Elinizde alışveriş yaptığınız bir market poşeti varken başka bir markete girer misiniz?

Sanki o markete ihanet etmiş gibi hissediyorum. Elimdekileri hemen arabaya bırakıp öyle giriyorum diğer markete😄 Elinizde alışveriş yaptığınız bir market poşeti varken başka bir markete girer misiniz?

0|1
40|39

En İyi Erkek Görüşü

• İşte Türk insanı ya. Biz değil miydik? Bakkalın önünden geçerken pazardan aldığımız bir şeyi bakkal görmesin de ayıp olmasın diye sakladığımız poşeti. Biz değil miydik? Alışveriş yapacak iki kişi varsa ve A marketinden aldığımız ürünlerle B marketine girmeyip elinde poşetlere arkadaşını B marketine gönderen..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Girerim şahsen bu kısmını düşünmemiştim her şey her yerde yok bir yere gidip her ihtiyacı almak şansım olmuyor bazen kaç market gezip boş dönüyorum.
    Bakırcılar çarşısı gibi herkesin rızkı ayrı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• ben girmemeye özen gösteriyorum saygisizlik gibi sanki bizde yokmuydu ne aldiysan diye soracaklar gibim3 gelio

2|0
    0|0
  • Güzel soru gitmiyorum genelde hadi market neysede bakkala hiç girmem kolay kolay :D

1|0
    0|0
  • Markete girerken bırakmam da sitedeki bakkalının önünden geçmiyorum poşetlerle :D

1|0
    0|0
  • Girmem döverler sonra.

0|0
    0|0
  • Hiç unutmam bime girdim bir şey aldım ordan çıktım şoka şoktan a101 ordan makroya geçtim hepsini kullanmış bir pislik gibi hissediyordum kendimi çırılçıplak 😱

0|0
    0|0
  • Evet girerim. o önceden di bakkallara karşı ayıp olur. ama marketler kurumsal kimse kimsenin umrunda değil

0|0
    0|0
  • Markete girerimde bakkala asla😊

1|0
    0|0
  • Bim posetiyle heryere girerim anlayis gostermeliler

1|0
    0|0
  • poset istemiyorum şok poşetine a101 den aldığın seyleri kasiyerin gözüne sokarak alıyorum kendimce ayar veriyorum :D

0|0
    0|0
  • aynen hatta mahalledeki markette bile diğerine gittimmi suclu gibi hissediyom görünmeden gider gibi :)))

0|0
    0|0
  • Arabam yanımdaysa neden elimde taşıyayım ki zaten?
    Ama genelde alacaklarımıt tek bir marketten almaya özen gösteriyorum. Aradığım olmayınca ve poşeti bırakacak yer yoksa girerim.

0|0
    0|0
  • Bakkaldan alıp başka marketten poşet istemişliğim var :D

0|0
    0|0
  • Girmişliğim oldu.

0|0
    0|0
  • Girerim

0|0
    0|0
  • girerim😏😏

0|0
    0|0
  • Girerim, affetmem, acımam :D

0|0
    0|0
  • Giriyorum :) hatta cumartesi günü farklı marketten karpuz almıştım o poşetleri bırakıp alışveriş yapmıştım

0|0
    0|0
  • girersin kime ne gebeliğin var. banada önceden garip geliyodu ama girdiğim de oldu ayrıca para öderken bakan kasiyere onları başka yerden aldım demiştim :) rahat ol boşver.

0|0
    0|0
  • İster istemez çekiniyorum ve genelde girmiyorum ^^

0|0
    0|0
  • Alış verişe ben giderim bizim burda ilk şaypadan alırım sonra a101 girip 2 tane 1.5 litre su alır ordan bime geçer püskevit vs.. alırım sultan AVM den ise banyo alışverişi temizlik alışverişini yaparım :D fark olmuyor yani :D

0|0
    0|0
  • Girerim

0|0
    0|0
  • Girerim :D

0|0
    0|0
  • Gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Yani biz de öyle hissediyoruz @dmladmla :D

0|0
    0|0
  • girmem girersem döverler niye bizden almadın lannnnn diye 😂

0|0
    0|0
  • Girerim.

0|0
    0|0
  • Evet girerim çok girdim yani bunda utanacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Aynen aynen

0|0
    0|0
  • evet ordan da yapacağım için farketmez

0|0
    0|0
  • Önceden utanırdım. Şimdi fazla umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 39

• Fuar, a101, Adese, en son bime 😅😅😅 hepsine girmek lazm.😅

1|0
    0|0
  • Ben bakkalın yanından geçemiyorum ne diyorsunuz.

1|0
    0|0
  • umrumda olmaz. rekabeti kızıştırtırım ve fiyatları düşürtürüm böylece :D minimalde olsa etkim olur :D

1|0
    0|0
  • Benim arabam yok şekerim ihanetse ihanet onla mı uğraşacam

1|0
    0|0
  • Her seferinde unutuyorum marketin kapı sınırını geçtikten sonra aklıma geliyor :D

1|0
    0|0
  • Girerim

0|0
    0|0
  • Ben giremiyorum ya suç işlemiş gibi hissediyorum ne alakaysa😃

1|0
    0|0
  • Yaşadığım yerde evet marketler tanıdık çünkü hep ama farklı yerlerde sıkıntı olmuyor

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende düşündüm geçenlerde. Birde bunu takıcaksak kafaya dedim girdim diğer mağzaya 😄

1|0
    0|0
  • Giriyorum ben direk :D

0|0
    0|0
  • Girmem. Önceden plan yapıyorum. A marketinden şunlar B marketinden şunlar alınacak diye.

0|0
    0|0
  • Bimden çıkıp şoka ordan 101e girmisligim var:))))

0|0
    0|0
  • Girerim

0|0
    0|0
  • arabam olmadığından evet giriorum orda çalışan insanların umrunda değil zaten

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz girerim

0|0
    0|0
  • sallaya sallaya girerim :D :D

0|0
    0|0
  • Girerim

0|0
    0|0
  • Girmem

0|0
    0|0
  • Girdiğim oluyor.

0|0
    0|0
  • Hayır utanıyorum

0|0
    0|0
  • Girerim

0|0
    0|0
  • Girerim

0|0
    0|0
  • Girerim ama bakkalın önünden geçemem

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Çekinirim ama mecbursam girerim kasaya ya da yetkili birine bunu bildirip.

0|0
    0|0
  • Araban varsa zaten elinde taşıyarak diğer markete gitmen çok saçma.

0|0
    0|0
    • Birbirine çapraz olan markete de arabayla gidemem heralde değil mi

• anlayış biçimi bu da tabi. sen nereye çekmek istersen oraya çekebilirsin :)))

• bir yere çektiğim yok 😂

• Girerim ama elimde ki poşetleri saklamaya çalışarak (artık nasıl saklayacaksam)

0|0
    0|0
  • girerim

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok girerim sonuçta kendi seçimim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor...