Ailem kapanmamı istiyor ama?

evet aması var. ailem kapanmamı istiyor ama ben özellikle bu sıcak havalarda biraz açık seçik ve genelde vücut hatlarımı gösteren kıyafetler giyinmekten hoşlanıyorum. eğer kapanırsam kot şort bluz filan giyemeyeceğim. kapalıyken böyle şeyler giyemem. anca tayt gibi şeylere devam ederim. kapanmak istemiyorum sizce aileme nasıl anlatabilirim bu durumu?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Onlara deki ben siz istiyorsunuz diye kapanmam zorla olmaz ne vakit rabbim istiyor diye kapanmak isterim o vakit kapanırım ama şu an için vücudumu sergilemek hoşuma gidiyor de

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İçinden gelmiyorsa kapanma zaten (bende kapalı değilim) ailene açıkça anlat istemiyorum dersin ama kapanırsan da zaten tayt giyemezsin vücut hattın belli olmayacak

0|0
    0|0
    • e giyen kapalı kızlar var ama

• Yargılamak için demiyorum şimdi kendim açığım yargılayamam aslaa başını kapatıp vücut hatları belli oluyorsa bir zahmet türbanı takmasın

• bence de öyle ama baskı var dediğim gibi :(

Erkekler Ne Diyor 14

• Açıkça belirt. Dünyanın sonu değil ya.. 15 yaşında bir kız da değilsin nihayetinde.

0|0
    0|0
  • Çık annenin karşosona de ki anne ben göstermek istiyorum de dürüstlük her zaman kazanır 😂

1|0
    0|0
  • tesettürün amacı dikkat cekmemektir seygili bayan tayt giyiceksen allahın emrini degil ailenenin gelenek emrini yapmış olursun vesselam

0|0
    0|0
    • bende diyorum ki tesettürün amacı dikkat çekmemek olduğundan kapanmak istemiyorum ama ailem zorla kapatıyor beni

• bende diyorumki kapanma yazları acılıp bikiniyle denize girip yüzüceksin böyle birşey olmaz kardeşim sende bikini giyme ben denize bile gitmıyorum erkekler içinde sadece şort giyenler günaha giriyor ya kafamı karıştın girme tamm

• tesettüre girme ailenle konuş

• İçinde yoksa hiç kapanma çık karşısına söyle

0|0
    0|0
  • wauwww :) benim en uzun ilişkim kapalı bir hatuna sırf böyle düşündüğü için kapalı olmaması gerektiğini anlatmakla ve onun da başını açmasıyla başlamıştı...

kapanmanı tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • zorla olmaz bu işler anlat giymek istemiyorum de

0|0
    0|0
  • İçten gelecek

0|0
    0|0
  • Kapanınca değişmeyeceksin ki kapanma boşver

0|0
    0|0
  • Tercıh senin

0|0
    0|0
  • Yıl 2016 adamlar uzayı çöpe çevirdi siz hala hayatıma karışıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Karşılarına geç teker teker burda Nasıl anlatıyorsan anlat onlar yaşamıyor senin hayatını

0|0
    0|0
    • beni döverler

• babamı annemi hapse attıramam :(

• Hapse attırmıcaksın zaten kimse böyle bişeyi istemez sadece dövemiceklerini söylüyorum

• VÜCUT HATLARIMI GÖSTEREN KIYAFETLER GİYMEKTEN

0|0
    0|0
  • kendi içinizde halledin git söyle

0|0
    0|0
  • işe başlayınca aileni takmazsın bile kasma o kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dipnot : başını örtüp tayt giymeye devam edeceksen yapma Allah aşkına ✋✋✋ kapanma✋

0|1
    0|0
    • giyinmeyi seviyorum ama ya hem başı kapalı olup tayt gibi dar kıyafetler giyen kızlar var

• bende diyorum ki ailem beni döver o kadar baskıcılar kapanmamda...

• anlatamıyorum ailem baskıcı ben zaten kapanmak istemiyorum

• Açıkça soyle

0|0
    0|0
  • İstemiorum diceksib tabi ne bu böyle zorla mı yapacaklar yani...

0|0
    0|0
Yükleniyor...