Gerçekten bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.

• Gelsin.
    14% (5)49% (17)31% (22)Oy Ver
  • Türkiye laiktir laik kalacak.
    86% (30)51% (18)69% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anketin sonucu: Türkiye laiktir laik kalacak

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• Biri de demiyor ki bu ülkeyi seriatla yönetebilecek adam gibi adam var mıdı acaba. Ayrıca Türkiye'de herkes müslüman mı ki şeriat isteyim?

1|0
    1|1
    • Önemli olan yüzde elinin ne istediği

• Önemli olan %50nin ne istediği mi?
      Bu nasıl bir salaklıktır yav, %50 demek ki eşşeğe tapın dese tapıcaksınız

• @asdsadasdxdxdaa işin gerçeği bu göremiyor musunuz onların istediği gibi yönetiliyor onların kurallarına uyuyoruz. Her şey onlarda. Bir de ergen ergen hakaret etmeden önce karşındakinin ne dediğini anla önce

En İyi Erkek Görüşü

• devlet olarak seriati hz mehdi getirecek zaten senin benim oy vermemle olmuyor bu... isteselerde istemeselerde bu dunyaya gelecek.. onun dısında musluman zaten seriatla yasar namaz kılması seriattır, oruc tutması, zekat vermesi, faizle ticaret yapmaması seriattır laik devletin olması buna engel degildir aksine koruması gorevidir bunun dısında son zamanlardaki soytarıların cıkıp ben seriatı getiricem demeleri kufre sebeb olur irandaki humeyni sia gibi sapık itikatların veya isid gibi selefi sapık itikatların pesinde ziyan olursunuz neyse yaratan akıl vermis dogruyla yanlısı ayırsın diye ilim amel ve ihlas sahibi alimleri kitapları hala yeryuzunde dogruyu bulmak isteyen bulur.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şeriat gelsin diyen kızlar ilk önce sizi recm edicekler bu siteye üye olduğunuz için.

2|0
    0|2
  • Gelsin de babayı görsünler 😯

2|0
    0|3
  • Gelmesin.😣

2|0
    0|1
  • Gelmesinnn

1|0
    0|0
  • B dedim. Musluman olup islamin geregi olan şeriate hayir diyenlere neremle gulsem bilemedim

1|1
    2|0
  • Hakkıyla, Allah'ın kurallarını Allah rızası için uygulayabilecek ve bunu erdemiyle yapbilecek bir hükümet olursa neden olmasın. Ama şu çağın gerekleri neticesinde ve bunun tam anlamıyla uygulanamayacağından ötürü gelmesini istemem.

0|0
    1|0
  • demokrasi şehitleri senn ağzına sıçar alın bunu burdan

1|0
    1|1
    • o zmn yanlısı gbi sorma sorunu. ATATÜRK ün dedği gbi LAİKLİK ADAM OLMAKTIR. O da bizlere yakışır

• Öyle sormadım sen çok heyecanlısın sadece

Erkekler Ne Diyor 15

• Gelsin. Laiklik laiklik diye geçinenleride görüyoruz. Şeriattan daha adaletli bir yönetim şekli yoktur.

0|3
    3|1
  • Bir müslümanın buna hayır demesi kadar ironik bir durum yoktur. Pardon hayır diyen zaten kurana göre müslüman olamazki

0|0
    1|0
  • Gelsin

0|3
    3|1
  • imamların din tüccarlığı yapıp müslümlümanlığı yaşayan insanın çookk az olduğu bir ülkede şeriatla kim kimi yönetecek merak konusu? sonra diğer ortadoğu ülkeleri gibi kaos.. Laiklik neyimize yetmıyo

0|0
    0|0
  • Gelsin.

0|0
    1|0
  • zor bea

0|0
    0|0
  • Bir şey 40 kere söylenirse gerçek olur, insanlar inanır, doğru olana da olmayana da.

0|0
    0|0
  • Gelmesin bide başında tayyip olacaksa hiç gelmesin

1|0
    0|1
  • %31 mal var sitede

0|0
    0|0
  • Gelsin.

0|0
    0|0
  • Heee arabistan gibi olalım 😃

1|0
    0|2
  • Gelmelidir

0|0
    1|0
  • C'mon..

0|0
    0|0
  • Benim dememle gelicekse gelsin

0|0
    2|0
  • Bazıları Şeriatı, Arabistan taliban el kaide ışid gibi sanıyor Onlar vahhabi inancında amerikan uşakları gerçek şeriat değil onların ki.. Bir Müslümanın şeriat istememe gibi lüksü yoktur..

0|1
    1|0
Yükleniyor...