Ne yapabilirim _?

Uzun zamandır hiç dostum arkadaşım yok eskiden en azından okul arkadaşlarıyla vakit geçiriyordum fakat yaklaşık 5 yıldır hiç arkadaşım yok tamamen yalnızım bilgisayarcıyım işlerimide evden hallediyorum neredeyse hiç dışarı çıkmıyorum sosyal olmak istiyorum fakat insanlardan çok utanıyorum bana yardımcı olur musunuz..

1|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Mağaradan çık ve halkın arasına karış insanlarla konuş merak etme onlar seni yemezler bay mağara adamı

0|0
    0|0
    • yapmak istediğim o fakat bir türlü nasip olmadı rahat olamıyorum kimsenin yanında alışmışım mı desem yalnız hareket etmeye etrafımda yabancı biri varken normalde yapabildiğim bir şeyi heyecanlanıp yapamıyorum dışarıya çık falan diyosunya dışarıda bana cazip gelen ve beni dışarı çımaya teşvik edebilecek bir şey bulamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz dışarı çıkmak için bir neden olması gerekirmiş gibi hissediyorum..

• Spor salonuna yazıl hocam senin kaybın özgüven başka birşey değil hem oradada insanlarla 10 15 saniyede olsa konuşuyorsun spor hakkında bilgi sahibi oldukça insanlara bildiklerini anlatır konuşmanı gelistirirsin bir tasla 2 kuş

Yükleniyor...