|0
    0|0
  • Kaba değiliz asimile olmuş bir toplum var.

0|0
    0|0
  • Almanyaya gel iki tur atalim turkun degerini anla o zaman. 23 yildir gurbetteyim neler cektim neler. Siniri gecince oradaki turk askerleri yok mu onlari yiyesim geliyor ya aglamayi felan saymiyorum artik burdaki polis asker nasil haberin var mi sacma sapan sorular sormadan once arastirin belli ki yurt disinda yasamadin bilmiyorsun bari arastir ya. Turkiye vatandasi olsun da kurt laz alevi sunni fark etmez camurdan olsun suriyeliler haric

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Avrupa dediginde hangi ulkeleri baz aldın? Bazı ulkelerde kisilik dedin ya siyah giyinip takılanları dıslıyorlar. Almanyada onlara ozel bir isim bile veriliyor hatta. Bazı ulkelerde kadın basını ortunce dıslıyorlar. Bazılarındada degisik tarzı olanları kabul etmiyorlar. Gercekten dunyayı filmlerden ve dizilerden mi ogreniyorsunuz? Tabi bunu dedigimde herkesin cevabı ben 288292 ülke gezdim oluyor. Gezen bilir. Iyi geceler.

1|0
    0|0
  • Yıoo değilim

0|0
    0|0
  • bir iki kisi gordun diye yüce Türk halkina nasil kabasiniz dersin? ahlaksiz. al avrupani musait yerine sok. begenmiyorsan cek git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...