Kalbim buruk gibi halimi bir anlasanız nolur özele gelin?

annem ve babam tatilde bana der çalış diye baskı yapıyor kendimi çok kötü hissediyorum birine sığınsam keşke sevgilimde yok bu sitede keyifli benceler yazmaya çalışsam yarıda kalıyor annem ve babam her şeyi dersten ibaret görüyor ben çok sıkıldım bu hayattan ölmek günah olmasa öldürüdüm kendimi internet bağımlılığım var oyun yasaklı oyun var girdim ama çok üzgünüm ya

1|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• müslüman deilmisin rabbine sigin o halde, canavara kötü bir yaratiga siginirsan ozaman perisan olur mahvolursun

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen Ygs LYS muhabbetin var yakın zamanda ve ailenin ders çalış demesinden şimdiden sıkılmaya başlamışsın. Şimdi sana istediği bölümün öğrencileri gözünün önünden her gün geçerken üzülen bir üniversite öğrencisi olarak birkaç şey söyleyeyim. Eğer şuanki aklım olsa lisede anneme babama senin gibi öflemek yerine gecemi gündüzüme katar planlı, programlı ders çalışırdım durmadan. Çünkü hayallerin gerçek olmadığı zaman bir yerden sonra o kadar üzülüyorsun ki.. Zaman asla geri gelmiyor. Keşke o günlere dönsem diyorsun döneniyorsun. Bu çok korkunç bir duygu emin olabilirsin. Mesela senin yerinde olsam hayalini kurduğum tıp için gecemi gündüzüme katardım ve kazanmış Olsaydım şu an gerçekten çok Mutlu hissederdim kendimi. Her gün o öğrencileri görmek ve iç çekmek çok çok kötü. Benim yerimde olmanı istemem ilerde. O yüzden bu Zaman'larını iyi değerlendir lütfen

1|0
    0|0
    • ygs ve lys den daha önemli sınavım var benim abla yaa özele gel nolur yaa birisi anlasın beni bunaldım

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...