En yakın arkadaşla araya girecek 4 yıl?

Lisede tanıştığım dostum dediğim kız kardesim olrk gördüğüm bir arkadasim var bu zamana kdr herseyimiz birlikteydi ama şimdi uniye basliyo başka bir şehire gidicek ben bir sene daha hazirlanicam bu bizim dostluğumuzu etkiler mi?

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eee tabii bir kere orada yeni arkadaşlar bulacak, seninle önce sıkı sıkı görüşecek ama sonra bu sıklık azalmaya başlayacak, sonra mesajlarına geç cevap vermeler başlar bir müddet sonra hiç cevap alamazsın, aradığında yaa kusura bakma valla çok ders vardı unutmuşum demeler başlar, en sonunda aradığında açmaz ve geri dönüşte yapmaz. Biraz fazla ararsan açıp yaa ama dersteyim elim dolu, çok yoğunum neden bu kadar arıyorsun demeler ve son.
    Üzgünüm sevgili gizli üye sonu hüsran ne yazık ki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Etkiler ilk haftalar arar sorar sonra zamanla çevre edindikçe ayda 1 e düşer senin içinde geçerli yeni insanlar tanıdıkça çok etkileniyor mesela ben görüşmeyeli 1 yıl oldu lise arkadaşımla

0|0
    0|0
    • Sizde mi çok iyiydiniz

• Kız bizden çıkmazdı şu an yeni kankileriyle haberleri geliyor benimde yok diyemem hani o yönden çok düşünme zamana bırak 😄

Erkekler Ne Diyor 5

• Geberir o is soyliyim

0|0
    0|0
  • gerçek dostluğu etkilemez daha sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • yeni yeni arkadaşlıklar edinip seni unutur eziksin onun gözünde

0|0
    0|0
  • Aranızda ki samimiyeti bilmediğim için etkile veya etkilemez diye %50 ihtimal veriyorum

0|0
    0|0
  • Aranizdaki bağin eskisi kadar kuvvetli olmaz tabi ki 😞 Ama kopmaz da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...