Ben bu hayatta bir şey olamadıysam ailem yüzünden olamadım. Sizde de var mı böyle bir şey?

Aile oldukları için seviyorlardır elbette ama hiçbir zaman değer görmedim. Değerli hissetmedim kendimi. Bu yüzden büyüyünce kendime de güvenemedim. Bana en ufak bir değer veren adama deli gibi aşık oldum çünkü benim için yabancı bir şeydi. O da bıraktı. Mutlu olmak yerine hep hırsımla hareket ettim. Herkes bana değer verecek saygı duyacak diye. Gel gör ki bir baltaya da sap olamadım. Ben bişey olamadıysam ailem yuzunden. Lutfen siz cocuklariniza degerli hissettirin. Oncelikleri hep kendileri olsun.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aynılarını bende yaşadım dediklerinde haklısın özgüven çocukken kazanılan bişey bizde öyle büyüdük sen ne anlarsın sen ne biliyon sen yapamazsın dersen hayatını mahvedersin

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aynı durumu bende yaşadım sakın yılma bırakma kendini daha çok ezerler hep bir adım atki ilerde sana ihtiyacı olcaklar ve degerli biri olcaksın sana iyi gelen insanlarla birlikte ol arkadas sevgili herkese güvenme ama güvenecilcegin insanlarda olsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben bir şey olduysam ailem yüzünden oldum. Her türlü bana destek oldular ve ayaklarımın üzerinde tamamen durmaya başladığımda borcumu telafi etmeye çalışacağım

0|0
    0|0
    • Ne mutlu sana

• Evet. Ama aile her zaman temel ihtiyaçtır unutma. Ne kadar kötü olursa olsun bir yerimizi çarparsak "Anam, Anne" diye bağırırız.

• Evet benimde benzer durum ama farklı

0|1
    0|0
  • Sıkma canını o kadar ya lütfen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...