Ev arkadaşım tam bir obuuuur?

3 senelik arkadasim. Hatta dostum diyebilirim o kadar samimiyiz. Ancak kiz asiri zayif olmasina ragmen inanilmaz derecede istahli. Ustelik de cok tutarli. Eline gecen tum parayi sevgilisiyle yemek veya arkadaslariyla sehir disina gitmek icin kenara koyuyor. Sonra biz markete cikacagimiz zaman sundan almayalim ne gerek var bundan da almayalim biz ogrenciyiz diyo. Daha bir kere kasar peyniri alamadik neymis bir cesit peynir yetermis. Yahu gecen markete cikicaz yine beyaz peynir bitmis kendisi evden bir dgisik peynir getirmis o yeter almayalim beyaz peynir dedi bende olmaz dedim. Simdi ne minoldu? İnanin 3 gun gecti ama beyaz peynirden ben 1 dilim yemisken yarisi bitmis :) hem almayalim diyo alinca da benden cok yiyo anlamiyorum nasil bir tezatlik. Yumrta alalim dedim almayalim dedi. Almadik ama ben gidip alsam krep yapsam menemen yapsam benden cok yer :) ogrenciyiz diye de sonucta bir domates yiyecek halimiz yok yani ailemiz mutfak paramizi gonderiyor cok sukur oyle kit kanaat gecinen kisiler degiliz ikimizde. Ama mutfaktan hep kismaya bakiyo para kenara koymak harcamamak icin. Ama benim zorumla da alinca benden cok yiyo. Asla beni kullanmaya calistigini dusunmuyorum oyle bir kiz degil ama dedigim gbi samimi olunca ona da bisey diyemedim dertlesmek istedim sizinle. Seneye ayirmayi dusunuyorum mutfak alisverisini. Yemin ederim tereyaginin tadini unuttum ya. Bunlar herseye aycicek yagi kullaniyolarmis. Pilav bile saman gbi geliyo. Almayalim diyo. Bir iki kere onu takmadim aldim pahali diye hep surat yapti. Ama ben kendi paramla alsam kullansam aman bunu ben almadim yemiyim veya kullanmiyim da demez yani 😒 ohhh be rahatladimmmmm

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun zamanında bende de bu tip bir ev arkadaşı vardı ve 1 buçuk yıl zor dayandım ve sonra kendisi dayak yemeden ayrıldı..
    senin burada yapacağın çok basit ben bunları yiyeceğim deyip al ve zırnık koklatma sana yetecek kadar al ve ye ona da verme karşı al konuş mutfak masrafları artık herkes istediği gibi alsın yesin içsin der keser atarsın

0|0
    0|0
    • Zaten beslenme duzenlerimiz cok farkli. Ben daha saglikli beslenmeye ozen gozteriyorum tavuk olsun et olsun tereyagi ne bileyim biraz da kilo verme amacli. Tabiki ona demiyorum et alalim her hafta tavuk alalim ama alinabilecek seylerden de sorun cikinca tepem atiyor. O yuzden seneye dicem ben diyet alisveirisi yapiyorum zaten farkli besleniyoruz kanka ortal alicanak buyuk teneke sivi yag wc kagidi falan alalim ama gerisi ayri olsun dicem

• En iyisi gerçi o zamanda hayırsız olucan ama neyse kendin için yapmalısın şimdiden geçmiş olsun

En İyi Kız Görüşü

• Bak Benim Polis Bir Arkadaşım Var. Kendisi 3 Ev Arkadaşıyla Kalıyor Ve Birtanesi Yakın Bir Zamanda Evlenecek. Kendi Sularına Kadar Kendileri Alır Biliyormusun, Hiç Karışmazlar Bişeylerine. Yemeği Bazen Topluca Dışarda Yerler Falan Büyük İhtimal Hesabını Herkes Kendisi Ödüyordur. Hiçbir Şekilde Karışmıyolar Ev Durumlarında Birbirlerine. Bence Sizde Bunu Yapın. Ev Farklı, Dışarı Farklı, Dostluk Farklı Diyin. Sen O Beni Kullanmaz Diyosundur Ama Senin Hakkında Saftirik Diye Bile Düşünüyor Olabilir, Ağırlığını Koy. Şimdiden Kurallara Başla. Baş Edemiyorum Artık Ben De.

0|0
    0|0
    • Yapicam canim haklisin :)

• Seninkide Cep Yani. Tamam Anlıyoruz Paylaşmak Sünnettir Ama Tutupta Evi Senin Geçindirmenin Bir Anlamı Yok. Gerçekten Tavrını Koy, Sinirlerin Çok Yıpranmış, Üzüldüm :(

Erkekler Ne Diyor 4

• ahh😂evet ev arkdaşlığı çok zor. ne kadar yakın arkadaş olursan ol anlıyorum seni😐

0|0
    0|0
  • Bir insana karşı kendimi küçük düşürebileceğim en son durumdur yemek konusu. Yazdıklarını resmen yaşayarak okudum. Ah bencil insanlar... Tahminlerime göre bu kız konuşmayla da yola gelmez. En iyisi sen bir an önce ayrılmaya bak.

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin bebeğim 😂

0|0
    0|0
  • yemesi iyi olanın herşeyi iyi olur

0|0
    0|0
    • Ayyyyy bitmedi dimi neslin?

• kız neden can boğazdan gelir yesin :) :)

• Canım elinde olan Allah’a yemin ederim ki, sizler iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız. Yaptığınız takdirde birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim mi? Aranızda selâmı yayınız…

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu onla konuşsana seni kullanıyor bence hem param gitmesin hemde en çok ben yiyim öyle bir dünya yok.

0|0
    0|0
  • Ya çok zor elalemle geçinmek emin ol çok şahit oldum ben böyle şeylere insanlar çok bencil

0|0
    0|0
  • Yazmaya usenmedinmi ya
    Okudum da ne desem bilemedim

0|0
    0|0
  • Ama bir yerde patşak verir bu bence ayrılın başka evlere ya da açık konuş canım

0|0
    0|0
    • Yok ayrilmam seviyorum kizi. Ama mutfagk ayircam o kendine ozel alsin bnde canimin istedigini

• Benim zaten diyet agrilikli beslendigimi biliyo o yuzden bisey demez diye dusunuyorum. Ortak alacagimiz seyler yogurt olur buyuk teneke yag olur ne bileyim iste tuvalet kagidi olur. Ama benim ekmegim bile tam bugday. Yumurta da kendime gore 6 tane alirim madem ben yemiyorum diyo sut icmem diyo ama krep icin de sut lazim :) bakalim ne yapacak gorecez

• Umarım düzelir:)

Yükleniyor...