Yaz aylarında tesettürlü olmak?

Bu sıcakta nasıl kapalı duruyor diyor musunuz?
Ya da ne düşünüyorsunuz?

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• örtünmenin daha çok güneşten koruduğunu düşünüyorum. Zaten sıcakta bol ve pamuklu giyilmeli... ve güneş ışınından direk temastan kaçınılmalı

0|0
    0|0
    • tesettür yazıyo kör müsün

• tamam bende farz olduğu için diyoorum canım ama bunlardanda koruyo aynı zamanda

sonuçta vücut hatları belli değil , dikkat çekici değil vs

• tamam öyle diyosan ben tatlım

Erkekler Ne Diyor 11

• Yaz Ayında çarşaf Giyenleri taktir ediyorum saygı duyuyorum şimdiki aklım eskiden olsaydı Çarşaflı bir insanı baş tacı yapacak kadar değer verirdim

1|0
    0|0
  • Anlatanlardan dinliyorum cok zor diyorlar... Ama onun mukafati da ayri olur... Allah ın emrini yerine getiriyorlar durum ne olursa olsun

1|0
    0|0
  • demiyorum :D

1|0
    0|0
  • çok zor bir durum ya. kafaları hoşafa dönmüyomu valla helal olsun pişer insan. allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Allahın emri sizi geriyor galiba

1|0
    0|0
  • Onlar cenneti garantiliyor onları acıma sizler kendinizi aciyin

1|0
    0|0
  • sıcak iklim ülkerinde herkes kapalıdır. bunun sebebi şeriat değil. ne kadar az giyinirsen güneş ışınlarına o kadar maruz kalırsın ve güneş tenini o derece çabuk yakar. vucudu örtmek güneşin etkisini azaltır.

0|0
    0|0
  • Bn diyorum fakat ince elbise giyen kapalı hatunlarda var

0|0
    0|0
  • düsünüyorum ama sormuyorum :D

0|0
    0|0
  • Onlarin mukafati ayri zaten sabret

0|0
    0|0
  • Yani genelde icine bisy giymezler diye bir dusun cem var ama bilemem kapali kutu sonucda

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sabrı veren Allah'tır yapıcak birşey yok farz.

1|0
    0|0
  • Ölecez sıcaktan😂

0|0
    0|0
  • Ben içimden geçiriyorum acaba ben dayanabilirmiyim diyorum. Allah sabrını veriyodur ama bence

1|0
    0|0
  • Kimse karışamaz!

0|0
    0|0
  • Alışkanlık galiba sorun olmuyo :)

0|0
    0|0
  • Cehennem ateşinden daha iyidir bu sıcakta kapalı olmak çok şükür

0|0
    0|0
  • De ki: “Cehennem ateşi daha şiddetli sıcaktır.” Keşke idrak etmiş olsalardı.

Tevbe/81

0|1
    0|0
  • Çok zor değil

0|1
    0|0
  • Kesinlikle. Yazık vallahi

0|0
    0|0
  • Allah sabrını veriyor onlara.

0|0
    0|0
  • Allah yardim ediyor şükürler olsun

0|0
    0|0
  • canım bende kapalıyım özellikle sıcak havalarda sac kapalı kaldığı için çok fazla sirke ürüyo bitten arınamıyorum yaz aylarında allahtan sacım kapalı çok gözkmüyo ama kasıntı yapıyo yinede rahatsız ediyo

0|0
    0|0
    • hergun dus al o zaman canım

• alıyorum canım hergün dus almakla veya temzilikle ilgisi yok bir çok kapalı arkdasımda yasıyor aynı sıkıntıyı hatta kuaföre gittim sacımı boayatayım bitlere etki eder diye kuaförde söyledi yazın kapalı kalan sacta olması çok normalmiş

Yükleniyor...