Kapat

Baldiza ilgi duymak normal mi?

Baldizima karsi ozel ilgi duyuyorum, dertleri ile ilgilenmek, ara ara maddi yardim da bulunmak, onunla sohbet etmek hosuma gidiyor, bu durum normal mi? Uzak mi durayim.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Eğer bir abi gibi ilgi duyuyorsan güzel, ama başka türlü duyuyorsan uzak dur. Abi gibi duyuyorsan bile yanlış anlaşılabilirsin. Her türlü uzak dur. Bir şeye ihtiyacı var mı diye de eşine sor soracaksan.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence uzak dur baldız baldan tatlıdır sözüne kapılma ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sapıklıktır eşin kardeşiyle ablası ya da kardeşi ilgilensin siz de kendi kardeşinizle ya da kuzeninizle ilgilenin!

Özel ilgi duyuyorum ifadesi kullanılmış yorumlarda cinsel ilgi yok denilse de bu kadar yakınlıkla sonuç belli.

0|0
    0|0
  • uzak dur sonu iyiye gitmiyo

0|0
    0|0
  • Allahım ölesim geliyor bu ne yaa
    Uzak durun!!!

1|0
    0|0
  • İçinde farklı bir niyet varsa kötü tabiki de bence zamanla hoşuna gidicek bu durumlar sürekli onu arayacaksın hiç kendini bu tehlikeye atma.

0|0
    0|0
    • Yani acik olarak soylim oyle cinsel bir arzu degil bu ama kizin dertleri ile dertlenmek gibi

• Uzak dur saçmalama ya

0|0
    0|0
    • Yani oda arayip okul icin harclik vs istediginde ablasina mi yonlendireyim yani resmiyet mi lazim

• Biraz mesafe koymalısın kaptırma kendini

• Tavsiyene uyacam boyle bir tepki beklemiyordum

• Senn bileceğin iş yani yardımdır kardeş gbi mi görüyosun yoksa başka mı?

0|0
    0|0
    • Oyle cinsel bir arzu degil ama alakali olmak isin dozunu abartmamaya calisiyorum ama yine de ilk grlen yorum ortada topkum bu konuda cok onyargili.

• Ya cinsel değilse kardeş gbi gör abilik yap ne var bunda

• Bu yavsaklar olarakta bir bitmediniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Baldız baldan tatlıdır,
    Ama bunu eşine yapmak da tam bir y*vşaklıktır.

1|0
    0|0
  • Hayır değil,, sapıklık

1|0
    0|0
  • simdi herkes carmiha gerecek tabi... ama sorulacak sorular sunlar aslinda:
    1. baldiz niye seni kurcaliyor? oarasal olarak somuruyor utanmiyormu?
    2. baldiz o yolun yolcusumu?
    3. eniste gibimi yaklasiyor yoksa arkadas gibimi?
    4. balsiz senle beraber esini ve kendi anne babasinimi parasal olarak tirpanliyor (cakallikmi yapiyor yani?
    5. yasi kac durumu ne>>?
    6. uzak dur kendini kullandirma bence

0|0
    0|0
    • Aylik 300-500 arasi bir rakam tirpan sayilmaz. Okuyordu ama artik okumuyor birakti. Arkadas gibi. Bakire. degil sevgilisi var. Herif ram hanzo. Yas 29. Boyle

• Gecmis olsun sana-- bence iyi yoluyor seni -- uyanik bisi belli gecinmenin yolunu bulmus...

• Sizin gibi erkekleri insanları mikiyim o* çocukları sizin yüzünüzden güvenimiz kalmadı ulan kimseye

1|0
    0|0
  • Mal mısınız abi ya karın var evlisin baldız diyon
    Ne baldız baldan tatlı mı
    Bence gayet doğal
    Ama yanlış yerlere gitmemesi şartı ilen

0|0
    0|0
Yükleniyor...