Kapat

Metro muavininin 4 yaşındaki kıza tecavüz etmesi olayı?

Allah uzun ömür versin orul orul or*pu çocuğu bunlar yüzünden kendimden erkekliğimden utanıyorum artık bunları yaşatan devlete verdiğim bütün vergiler haram zıkkım olsun inş
ne pislik bir yer olduk neden böyle olduk allahım ☹☹

Güncellemeler:
link:http://www. hurriyet. com. tr/korkunc-olay-muavin-anneyi-spreyle-uyutup-4-yasindaki-cocuga-tecavuz-etti-40173857

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bu insanların organlarını kesiceksin asıcaksın geberticeksin Allah böyle insanların belasını versin lanet olsun böyle ahlaksız şerefsiz utanmaz insanlara hayvannnn

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nedense hep bu firmada oluyor nasıl iştir çözemedim gitti nerede pislik insan var bu firmada alışıyor sanırım kardeşim

0|0
    0|0
    • iti kopuğu muavin diye alıyorlar 3 paraya sonra adları bu tür olaylardan hiç eksik olmuyor

• 2 sene önce resmen lükstu metroya bilmek internet var tv var lan diye millet overdi şimdi pislik yuvası olmus

• Aynen öyle ben bildiğim firmadan şaşmam banane lüksünden

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah belasını versin hadın etsinler bu şerefsizii. Ya bir yerden sonra kelime değil icraat lazım.

0|0
    0|0
    • bunlara hadım idam zayıf kalır halkın arasına salsınlar linç edelim kolay olmesinler onu istiyorum inleyerek ölmelerini istiyorum allah belasını versin ne diyeyim sinire boğuldum

• Ya bu beyin yapısına sahip olanları toplayıp hepsinin kafasını koparcan hepsine tecavüz edicen ki anlasın nasıl bir şey

• Muavinlerde azdı iyice hee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...