Staj çok önemli lütfen yardımcı olun?

Lisede bilişim (web tasarım) okuyan biri staj yeri olarak kuaförde staj yapabilir mi?

Güncellemeler:
18 yasindayım bir sene bıraktım onun icin 11 im Şu an bu sene sonu staj yerlerimiz secilicek bizde secebilirmisiz hocamın bana dediği heryerde yapabilirsin ama bolumunle ilgili olursa iyi olur, is guvenligi gerekliymis, bende tereddutte kaldım yapilabilirmi diye

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş kaç ki

0|0
    0|0
    • 18 yasindayım bir sene bıraktım onun icin 11 im Şu an bu sene sonu staj yerlerimiz secilicek bizde secebilirmisiz hocamın bana dediği heryerde yapabilirsin ama bolumunle ilgili olursa iyi olur, is guvenligi gerekliymis, bende tereddutte kaldım yapilabilirmi diye

En İyi Kız Görüşü

• Hocalara göre değişir. Benim hocam biraz gıcıktı mesela kuaförde yapıcam desem kabul etmezdi. Ama başka hoca kabul edebilir belli olmaz. Ben de bilişim okudum bizim sınıfta kafede çalışan da vardı mesela

0|0
    0|0
    • Ciddimisin sen ya rahatladım baya hocam beni sever aslında derslerde başarılı olursam belki işim daha kolaylasır

• Olabilir. Bana denk gelen hoca hayatta izin vermezdi seninki iyiyse sorun yok :D belki belgelerde sıkıntı olabilir kuaför ama bir şekilde ayarlarlar onu bence

Erkekler Ne Diyor 5

• Üzgünüm ama yapamasa daha iyi olur. O stajı kabul edecek lisenin diplomasını at çöpe gitsin..

0|0
    0|0
  • Bilişimle kuaförün alakası ne?

0|0
    0|0
    • Biliyorum alakası yok ama ailevi nedenlerden dolayı, kadınlarla birlikte çalışmam isteniyor

• Üniversteyi açıktan okumayı planlıyorum aslında, belediyede çalışsam bir yararı olur mu peki?

• Açıktan okunarak bilişimde kendini geliştireceğini sanmıyorum kendi alanın ile ilgili fabrikalarda vb yerlerde bulmalısın belediyede varsa belediyede bul

• olmaz :D
    kurum adı göstermen gerek

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Hah ha !
    Sanmıyorum :)

0|0
    0|0
    • 18 yasindayım bir sene bıraktım onun icin 11 im Şu an bu sene sonu staj yerlerimiz secilicek bizde secebilirmisiz hocamın bana dediği heryerde yapabilirsin ama bolumunle ilgili olursa iyi olur, is guvenligi gerekliymis, bende tereddutte kaldım yapilabilirmi diye

• Anladım ama
      Bende nesnetabanli prg okuyorum ama kendi iyiligim icin bolumle alakali bir staj yerine gidecegim

• Ne alaka?

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum uygun yer bulamadiysan egitimine gore, zamanin kisitliysa mecbur kuaforde yapicaksin

0|0
    0|0

• Evet tabikide ama bolumune uygun olursa avantajin daha cok olur. Zaman problemin varsa yani gec kaldiysan yer bulma konusunda herhangi bir yerde staj yapabilirsin :)

Yükleniyor...