Dinsiz nüfusun hızla arttığının farkında mısınız?

Türkiye’deki ateist nüfusun son yapılan kamuoyu araştırmalarına göre, 5.7 milyon kişiye ulaştığı belirtiliyor.
Aşağıda ise Girlsaskguys sitesindeki anket sonuçlarını görüyorsunuz.
Dinsiz nüfusun hızla arttığının farkında mısınız?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Dahada artması dileğiyle

0|2
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Uyanıyoruz

0|2
    0|1
  • Bu gidişle deist olcam bende

0|1
    0|0
    • Kesinlikle olmalısın.

• Kutsal kitaplar sanki tanrı tarafından değilde.. ırkçı, sübyancı, öfkeli ve sadist erkkeler tarafından yazılmış gibiler.
      Ve eğer o kitabı tanrı yazmış olsaydı, oraya evrenin sırlarını yazardı, kimin kimi düzeceğini değil.

Bunu bir daha düşün derim.

• Zaten bunu düşünüyorum😂

• Farkındayım, devam

0|1
    0|0
  • Kıyamet is coming

1|0
    0|0
  • evet , git onun başını kes ve öldür , değil mi sizin emir? ...

0|0
    0|0
  • Kıyamet alameti.

1|0
    0|0
  • Buraya bakma sen :)

0|1
    0|0
  • Şöylede bir ironi var facebooktaki karikateist sayfasının üyelerinin yarısı müslüman :D

0|0
    0|0
  • Bunun ahireti var

0|0
    0|0
  • O muslumanlarda kesin burdaki uyelerdendir :D

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir oylama tipi biliyor musun? Akp binasında MHP li aramak gibi 😂 oyle sitede oyle cevap 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Allahın istediği güzel halak ve insanca yaşamak öğretisi yerine bacak arası ile uğraşırlarsa sakallı şeytan köpekler insanlar dinden imandan çıkar elbette.. şerefsiz deyyus ne dedi ''Müslüman icat yapmaz.''Çünkü Müslüman Yahudi kıçı yalamalı demek istemişti... Kızlar okumaz, kuran Türkçe okunmaz, daha milyonlarca sayılabilir..

0|1
    0|0
  • Ateizm de kendi arasında ayrılır. Birincisi; İslam'ın bazı hükümlerini kabul etmek istemeyenler ve yaradılışından memnun olmayanlar. Bu kişiler İslam'ın ortaya koymuş olduğu bazı hükümleri kabullenemedikleri için ateist olur. Resimde de görüldüğü üzere dini kısıtlanmış bir araç olarak görüyorlar. Oysa din birçok kötülüğe engel. Bu gerçek hiçbir zaman aklanamaz. Bir insan inançsız olsa bile İslam'ın koymuş olduğu ahlaki sınırlar içerisinde yaşarsa zaten mükemmel bir insandır. İslam'ın ortaya koymuş olduğu bazı kuralları kabullenemeyenlerin ateizmi seçmesi akılsızlıktır. Çünkü hoşnut olmayan bir durum ile Allah'ın varlığını inkar etme arasında dünyalar kadar fark var. Bu kişiler de genelde İslam düşmanı olurlar.

İkincisi ise bu dünyanın tesadüfen yaratılmış olduğuna ve dinlerin olmadığına inananlardır. Gerçek ateist bunlardır. Çünkü gerçekten akıl ve mantık olarak bir yaratıcının var olduğuna inanmazlar. Bu kişilere ''Ölümünün ardından Kur'an-ı Kerim okuyacağız'' deseler umursamazlar. Çünkü adam nasılsa inanmıyor. Birinci grup gibi din düşmanı değil. Zaten onlar ateist değil. Bu grup insanlar da kördür. Sadece beynin fonksiyonlarını bilseniz bile bunu anlayabilirsiniz. Kaldı ki dışarıda daha koskoca bir evren var. Lakin bu ateistlere saygım vardır. Çünkü onlar inanmazlar ve inanan insanların değer yargılarıyla da alay etmezler.

Ateistler nedense deistleri de hiç eleştirmez. Ne hikmetse deizm ile ateizm arasındaki geçiş oldukça basit. Çok görüyorsunuzdur ''Deisttim ateist oldum'' sözlerini. Bu ikisi arasında dünyalar kadar fark var. Birisinde yaratıcının varlığını kabul ediyorsun ötekinde kabul etmiyor. Ki Tanrı'nın biri yaratıp keyif sigarası yaktığını düşünmüyorum. Bir amaç uğruna varız. Şayet uydurma diyenler yazsınlar bir kitap da 1400 yıl boyunca sistemli bir şekilde ilerlesin. Bu mümkün değil. Ben kutsal kitapları ezbere bilirim ve hak din İslam'dır. Bunu göreceksiniz. Onun dışında bu dünyada insan gibi yaşamanız, yaşamamız dileğiyle.

0|0
    0|0
  • Hayır onların çoğu ateist değil özendikleri için böyleler, biri gelipde bana mantıklı bir şekilde neden inanmadığını anlatamaz.

0|1
    0|0
  • Bizene olsunlar yanacaklar öbür dünyada

2|1
    0|0
  • Nerdeymis arastirma

0|1
    0|0
  • İnsanların din tercihlerinden bize ne?

0|0
    0|0
  • umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Düşünerek, sorgulayarak kızlarsoruyoramı ulaşmışlar sadsafdsf

0|1
    0|0
  • Önemi yok mutlu 1 tesadüfe hayatim boyunca inanmicam

0|0
    0|0
  • Kıyamet alametidir.