Yolun ortasında tek başına bağıra bağıra ağlayan birini görseniz ne yaparsınız?

Yanına gidip yardımcı olmaya çalışır mısınız? Yoksa hiç takmadan yolunuza devam mı edersiniz?

1|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere oldu.. yolun kenarına oturan ve ağlayan genç bir kız vardı.. Eşimle yanına gidip ne olduğunu sorduk.. Çantasını çalmışlar öylece kalmış.. Aldık karakola götürdük ifadesini verdi.. Eve götürüp yemek yedirdik babası ile konuşturduk.. Bir hafta sonra babası bir kutu ile geldi.. Memleketten meyve getirmişti teşekkür etti..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mutlaka bir şekilde yardım olmaya çalışırım derdini anlayıp teselli ederim sarılırım göz yaşını silerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• NE bağırıyorsun mk sessiz ağlasana derim muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Ben yanına giderdim herhalde en azından derdini sorardım belki konuşmaya ihtiyacivardir..
    Yanından geçip gidecek kadar da ne meşgul ne de vicdansız değilizdir herhalde

0|0
    0|0
  • Önce yolun ortsındn çekerim ezilir flan içim acır sonra derdini dinlerim psikolojiden az çok anladığım için yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Bişey yapmam yoluma devam ederim

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmak için iyimisin diye sorarım druma göre yarıdm ederim.

0|0
    0|0
  • sessiz ol duygular uyuyor derim

0|0
    0|0
  • Sakinleştirmek yardımcı olmak için yanına giderim.

0|0
    0|0
  • Başımıza bela almayalım

0|0
    0|0
  • Banane ya

0|0
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Yanına giderim ne olduğunu sorarım :) derdini dinlerim yardımcı olmaya çalışırım yani yanından geçipte gidemem vicdanım el vermez

0|0
    0|0
  • Sormaya çalışırım 'neyin var?' diye.
    Ama bağırarak ağlıyorsa muhtemelen benim yardımım asla dokunamayacak kadar büyüktür derdi.

0|0
    0|0
  • Eğer bir kadınsa demek ki yolun ortasında ağlayacak kadar büyük bir derdi var demektir bende gider yanına onunla birlikte ağlarım

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum o anki ruh halime bağlı hdpliyse ve hayvan sevmiyorsa ağlasın iyi olmuş der ve geçerim zaaaaa

0|0
    0|1
  • yanına giderim

0|0
    0|0
  • Onla beraber ağlarımm

0|0
    0|0
  • Yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...