Sizce imam hatipler ve zorunlu din dersleri kaldırılmalı mı?

Bir imam hatipli olarak kesinlikle zorunlu din derslerinin ve imam hatiplerin kapatılması gerektiğini düşünüyorum.

Dinde zorlama yoktur diyenler zorunlu din dersi yapıyorlar. Mantıklar diyarına hoş geldiniz!
Sizce imam hatipler ve zorunlu din dersleri kaldırılmalı mı?

• Kaldırılsın
    27% (6)45% (9)36% (15)Oy Ver
  • Kaldırılmasın
    45% (10)40% (8)43% (18)Oy Ver
  • Kaldırılmasın ama din dersleri zorunlu olmasın
    28% (6)15% (3)21% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi verdiği bir kararda Anayasamızda geçen zorunlu din derslerinin laikliğe ve sözlrşmeye aykırı olmadığını kabul etmiş fakat içeriğin değistirilmesi gerektiğini beyan etmiştir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Din seçmeli ders olabilir ama İmam Hatip' ler kalsın meslek liseleri falan varken onlar da dursun. Zorla okula yazdırmıyorlar dileyen gidiyor.

0|0
    0|0
  • Sizlere acıyorum

0|0
    0|1
  • Tabikide ksldırılmamalı

0|0
    0|0
  • Fark etmez kim ne istiyorsa ona gitmeli bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ne yazık ki şu anda tüm dünyada dinler insanları sömürü düzeni olmuştur. Mısır, inka, Azteks ve Asur tabletlerinin çoğu Papalık mahsenlerinde saklanmaktadır dünya gerçekleri bilmesin sömürü devam etsin diye.. İki İslam, Sünni ve Şii,94 mezhep,142 tarikat ve sayısız cemaat. Allta yatan tek neden sömürü.. İşte Feto denilen ilk okul mezunu bile olmayan bir deyyusun peşine takılan onca ilim yapmış ahmak ve ortak neden menfaat...100 peygamber gelmiş 4 kitaplı bir kısmı teblici bir kısmı resul denen 99 u Yahudi.. Sankiş Allah başka kıtaları hiç bilmiyormuş gibi.

0|1
    0|0
  • kaldırılmalı

0|1
    0|0
  • Ben ateistim, dinden nefret ediyorum, Müslümanlarla iyi geçinemiyorum ama Tanrı'dan birazcık olsun korkuyorlarsa insanları 15-18'ine kadar serbest bıraksınlarz

0|2
    1|1
  • Kaldırılsın öğrenmek isteyen camiye falan gitsin

0|1
    0|0
  • Dinde zorlama vardır kim demiş yok diye, kafir'e zorlama yok

0|0
    1|2
  • Bir ilde kaç tane cami var? Hadi 100 diyelim. Bir okuldan her yıl 100 imam mezun olsa, ki bu imamlar yaşlanıncaya kadar çalışcaklar. Bu kadar imama ihtiyacımız var mı?

0|1
    0|0
  • Din dersini hangi din olursa olsun çocuk yaşta vermeli ağaç yaş iken eğilir

0|0
    0|0
    • Tabi, çocuk yaşta sonsuz merhamet sahibinin sonsuz azabı ile korkutulacak ondan sonra sorgulayamayacak.

Yükleniyor...