Sonu olmayan bir yaşamınız olsaydı ister miydiniz ve neler yapardınız?

Düşünün ki hiç ölmeyeceksiniz...
Sonu olmayan bir yaşamınız olsaydı ister miydiniz ve neler yapardınız?

2|2
8|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğim gibi, anlamsız bir sonsuzluk çok saçma.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer ölmeyeceksem dini unsurlarda olmayacaktır muhtemelen. Bu durumda herşey imkanlı hale gelecektir. Bu sonu olmayan hayatımda uçmayı başarmak istiyorum. Uçakla felen değil. Hani kuş gibi işte benim kanatlarım kollarım olsun. İmkan varsa uçmak istediğim an kollarım kanatlara dönüşürsede çok güzel olurdu hani. Bu süreç içerisinde ışınlanmayı sağlayacak bir çip tarzı birşey icat etmek istiyorum. Ve evren.. Bu harika şeyin sırrını çözmek istiyorum. Tüm gezegenleri yaşanabilir bir hale getirmek yıldızlarda yolculuk yapmak istiyorum kara delikten geçmek istiyorum ölmeyeceksem riski yoktur sonuçta. Ve bir köpek balığının içine girmek istiyorum 1 günde filin karnında yaşamak isterdim. sonsuz yaşama şansım varsa bence imkansız şeylerinde imkanlı olduğu bir evrenim olabilir diye düşündüm de.😆

0|3
    0|0
  • Bir şeyleri değiştirmeden sonsuz bir yaşam verirlerse çok çekilmez olur.

0|3
    0|0
  • İsterdim. Dünyadaki herşeyi öğrenirdim heryere giderdim bir sürü insanlarla tanışırdım sonra evlenirdim çocuğum benim genlerimi alırdı ama o büyüyünce onun ölümlülerle evlenmesini istemezdim sonra eşi ölür üzülür diye dudu gibi bişey olurdum

0|3
    0|0
  • istemem

0|2
    0|0
  • Hahaha oyle bisi olmicagi icin la hile apk mi yuklediniz kendini bicaklayan yeniden hayata mi donuyo 5 sn icinde ¿ °¬°

0|0
    0|3
  • Istemezdim. Şimdiden sıkılmaya başladım

0|2
    0|0
  • ölmeyi isterdim fakat en fazla 200 yıl da yaşamak isterdim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Istemezdim bir süre sonra monotonlaşırdı benim hedefim zirve de bırakmak.😊

0|3
    0|0
  • Yok ya istemem

0|0
    0|2
  • 27 yıldır her gün aynı şeyleri yapmaktan bıktım. Birde bunu sonsuza dek yapmamı beklerseniz...

0|3
    0|0
  • Hiç de yaşlanmamak lazım ama

0|2
    0|0
Yükleniyor...