Kan gelmezse namuslu değil demek çok saçma değil mi ya?

Diyelim hanımefendiden ilk gece kan gelmedi ama hâl be hareketlerden, urkekliginden belli daha önce bir şey yaşamadığı, kan gelmedi deyip namussuz demek erkekliğe sığar mi? Dünya ahiret eşini böyle bir şeyle suçlamak reva mi? Evlenince kan gelmezse namussuz yaftası yemekten korkuyorum.. boyle düşünen kimseler; KÖTÜSÜNÜZ!!! bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Güncel
Güncel

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi hal hareket idini bir gecelim oncelikle sonra anlasacagiz.. kadinlar muhtesem rol yapar cunku! Ondan bu is cozulmez..
    Kadin anatomisinde himen hic olmayabilir esnek olabilir veya cok kalin olabilir dolayisiyla bu namussuzluk hic degildir.. doktor kontrolunde hersey anlasilir.. yalniz herseyden onemli. olan npkta guvendir.. evlendiginiz insan size ne ne demisse gercek o olmalidir!!!
    İnsan sever sasar beser bir hata yapar biriyle yatabilirde... bu onu namussuz serefsiz yapmaz.. hatalar insanlar icindir onemli olan o kuyuya tekrar tekrar dusmemek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok korkuyorum o olaydan ve emin ol bakire bütün kızlar korkuyor o mevzudan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şimdi bir kızın biriyle cinsel ilişkiye girip girmediği ordan belli olur evlenmeden önce açıklarsa zaten erkek sorun etmiyorsa kan gelmese de olur yok evlendi kadın başka biriyle cinsel iliskye girmiş söylemedi adamın o gece haberi oldu deliye döner yani ben olsam deliye dönerim boşarım

0|0
    0|0
    • Kimseyle ilişkiye girmedim ama diğer yorumları okuduysanız zarımın zarar görmesi ihtimali var, ne diyorsunuz bu durumda

• sıkıntı yok. her türlü getiririz.

2|0
    0|0
    • Ya kan gelmezse napcan abancan mi sanki

• Ama bir kavgada yüzüme vurur namussuz der dimi

• aynen öyle olur.

• Değil.

0|0
    0|0
    • Bana bak küçük bey. Küçükken bisiklet demirine hızlı oturdum ve 2 damla kan geldi. Simdi evlensem benden kan gelmese benim ve benim gibilerin sucu ne?

• "Defolsun o zaman sözüme inanmayan adam ya.." demişsin ya?
      PArdon da sen kimsin ki? Adam sana neden güvensin ki? Güvenilirliğin dünya cemiyetleri tarafından falan mı tescilli senin?

Öyle hızlı oturmakla olacak şeyler değil zar yırtılması.. Yazdıklarına bakılırsa yasın zaten çok küçük.. Şunu unutma sadece.. Kendini karşındakinin yerine koymalısın.. DÜrüst ol ne olursa olsun.. Sonradan çıkarsa en ummadığın yerde bütün hayatın mahvolur..

İkici olarak da doktara git göster.. Yırtılma var mı diye sor.. Eğer gerçekten yırtılma varsa o zaman düşün.. Daha ortada fol yok fos yok.. Velvele yapmana gerek yok..

Geri kafalılığı da bırak bir zahmet sen üzülürsün.. Böyle burnundan kıl aldırmaz tavırlarınla devam edersen aklı başında adamlar yüzüne dahi bakmaz senin.. Anca apaçi tipler doluşur etrafına abi tavsiyesi sana.. Sonra hayatının kalitesi yerlerde kalırsın.. Benden demesi ister al ister at.. Ama çok samimi yaptım yorumumu.. Kolay gelsin..

• @Logicall ya ben kapalı biriyim ve boyle bir şey yapmadım desem inanır çünkü inandiririm görünüş itibariyle. Gerçi dini alet edip çok rahat yalan söyleyen kızlarla dolu etraf, neyseki annem bakmıştı o zaman ve bir şey olmamış demişti. Yani zaten zar iç kısımda ve ucu sivri bir şey girmeden açılmaz, bisiklet demiri düz, yani boşuna korkuyorum ama düşünsenize seviyorum ve bunu öğrendi diye belki de zar zarar görmediği halde benden ayrılıyor, çok üzülürüm. Yorumunuz biraz kaba olsa da gerçeksi, teşekkür ederim @logicall

• Namusu bir zara bağlamak ne kadar doğru ki?

0|0
    0|0
  • kan gelse sanki namulu olacak , arkadan versin , yalasın , herseyi yapsın , sadece zarı dursun ben bakireyim :D adı saksocuya cıkan bakireyim kızlarla doldu ortalık :D

0|0
    2|0
    • Pislik...

• Sen bunları nerden biliyorsun derse ne diycem

• Burda yazilmaz mesaj at solim :D

• belki o patlatamamıştır sen beceriksizsen ben napıyım de kızım de istersen test neyim herşeyi yaptırak vs de

0|0
    0|0
    • Anlamadım bir şey

• kan akmaması olayı yani sen kız isen geriye bir ihtimal kalıyor becerememiş demekki kızlığını bozmayı

• bazıları doğuştan öyle oluyomuş ama ne bilelim bu devirde güvenmek zor biliyosun.

