Burada hakaret edip laf soyleyip engelleyenlere cevap icin bir kategori olsa bizde icimizi bosaltsak iyi olmaz mi 😀?

Engellemek secenegin var tamam eyvallah ama hakaret edip sonra engel yapiyorsun korkak sıçan... sen duymasnda 7 sulalenle akraba oluyorum... haberin olsun

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• O insanalrin yaptigi edepsizlik yobaz her yerde yobaz. Engelleyeceksen cik uyari yapmadan vs. Engelle.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yakalasam döveceğim , o derece sinirleniyorum.

1|1
    0|0
    • Aynen ben dovmekle kalmicam olene kadar mokoko 😀 nasilsin canimmm

• Hahahha harbi ya 😂😂😂 ben hic engellemem zaten en son sıkılır cevap vermezde ya insanlarin cevap hakki olmali sen hakaret ediyorsun bir sey diyemiyorun 😂 ay çok sinir

0|1
    0|0
  • Evet ya

0|1
    0|0
  • Olur sövme köşesi gibi bisey diyorsun heralde

0|1
    0|0
  • Aynen daha bu sabah yasadim :D

0|1
    0|0
    • Yani direk bas engeli niye hakaret edip kicondan laf turetip sonra engel yapiyorsun mecburiyetimmi var senin istedigin sekilde gorus bildirmeme demi yani

Erkekler Ne Diyor 1

• bir hesap daha aç o kadar işsiz olcaksan. ben umursamıyorum

0|1
    0|0
    • Niye acayim ki haci herkes ayni fikri tasimak zorunda degil ben kufur edersem hakaret edersem engellesin ama fikrime karisamaz ya da sormasin soru kaldiramiyorsa

• Bulundugun site kullanıcıların isteklerini onemsemiyor. bende 1 xperler nasılım sorusu soramasın diye mesaj attım. adamlar sırf nasılım sorusu sormak için abartısız 50 tane hesap açıyor anam babamdan çok goruyordum

• Bak haklisin bu konudada hep karneler dagitilinca boyle olur

Yükleniyor...