Kızlar kaynana ile yaşanır mı?

Yani ben negatif bakmiyorum. Netice de oda bir anne. Ama bana davranışları çok onemli tabi ki. Eger kötü davranırsa ama esiniz annesi icin diretirse vazgecer misiniz bu evlilikten?

1|0
32|16

En İyi Kız Görüşü

• Aslında anne demek lazım onlara. Sonuçta evlenmek üzere seçtiğimiz adamı yetiştiren de onlar. Evlat annesinden ne görürse ona göre davranır. Böylece oğlu iyi olan bir anne de iyidir. Kıskançlık durumu olabilir bazı annelerde. O zaman sıkıntı yaratır. Ben birlikte yaşamak isterdim. Her anne kıymetlidir benim için ve onkara elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Ama haksızlığa uğramaktan nefret ederim. Saygısızlık yapmadan dile getiririm bunu. Eşim olacak insan kim haklı ise onun yanında durmalı aksi düşünülemez dahi. Eğer haksız yere kötü davranırsa bana ve eşim olacak insan da bunu bile bile ondan taraf olursa vazgeçerim evlilikten. Çünkü ne o ne de annesi mutlu olmaz yapılacak bu evlilikten

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kendi annemlede onun annesiylede yaşamam. Gelsinler istedikleri zaman kalsınlar ama özellikle yeni evlilerin yanlızlığa ihtiyacı vardır.

2|0
    1|0
  • ev üstüne ev olmaz

2|0
    1|0
    • Annen kendine bakamayacak duruma gelse ona sahip cikmayacak misin ev ustune ev olmaz diye

• o başka konu, soruna bakarsan bir önce. Varsayımlarla konuyu dağıtma.

• evlenirsem özellikle bikaç hafta kaynanasıyla yaşatacam onu ki tavırlarına bakıp güleyim 😂😂

1|0
    0|0
  • neden yaşanmasın yuz yıllardır evlılıkle r boyledı ve omur boyu surdu ve sımdı ayrı yasayanların sonu husran

1|0
    0|0
    • Bende senin gibi dusunuyorum acikcasi. Simdikilere rahat batıyor

• aynen zamanı geldıgınde evlılık yerıne oturunca ayrı ev kurulur

• Ev ev üstüne olmaz kızlar akıllı olun kabul etmeyin

2|0
    1|0
    • Senin gibilere ben hayirsiz evlat diyorum. Annedir ihtiyaci oldugunda yalniz kaldiginda kalabilir tabi ki de. Erkek olarak boyle dusunmen ne kadar da gereksiz

• Benim annemin neler çektiğini bildiğim için böyle söylüyorum aynı şeyleri evleneceğim kişinin yaşamasını istemem.

• ben yaşarım

1|0
    0|0
  • yasanır ya :D

1|0
    0|0
  • Yasamazlar

0|0
    0|0
  • Yaşama ne yap ne et yaşama

0|0
    0|0
  • Iki kez evlendim. Farkli illerde oldugum halde anlasamadilar. Bence hic dusunmeyin bile

1|0
    0|0
  • yaşanmaz arkadaş çok seviyorsan yarım saat bir saat mesafede oturursun yanına gider gelirsin istediğin kadar o kadarr!!

0|0
    0|0
  • yaşanmaz. hiç bişeyini beğenmez kaynana snein. hep kusurlarını görür. anneler oğullarına daha düşkündür ayrıca. ben aynı durumda olsa ne eşimi ne annemi o sıkıntıya sokmam. ya-şan-maz.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Ben negatif bakıyorum ablacım. Kız kardeşim yaptı. Keşke yapmasaydı.

