Banamı öyle geliyor?

uzun olcak :( arkadaşım yok :(
annem ve teyzem her zaman ablamla uğraşmış insanlar hep ablama kıyafet alırlar ablamın saçını boyatılar takılar falan alırlar. ablamda içine kapanık biri o yüzden hiç kendi başına yapmaz bir şeyi hep biri teşvik etmeli. ben ise hep atılgan olan biriydim küçükken çok özenirdim ona yaptıklarınızı bana da yapacakmısınız diye sorardım neyse ablamın yaşlarına geldiğimde hala ablamın öz güvenini arttırmaya ona ikidebir sevgi sözcükleriyle yaklaştılar ben böyle giyiniyim dedim olmaz dediler saçımı boyatıyım (uçlarını tamamen boyatmak değil) dedim olmaz dediler bir ruj süriyim olmaz dediler özgüveni tavan bir insandım çünkü her şeyimi kendim hallederdim benim istediklerimi yapmaya yapmaya bir tek mutlu edicek laf söylemeden hep laf sokarak pasif içine kapanık bir insan haline getirdiler. şu an anlatacağım o kadar şey var ki bilemiyorum yani. eve kapanık hale geldim. dışarı çıkmak istemiyorum yüzümü gözümü vücudumu beğenen bir insandım artık her özelliğimden nefret ediyorum ayrıca ablamın okul başarısı iyiydi ama hep tebrik edilirdi her zaman. benim başarım ondan daha yüksek oldu ama ben her zaman aşağılandım. bilmiyorum çok mu abartıyorum yoksa bana gerçek mi kötü davranıyorlar. ayrıca ablamın anneme demediği laf kalmaz kavga ederlerken. ben bir kere sanane dedim dünyanın en kötü insanı oldum. neyse teyzem o kadar umrumda değilde annem benim için çok değerli onsuz yaşayamam böyle şeyler bana çok ağır geliyo lütfen yorumlarınızı bekliyorum :(

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzme kendini ya okurken bn uzuldum 😔

0|0
    0|0
Yükleniyor...