Bayan akrabamız benle neden tokalaşmadı (kendimi kötü hissettim) ?

hanifimi oluyolar noluyolar neden böyle yapıyolar anlamış degilim :(

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• bazı hocaalr bunun kesinlikle yasak olduğunu belirtir. kadın ve erkek tokalaşamazmış büyük günahmış. bu din kadar gereksiz başka bir şey yok. insanları ötekileştirip araya soğukluk koymaktan başka ne etkisi var bunun? hangi insan tokalaştığı kişiyle seks düşünür onu da anlamıyorum. madem tokalaştığında tahrik olabilecek kadar sapık biri ne diye insanlarla görüşüyor. kendini bir yere kapatsın ve oradan hiç çıkmasın. birde bunun gibiler ahlak dersi vermeye kalkmazlar mı. tokalaştığı kişiden tahrik olan sapık gelip ahkam kesiyor yok açık giyinmesinler ahlaksızlıktır diye :D ama tokalaştığın kişiden tahrik olman meşru normal :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim akrabalarımdan da var öyle. Mesela ben amcamın karısını göremiyormuşum. O yüzden beni odama kapattılar. Onlar gidene kadar tuvalete bile gidemedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hanifi ile alakasi yok kardesim... bir müslüman bayan hic bir müslüman erkekle tokalasmaz (yasaktir!!) ister senin akraban olsun ister babanin karesinin kizi... ALLAH haram dediyse haramdir!!

2|0
    0|0
  • Bana elini opturmeyen ya da tokalasmayan birkac kisi olmustu oysaki babam yasinda adamlar

0|0
    0|0
  • Şafi oluyolardir 7+ erkeklere dokunmuyolar dokununca abdest falan bozuluyodu galiba gusul abdesti hemde

0|0
    0|0
  • şafi oluyor. takılma boşver

0|0
    0|0
  • Şafidir o bozulur ondan

0|0
    0|0
  • Hanifi safi farketmez ki müslümanlık bu

0|0
    0|0
  • Ben kız olduğum halde bir bayan akrabamiz bütün kadınlari öper ama beni hiç. Zaten kendini beğenmiş bir tip

0|0
    0|0
  • Boşver ya

0|0
    0|0
  • Cahil oluyorlar

0|0
    1|1
  • Şafiler abdestliyken karşı tarafa dokunursa abdest gidiyo

0|0
    0|0
  • erkeklerle tokalaşmak onlar için uygun değil diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Erkeklerle tokalaşmak uygun olmadığı için tokalaşmamıştır. Hanefi veya şafi olmakla alakası olmayan bir durum.

0|0
    0|0
  • erkeklerle tokalaşmanın günah olugunu bildigi için yapmamış olabilir bunda büytülcek bir konu yok bence akraba sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerekli cevap verildi kimileri abdest kaçmasın diye yapar bunu

0|0
    0|0
  • Şafilerde abdest bozuluyor 😁

0|0
    0|0
  • Hanifilikte değil şafilikte var bu.

0|0
    0|0