Şimdi bu cemaat üni. kapandı ya, buralar özel üniversiteler sonuçta. Buralarda okuyan öğrencilerin puanları da malum. Paralarıyla okuyan insanlar bunlar. Şimdi bunları bizim kendi emeğimizle kazanamadığımız okullara geçirip oraların diplomalarını verecekler. Bu haksızlık değil mi? Adam hem vatan haini, hem benden düşük puanı ve zekası var, hem de benim gidemediğim okula gidip o okuldan mezun olacak. Ha bir de gittikleri okulların da mevcudunu arttırıp eğitim kalitesinin düşmesine sebep olacaklar.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynenn oyle %100 haklisin ama buna asil neden olanlarin kim oldugunu bu adamlari vatan hainlerini kimin bu gunlere getirip musade ettigini unutmayalim ozellikle sandiga gittigimizde bu vatan hainleri ne kadar suclu haksizsa bunlara musade edip bir yere getirenlerde o derece suclu ve hatalilar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle haksizlik ya ayni diploma verilmemeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hoppa bakış açınıza tüküresim geldi oraya giden çocuklara vatan haini gözüyle bakacak kadar andaval ve at gözlüklü olmanız ne acı. Adam neden oraya gitmiş amacı neymiş bir sorgulasana önce. Senden düşük olduğunu neye göre biliyorsun birebir kıyaslama mı yaptın adam yüksek puan aldı belki sadece eğitimi daha iyi olur diye özel seçti? Hem sen özel üniversitelerdeki eğitim içeriğinden haberdar mısın? Bugüne kadar ne gördün de konuşuyorsun bildiğin tek şey dedikodular onlarında içi boş. Biraz oku araştır ondan sonra buralara gel.

Dipnot hacettepe mezunuyum özel okulda gördüm. Ankara da ki bütün üniversiteleri ve içeriklerini çok iyi bilirim.

0|0
    1|0
    • Sensin angut andaval. İnsan gibu tartışmayı öğrenememişsin, istersen Hacettepe değil Cambridge mezunu ol.

• bağıra çağıra yaptığın yaftaların yanında benim ki hiç.. insanları vatan hainliğiyle suçlamak ne demek..

• Yav bir yürü git. Cemaatçilere parayı ben mi kazandırıyorum? Gitsin başka bir özel okulda okusun. Bana ne? Ben o andavallarla denk tutulmak zorunda mıyım?

• onlar önceden torpilliydi şimdi de torpilli oluyor ne değişti şimdi

1|1
    0|0
  • Basiretsiz yönetimin beceremediği işler silsilesi.

1|1
    0|1
  • Burası Türkiye 😊

1|0
    0|0
  • paran varsa hakimsim paran yoksa sen kimsin

0|1
    0|0
  • yok be o okulları işletecekler

0|0
    0|0
  • İçeriğini öğrenmeden hiddetlenme... Sadece denk ünv. lere gidebilecekler. Para ve puan olarak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oralarda ücretliler para ödeyecek

0|0
    0|1
    • Para ödesin bana ne? Sonuç olarak o verdiği parayla benle denk tutulacak. Benim puanımla gittiğim yere adam parasıyla gidecek.

• Alakası yok sadece at gözlüğüyle bakıyorsun olaya benimde cemaatle bir bağlantım yok fakat tüm ünileri gezdim dolaştım yazacaktım hatta fakat yazmadım şimdiki okulumu daha çok sevdim burayı yazdım bu benim cemaatci olduğum anlamına gelmiyor bu bir ve kendinle çelişiyorsun madem Boğaziçi'yle aynı puan varken Fatih'i seçiyorsa diyorsun madem Boğaziçi'yle aynı o Ada'mın devlette okumak hakkıdır

• Ne demek hakkı? Hakkı olsa ora dururken gidip özelde okumazdı.

Yükleniyor...