Arkadaşlarım neden böyle?

Çok yakın oldugum bir arkadaşım var.3 senedir kankayız çok sıkı fıkıyız. Ama bu sene başka bir kanka buldu kendine benden uzaklaşmadı ama yeni kankasını hazetmiyorum sanki her an beni bırakıcak gibime geliyor. Napmalıyım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bırak bıraksın

0|0
    0|0
    • Uzaklaşmadı benden ama. Sosyal Medya hesaplarında sürekli onla paylaşımlar Bestimmm Cannımm Cicim yazmalar hatta benim bir hastalıtıgım vardı sadece o biliyordu direk o kıza sölemiş kızda geldi biz senin hep yanındayız canımm dedi falan hazetmiyorum kızdan çok yapmacık

En İyi Kız Görüşü

• Kendini onlardan uzaklaştırıp kankanın yeni kankasına kin gütme. Aralarına karış özellikle kankanın kankasını ele geçirmen gerekiyor 😹 Senin ne kadar iyi ve yardımsever bir kız olduğunu bilmesi gerek (!) dostunu yakın tut ama düşmanını daha yakın 😠

0|0
    0|0
    • Hahaha çok saol Benim 3 yıllık kankam sonucta hatta 10 senedir tanışıyoruz ama öyle sıkı fıkı değilidk

• Dediğim gibi aralarını bozman için 3.'yü ele geçirmen lazım ya da 3'ünüz de kanka olmanız lazım. İkisi de senin elinde, kızdan hoşlanmaya bak sen

Erkekler Ne Diyor 2

• rahat ol neden seni bıraksın takıl

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum, nolacağı belli olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...