Doğum günümü kimse kutlamıyor neden sizce?

Bugün tam 18 oldum 2 arkadaş netden 1 arkadaş telefondan kutladı onların haricinde kimse kutlamadı ne hatırlayan var nede soran evde annem babam bile umurlarında değil çok şeyde istemiyorum iyiki doğdun diyip bana bir sarılsalar oda yeterdi bugün gönlümde bunun burukluğuyla akşam ettim dönüp etrafıma bakıyorum kimsem yok ne arkadaş ne kız arkadaş nede aile bazen herşey anlamsız geliyor beni kimse önemsemiyorsa o zaman yaşamanın ne anlamı var ölsem onuda duymaz millet kendi kendimi gömer o şekil girerim büyük ihtimal :(

Güncellemeler:
Şimdi kendimi arabesk verdim isyanım var arkadaş niye hep iyilik yapıpta vefasızlık görüyorum bu dünyada iyi olmak suç mu bir kere nasılsın diye sorsalar keşke telefonun dili olsa bana isyan eder beni boşa almışsın diye :(

1|1
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Normal günlerde değiliz darbe akşamı doğum günü olan arkadaşımı 4 gün sonra kutladım ben ancak normale dönüş başlamıştı. Hayırlı mutlu gönlünce yaşlar.

0|0
    0|0
    • Tabi o günlerde kutlanmaz haklısın hiç mutlu gün görmedim bugüne kadar bu konuda umutsuzum

• Zaten amacım içimi dökmek dicem ona ne düşünüyorsan saygı duyarım ben sadece sana neler hissetiğimi bil istedim sana anlatamadığım için kalbimde tuhaf bir his vardı hep sadece bunu bil suanlik aklıma bu geldi daha detaylı düşünürüm sonra bunu

• Tamam böyleyse güzel sıkıntı çıkmaz hayırlısı olsun ve mutlu olmaya çalış hayat kısa

Kızlar Ne Diyor 11

• Doğum günün kutlu olsun 18. Yaşın sana mutluluk , güzel bir çevre değer verebilen arkadaşlar getirsin 😇✌🏽️

0|0
    0|0
    • teşekkürler bu sene iyi geçicek diye umut ediyorum 18 yaşı hayatın değiştiği noktalardan birtanesi bence

• İnşallah 🤗

• Aslan burcusun çünkü uazın doğmuşsun ;)

0|0
    0|0
    • Gerçi aslan burcununda özellikleri bende çok belirgin yalnız gururlu kimi zaman sinirli kimi zaman nazik tam karakterimi anlatıyor aslında

• Bosver kanka bazı insanlar böyle şanssız olur bende öyleyim kimse hatırlamaz mesela hiç bir arkadaşım mesaj atmaz felan

0|0
    0|0
    • aynen benimde öyle anca facede bildirim geliyo millete anca öyle görüyorlar oda olmasa kimse bilmicek gerçi bu yaşıma kadar hiç kutlamadım ama 18 benim için anlamlı bir yaş olarak geliyor hayatın değiştiği noktalardan biri bence bu yüzden üzüldüm bu sefer

• ben genelde iyiliğimden kaybediyorum hep kimseye kötü söz söylemeden kırmadan yaklaşıyorum ben ne kadar olumlu olsamda karşımdakiler hep vefasız çıkıyor en son 9 sınıfta aktif bir insandım şimdi 3-4 senedir habire tek dolaşıyorum bir yere gidiyorum yalnızlığı bile kabullendim artık o kadar rahatsız etmiyor yinede sevdiğim bir kaç insanla dolaşmak isterdim büyük oranda bir kız arkadaş olsaydı iyi olurdu sevgim çok ama verebileceğim kimsem yok malasef

• Umarım bulursun ya nasip bu işler

• Kimsenin ruhuna dokunmuyor musun?

0|0
    0|0
    • Dokunmuyorum sanırım ben herkese karşı iyi biriyim ama durum bu vefasızlık

• Ooo süpersin. Küçük şeyleri fark etmek ve onlarla mutlu olabilmek devasa bir şeydir. Bu ruhunu kaybetme.👍

• Ruhum uzun zamandır dolapta çürüyordu bu aralar dolaptan çıkardım üstünü silkeledim artık daha temiz olmaya başladı renk gelmeye geçmişteki tozlarını iyice dökmeye başladım daha iyi hissediyorum şu an

• Doğum günün kutlu olsun doğum günü çocuğu nice güzel yaşlarına.. 😂😙🎉🍰

0|0
    0|0
  • dogum günün kutlu olsun canim :D

0|0
    0|0
  • Oyle dusunme lutfen seninde vardir bir kismetin

0|0
    0|0
    • İstemedende olsa düşünüyorum ama her zamanda umut ediyorum birgün geçicek diye ama kendimi kandırıyormuşum gibi hissediyorum

• Açıkçası ben 1 kere aşık oldum ve hiçbir kızla çıkmadım her zaman ilk sevgilim o olsun istiyordum ama büyüdükçe çevre değiştikçe kıza mesaj atmak zorunda kaldım oda reddetdi o günlerden beri hiç kız arkadaş yapmadım 1 kere girişimde bile bulunmadım 2 ay önce felan kızı gördüm evimin yakınlarında annesiyle beni görünce selamlaştı ama internet ortamında engelledi hep sevgilisi olduğunu söyledi çıktığı adamlarda 23 yaşlardaki insanlar tek suçum büyük olmamak sanırım sevgi yetersiz geliyor millete

• sende kimseninkini kutlamammissan demek ki?

0|0
    0|0
  • iyi ki doğdun.
    ama bu dünya böyle işte. :/

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ama keşke öyle olmasaydı bugün metrobüsteydim indim köprü üstündeyim bir yandan rüzgar vuruyor o an içimden haykırmak geldi niye hayat bu kadar karmaşık neden kimse birbirine iyi davranmıyor böyle türlü türlü sorular geldi bide özgürlükle yalnızlık arasında bir duyguda

• bazen yetmiyor. daha yaşın kaç senin, bir ömür bekleyip istediklerini bulamayanlar var. daha bir şey görmedin sen.

• 18 yaşım şimdiden yalnızlığın diplerini yaşadım insanların ne kadar vefasız ne kadar hain olabileceğini gördüm tabi şuda var daha kötü şeylerde görücem o kesin yinede kötü şeylerin yarısını yaşadım

• doğum günün kutlu olsun koko çekmiş winnie kardeş

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğum günün kutlu olsun nice mutlu sğalıklı senelere inş kardeşim :)

0|0
    0|0
    • Eyw sağolasın her ne kadar kimse hatırlamasada en azından sizin gibi insanlar var çok şükür

• doğum günün kutlu olsun marslı

0|0
    0|0
  • Nice senelere kardeşim.

0|0
    0|0
  • İyi ki dogdun kardes

0|0
    0|0
Yükleniyor...