4 yasindaki cocuga tecavuz eden muavin?

Hadim insan haklarina uygun degil diyen var mi halde ben hadim falan istemiyorum direk idam istiyorum adana da fakir bir aile yikik dokuk evde kaliyor kizlari kacirilip tecavuze ugruyor bu serefsizlige neden dur demiyoruz hala?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bunun değil bunu yetiştiren anne babanında idam edilmesi gerek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hadım gelsin ama ilaçlı değil kökünden kessinler. Öyle 10 sene yaşasın ondan sonra asılsın. Hadım olmayı iliklerine kadar hissetsin öyle ölsün.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Metro turizm muavini
    İdamın geri gelmesi lazım

1|0
    0|0
    • Ab ye giremeyiz diye getirmiyorlar idami ablerine lanet olsun hadim az kalir buna

• Çok iyi bilirim cezaevinde askerlik yapmıştım
      Özellikle uzun süredir içerde olup kadına hasret kalmış mahkumlar o şerefsizlerle başbaşa kalıyorlar 😊 yılların özlemini gideriyorlar onlarla.

• Sonrada bütün koğuş

• hadım cezası iyi en ağır ceza bir daha yapamaz

0|0
    0|0
    • ilaci verince erkeklikleri bitiyor ömrü sonuna kadar pasıf yaşıcak bundan kötü ceza olmaz

• Ilac kesilince normale donuyorlar arastir

• Idam daha iyi bu yaratiklari nefes almaya hakki yok bir insanin esyasini bile izinsiz alamazken bedenine saldiriyor evine giriyor bu hain yasasa nolur yasamasa nolur?

Kızlar Ne Diyor 2

• hadım bana da yeterli gelmedi.

1|0
    0|0
  • merak etme 4 yaşındaki çocukta bile tahrik arar pislikler

1|0
    0|0
    • Sinir krizi geciriyorum bu haberleri gorunce uckuruna duskun bir memleket kovusturma sirasinda bile ne rezaletler donuyor bu tecavuz vakalarini mast malzemesi yapanlar mi dersin biyik altindan gulenler mi nasil igrenc insanlarla ayni havayi soluyoruz lanet olsun

Yükleniyor...