Ev arkadaşım tam bir obuuuur?

3 senelik arkadasim. Hatta dostum diyebilirim o kadar samimiyiz. Ancak kiz asiri zayif olmasina ragmen inanilmaz derecede istahli. Ustelik de cok tutarli. Eline gecen tum parayi sevgilisiyle yemek veya arkadaslariyla sehir disina gitmek icin kenara koyuyor. Sonra biz markete cikacagimiz zaman sundan almayalim ne gerek var bundan da almayalim biz ogrenciyiz diyo. Daha bir kere kasar peyniri alamadik neymis bir cesit peynir yetermis. Yahu gecen markete cikicaz yine beyaz peynir bitmis kendisi evden bir dgisik peynir getirmis o yeter almayalim beyaz peynir dedi bende olmaz dedim. Simdi ne minoldu? İnanin 3 gun gecti ama beyaz peynirden ben 1 dilim yemisken yarisi bitmis :) hem almayalim diyo alinca da benden cok yiyo anlamiyorum nasil bir tezatlik. Yumrta alalim dedim almayalim dedi. Almadik ama ben gidip alsam krep yapsam menemen yapsam benden cok yer :) ogrenciyiz diye de sonucta bir domates yiyecek halimiz yok yani ailemiz mutfak paramizi gonderiyor cok sukur oyle kit kanaat gecinen kisiler degiliz ikimizde. Ama mutfaktan hep kismaya bakiyo para kenara koymak harcamamak icin. Ama benim zorumla da alinca benden cok yiyo. Asla beni kullanmaya calistigini dusunmuyorum oyle bir kiz degil ama dedigim gbi samimi olunca ona da bisey diyemedim dertlesmek istedim sizinle. Seneye ayirmayi dusunuyorum mutfak alisverisini. Yemin ederim tereyaginin tadini unuttum ya. Bunlar herseye aycicek yagi kullaniyolarmis. Pilav bile saman gbi geliyo. Almayalim diyo. Bir iki kere onu takmadim aldim pahali diye hep surat yapti. Ama ben kendi paramla alsam kullansam aman bunu ben almadim yemiyim veya kullanmiyim da demez yani 😒 ohhh be rahatladimmmmm

0|0
55

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...