Sözlüme "squat yapar mısın" desem alınır mı sizce 🙈?

Sözlüme "squat yapar mısın" desem alınır mı sizce? Belki sorumu okuyup yapmaya başlar 🙊

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu belirtmek isterim ki ağırlıkla yapılan squat hareketi özellikle erkeklerde Hemoroid (Basur) hastalığını tetiklemektedir. Bu tür rahatsızlıkları olanlar hareketi uygularken dikkat etmesi gerekiyor. Bu hareketi yaparken çok zorlandığınızı hissettiğiniz an ara vermelisiniz. Hızlı vücut geliştirmek için kendinizi çok zorlar ve yıpratırsanız işin sonu sakatlanmaya kadar varabilir. O yüzden size tavsiyem harekete küçük tekrarlar ile başlamak olacaktır. Zamanla tekrar sayısını ve set sayısını arttırabilirsiniz. Eğer bir sağlık sorununuz varsa doktorunuza danışınız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar iyi fizik isterken iyi ama 😅 az bir bozulur ama sana kendini begendirmek icin cok calisir bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Oha ciddimisin diyebilir :D Pampa onun boyu kaç beni biliyorsun merak ettim sadece :)

0|0
    0|0
    • HEhehe mutluluklar. Hatun benden squat isterse bende karşılığında mutlaka benzer bir şey isterim. Ne bilim göbeği erit, ya da saçını şöyşe kestir bu renge boya falan :D Ama olabilir yani hoşuna gidiyorsa çocukta kendine zaman yaratabiliyorsa neden olmasın :D

• Anlayisli biriyae yapabilir yani onun da aklina yatarsa hic sorun cikmaz aksine beraber yapalim bile diyebilri

0|0
    0|0
  • Neden yapmasını istiyorsun

0|0
    0|0
  • Alınmaz

0|0
    0|0
  • Alınır.

0|0
    0|0
  • sözlünde sitedeyse zaten okumaması imkansız bence ayrıca bunun nesine alınsın ki?

0|0
    0|0
  • Sanane ulen benim g*tumden der 😂😂

0|0
    0|0
  • niye yapsinki

0|0
    0|0
  • ☺️☺️☺️

0|0
    0|0
  • alınabılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Saçmalamış olursun 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • hım burdan bırısı :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerin squat yapması kadar boş bir şey yok. Onların niye yapsın ki ne alaka?

0|0
    1|0
  • Yapsın

0|0
    0|0
  • Ne var squatta beni kucağına alıp yap de 😂

0|0
    0|0
  • Söyle o da sana söyleyecektir😂

0|0
    0|0
  • Neden öyle dicen