0|0
    0|0
  • Kendi tercihin ama iStersen özeldn konuşalım

0|0
    0|0
  • Yaşanmaz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Eşini kaybetmiştir, tek başına yaşayamayacak kadar yaşlıdır, başka da kalacak evladı yoksa başım gözüm üstüne 😌
    Değilse kaynanayla yaşayıp da evlilikte gereksiz aksiyon peşinde koşamam 🤓

Bana kötü davranacak kaynana sanmıyorum olsun, teyzelerle aram iyidir 😎
    Ha böyle olduğum halde çok cadaloz, fitne bir kaynanaysa da hehe der geçerim, ne uğraşacam onunla😒
    Onun yüzünden de hiç kocamı boşayamam, eşimle annesi yüzünden karşı karşıya bile gelmem ki annesini bana tercih etsin😅
    oğlun beni istiyor çatla patla kaynana 😏😂😂

1|0
    0|0
  • çoğu evliliğin yıkılma nedeni kaynanayla geçimsizlik. ama dünya üzerinde iyi insanlar da var

2|0
    0|0
  • aslında eveti düşüncem ama artık değil çünkü yaşım ilerledi ve iyi olmaz diye düşünüyorum

2|0
    0|0
  • İyi bile olsa ev ev üzerine olmaz diye düşünürüm.

0|1
    0|0
  • Aynı evde yaşanır bence.

1|0
    0|0
    • Sana iyi davranip yardımcı oluyorsa neden olmasin ki degil mi

• Herşeyi öğretir gerçek bir anne gibi yaklaşırsa. illerde çocuklarda olunca daha rahat olur :) ama tabi insandan insana değişir

• Yaşanmaz. Yeri geliyor annenle babanla kardeşinle tartışıyorsun. Onlar alınmaz kin duymaz ama kayınvalide öyle değil. Alınır, kin duyar, ona buna anlatır en önemlisi de kocana anlatır. Yani hiçbir zaman anne-kız gibi olamazsınız. Esim diretse asla evlenmem. Ben kendim geçimsiz bir insanım. İnsanın eşref saati oluyor eşşek saati oluyor. Kocanla tartışsan da öpüşüp koklaşıp barışıyorsun en fazla 2 günde. Bu böyle değil. Heleki bir konusa birbirinize zıt düşersenzi, onu gördüğün hergün zulüm gibi gelir.

0|0
    0|0
  • İyi bir insansa ve anlaşabiliyorsak neden olmasın

1|0
    0|0
  • Ben istemem ama zor durumdaysa biçaresine bakariz sonucta aynisi benim annemin basinada gelebilir

2|0
    0|0
  • Ne kadar iyi olursa olsun yaşanmaz.

1|0
    1|0
  • Ben yaşarım

1|0
    0|0
  • Hayır. Kendi evinde otursun herkes.

0|1
    0|0
  • Ben kendi nişanlımın annesinden pay biçerek söylüyorum ki başımın üstünde yeri var. Aynı evde yaşamayı geç Allah korusun elden ayaktan düşse bile sırtımda taşırım onu. Umarım sende kayınvalideni böyle seversin.

1|0
    0|0
    • Bende senin gibi dusunuyorum sonucta benim de annem var o benim anneme boyle yapsa hic hos bir durum degil

• ya çok aşırı bir anlaşmazlık olursa tabii ki eşinle bu konuyu konuşucaksın

1|0
    0|0
  • sevgilimin annesiyle iyi anlaşıyoruz çok iyi davranır bana ama birlikte yaşamak istemezdim. bu konuda diretirse vazgeçerdim.

0|0
    0|0
  • Kaynanayla yaşanmaz sana ne kadar yakın olursa olsun ister melek olsun. Eşinle yalnız kalmaya muhtaç kalırsın belli bir zaman sonra

1|0
    0|0
  • Iyi anlaşirsak yaşarım

1|0
    0|0
  • Kendi annemle bile yeri gelince tartisiyorum elin annesiyle yapamam...

1|0
    0|0
  • Sağlık problemi olmadığı sürece hayır

0|0
    0|0
  • Hayır yaşanmaz

0|0
    1|0
  • yaşanmaz

1|0
    0|0
  • Kendi annem ve kaynanam ile aynı evde yaşamam. Herkesin kendi düzeni olmalı. İstedikleri zaman gelip kalsınlar başımın üstüne ikiside ama olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz sanirim buyuk konusmayayimda yapamam yani

0|0
    0|0
  • Iyi olursa yasanir

0|0
    0|0
  • Ne kadar iyi biri olursa olsun kaynanamıda annemide hergün evimde istemem.

0|0
    0|0
  • Eşimi karşıma alır düzgün bir dille konusurdum

1|0
    0|0
  • Ben yaşamam

1|0
    0|0
  • yaşanmaz

1|0
    0|0
  • Ben yaşamayacagim onu biliyorum