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama kapalı ve namuslu biriyim yani temiz olduğum da bellidir illa ki... inanmaz mi yine de erkekler

• Senin için hayırlısı olsun

• Sağol kardeşim

• ben tamamen o zihniyetteyim yakin zamanda da dugunum var

0|0
    2|0
    • Kardeşim zarı esnek olabilir. Bundan kizin haberi bile yoktur ya kan gelmezse kotu kotu bakıp üzme kızı.. namusu insanın gözleridir gözlerinden bellidir... bazı öküzler boşanma davası bile açıyormuş bu yüzden. YAPMA

• @sessizpirtt tamam senin "doğrularına" laf ettiğim falan yok sana açıklama yapmakla uğraşmayacağımı söyledim sadece fikrimi belirttim ben de en azından dinleyebilirsin benim doğrum benim düşüncem diye kestirip atmaya gerek yok

• Allah kahretsin bu düşünceleri ya.. sizi de ıslah etsin.. kadın gibi değerli bir varlığa verdiğiniz değer bu.. yazık

• Herkesten gelmez

0|0
    0|0
  • Vicdanınız rahatsa size mantıklı bir bey nasip olsun

0|0
    0|0
  • namusu bacak arasında arayan biri değilim, ruhu karakteri orsppu olmasın kişinin!!!

1|0
    0|0
    • Ruhu o... olsa nasıl anlaşılır ki?

• ne alakası var bu söylediğinle benim kastettiğim şeyin? tabiki eşinle yaşayacaksın öyle istiyorsan öyle yapacaksın bunun ruhunun o... ne alaksı var

• Bilmiyorum. Çevremdeki kızlar bir şey dusunmuyor ve şaşırdım sorun bende mi dedim

• Onyargi yapmamak lazim ama ertesi gunu doktora gotururum

0|0
    0|0
    • Küçükken bisiklet demirine hızlı oturdum ve bu yüzden kan geldi, annem baktı bo şey olmamış dedi ama korkuyorum doktora gitsek zaten bakire değilmiş dese nolcak? Sevgilim bile olmadı urkekligimden anlamaz mi ya

• Olur mu oyle sey ertesi gun gittin mi hemen 5 dk da bakar ve raporu verir ve ayrica sorun vs dahada olursa ozele gel burdan yaz yaz olmuyor

• Geç gördüm pardon. Arkadaşım ameliyat olacak ve bekareti gidecek, rapor almak istiyor doktoru uzun bir işlem demiş, evlenip ameliyat olmaya karar verdi

• ucu açık bir konu birşey diyemiyorum :/

0|0
    0|0
    • Her şeyiyle evlenilecek kızsın derler bana yani herkes namuslu der, yine de inanmaz misiniz ya bu gibi birinden kan gelmezse

• Bende güven sorunu yaşıyorum, evde mi kalcam yani. İlla birine guvencez

• Ben ömrüm boyunca yalnız kalacağım şahsen

• bir kere oldu bakire olmayan sevgilim uzak aman aman

0|0
    0|0
    • Bakireyim ya herseyimle!! Zar esnek olursa kan gelmezse namussuz mu dersiniz diyorum

• Sen gibi kocam olursa da doktorumla muhattap ederim. bir utansin bana güvenmediği için!!

• Peki :)

• Kişi kendini belli eder zaten. Kan gelse nolcak herşey çözülecek mi? Kan gelen namuslu mu oluyor? Belki bunu düşünerek oral yaptı, anal yaptı, sürtünme yoluyla yaptı illa tek yolu yok bu işin. Hal ve hareketlerinden bakire olup olmadığı zaten anlaşılır merak etme...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Salla ya. Senin namusun seni ilgilendirir. Elaleme bok yemek düşer

0|0
    2|1
    • Kocan kötü köyü bakar da kan niye gelmiyo derse salla demeyi görürsün

• Ben zaten bakire değilim ki. Kocama da baştan söylemiş olurum. Beklentiye girmez yani.

• Insan esine inanmali o oyle diyorsa öyledir demeli kana bakıp namus ölçmek de ne elbette insan her önüne gelenle olmamalı bir kisi olmalı ama sağlık açısından herkesde kanama olacak diye birsey yok

0|0
    0|0
    • Erkekler at gözlüğü ile bakıyor bu duruma iste..

• canım keşke böyle bir soruyu bukadar erkekğin önünde söylemeseydin be tesettürlüsün bende tesettürlüyüm hiç elimi tuttığum olmadı senin gibi ve ben senin yerinde olsam utanırım tabiki sana utanmaz birisin demiyorum sende kendine göre haklısın sorularının cevabını almalısın ama keşke sadece kızlar yapsaydın sorunu :)

0|0
    0|0
  • bende korkuyorum o yuzden bir Turkle evlenmiyecegim

0|0
    0|0
  • Sonucta kizlik zari olmayadabiliyor veya spor yaptigin esnada bile yirtilAbiliyor veya kayadabiliyor iliski sirasinda. Adam gibi adamsan zaten sana güvenir

0|0
    0|0
    • Adam değil çoğu erkek ve korkuyorum. Küçükken bisiklet kazası yaptm ve 2 damla kan geldi ya bozulmuşsa diye korkuyorum

• Eminsiniz demi :(

• Evet tabiki

Yükleniyor...