Topuz yapan bayan lanetleniyor mu?

Topuz yapan bayan lanetleniyor mu? Topuz yapan bayan lanetleniyor mu? Topuz yapan bayan lanetleniyor mu? Topuz yapan bayan lanetleniyor mu?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tam acmamis kadin tabuzunun altan olmadi lazim yani elini koyduğun zaman o 5 karisin ustune gelmicek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• O zaman ben lanetliyim çok yaparım topuz 😂

1|0
    0|0
  • İslamda eşarp içinde yapılan topuzun çok yüksek ve göze çarpacak olmaması lazım. Yani kimisi kase koyuyor duzgun dursun diye kimisi üç tane tülbent sarıyor içerden. Hafif bir topuz veya topuzsuz ideal.

1|0
    0|0
  • Ilk defa duyuyorum:)

1|0
    0|0
  • Ne alaka

1|0
    0|0
    • 35 yaşında bir hanım var muhabbet ettiğim birisi. dandik tesettürlü değil baya dindar birisi ve bunu dedi. nettende baktım da fetva felan varmış

• Neden böyle düşündüb🤔

1|0
    0|0
  • Evet bende kapaliyim her gun topuz bagliyorum ve biri beni 9. Kattan assagiya firlatio

1|0
    0|0
  • Ne alaka

1|0
    0|0
  • Asdf ne alaka?

1|0
    0|0
    • tesettürlü 35 yaşında bir hanım var muhabbet ettiğim birisi. dandik tesettürlü değil baya dindar birisi ve bunu dedi. nettende baktım da fetva felan varmış

• Ahahah sacmalama. İnanma oyle seylere

• Ne alaka

1|0
    0|0
  • ne alaka be

1|0
    0|0
    • tesettürlü 35 yaşında bir hanım var muhabbet ettiğim birisi. dandik tesettürlü değil baya dindar birisi ve bunu dedi. nettende baktım da fetva felan varmış

• tövbe est...

Yükleniyor...