Sübyancılık neden bu kadar fazla?

Türkiye'de neredeyse her erkek reşit olmayan çocuklara ilgi duyma potansiyeli taşıyor, sizin derdiniz ne ya?

Bana kimse Avrupa'da 14 yaşında başlıyorlar demesin, iki çocuğun ilişkisi farklı, yetişkin birinin küçük çocuğu istismar etmesi farklı.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sebebi basit, avrupa ve batılı ülkelerde cinselliğin düşük yaşta başlaması ile birlikte ikili ilişkiler ve deneyimler başlıyor. 15/16 yaşında başlanan bu ilişkide 20 yaşına kadar tecrübe ve deneyim sahibi oluyorsun, artık bıkıyorsun.

Türkiyede geliyorsun 19/20/21/22 ve daha üstü bakıyor tık yok, toplum bastırılmış önyargılar ve farklı düşünceler içinde yetiştirilmiş olduğu için ilişkiye giremiyor, eli pipisinde geziyor ne yapsın. Kendi yaşıtlarına bulaşamıyor, kimi kandırsam diye düşünüyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 16 yaşındaki kuzenim 29 yaşındaki herifle konuşuyordu. Adamın amacıda belliydi. Bunun gibi çok olay oldu çevremde. Sübyancılık daha çok ergenlik çağına gelmemiş çocuklara yapılınca deniyor. Ama ben 18 yaşından küçük birinin +20 biriyle birlikte olmasına karşıyım. Hem mide bulandırıcı hemde önüne geçemiyoruz. Düşün biz kuzenimin konuşmalarını yakaladığımızda eline telefon vermeseydiniz diyen oldu.

1|0
    0|0
    • Çocuk olan tarafı suçlayanları hiç anlamıyorum ya. Yetişkin insanın değil de ne yaptığını bilmeyen ergenin bilinçli olması gerekiyor sanki, mağduru suçlamaya meyilli toplum.

• @avagadrooo aile mi? Anneside babasıda çalışıyor. Kız okuldan eve geldiğinden 1 saat sonra anneside geliyor. Ne yapsınlar kameralı sistemle kızı mı izlesinler. Ergenlik çağındaki kıza yazan değilde ailesi mi suçlu? At gözlüğü takmayın.

• birden 16 yaşınamı geldi o kız izmirden biliyorum kızların giyimlerini kuşamlarını bişey desen modern çağdaş haberleri yok piççler o küçücük kızı nasıl kandırsam da ziiksem diye ne twitteer instagramı face heryerden taciz ediyor

Erkekler Ne Diyor 14

• benimde hoşuma gidiyor artık :D

0|0
    2|0
  • büyümüşte küçülmüş herkes.
    daha yirmi olmamış hayatı yemiş yutmuş.
    bin yıllık alimlerden daha tecrübeliler mübarek

0|0
    0|0
    • Konu sübyancılar ama eleştirdiğin daha 20 olmamış insanlar. Nasıl bir zihniyet.

• Ergenlerin yetişkin gibi davranmaya çalışması onları yetişkin yapmıyor. Düşünce tarzları hala bizden farklı.

• aslında mesele tamamen karakterle alakalı. sırf yaşa göre değerlendirme yapılıyorsa durum vahim. yani illa yaşça küçük biriyle olma gayretindeyse kişi zaten acilen psikolojik tedavi almalı.
      ancak kafaca uyuştuğu kişiden sırf yaş farkı sebebiyle ayrılmak bana pek mantıklı gelmiyor.
      toplumda pek çok örneği var en bilineni rahmetli kayahan ve eşi

• hepsşde ayrı orgasm

0|0
    1|0
  • Cinsel açlik varda ondan kizlarda buyugu tercih ediyo genelde zaten degisik toplumuz buda din ve toplum baskisiyla alakali iste aklimiz fikrimiz kızlara kayiyo snra

0|0
    0|0
  • Her erkek diyip genelleme yapmayalim pls

0|0
    0|0
    • Neredeyse her erkek dedim. 16 yaşında güzel bir kızı reddedecek erkek sayısı çok.

• Çok az*

• Bizim Abazanlar için kolay lokma oldukları içindir , tabi büyükleri kandiramiyolar ya

• cinsel açlık bastrılmış duygular felan filan herhalde

0|0
    0|0
    • Bu geçerli bir bahane değil bence. Sanki yetişkin kadınlarda kıtlık var.

• yetişkin kadınlara cesaret edemiyor insan müsveddeleri acizlere yöneliyorlar

• cinsel açkığın afrikasıdır türkiye

• ahlak bozulmuş ülkenın. toplum kotü

0|0
    0|0
  • KıYamet alemetlerinden dir

0|0
    0|0
  • Genel konuşma

0|0
    0|0
    • "Neredeyse "

• 18 ne ben 13 yaşında kızla birlikte olup "kız vermeseymiş" diyen gördüm bu sitede ya

• Böylelerine anca yuh denir

• Baskınlık cinselliğin afrikası diye boşuna demiyorlar

0|0
    0|0
  • welcome

0|0
    0|0
  • bazen 15-16 yaşında göğüsleri iri minicik şortlu göbeği açık giyinmiş çok çekici kızlar görüyorum tahrik oluyorum aileleri onlara demiyor mu kızım böyle giyme diye

0|0
    1|0
  • Birincisi söylediğin şeyin bir geçerliliği yok. Sübyancılık türkiyede fazla diyebilmen için yüksek katılımlı anketler yapman lazım.

Cinsel rüst yaşı neymiş , avrupada kaçmış bir araştır.
    Avrupada bazı ülkelerde cinsel rüst yaşı 13 e kadar düşüktür. Bu cinselliğe girme yaşı değil devletin cinselliği onaylamasıdır. Git araştır. Cahil cahil konusma.

0|0
    0|0
    • "Cinsel rüşt yaşı, bir kişinin yasal olarak cinsel eylemlerinin bilincinde sayıldığı ve bu eylemlere rıza gösterebildiğinin yasal olarak kabul edildiği en küçük yaştır. Rüşt yaşı, cezai ehliyet yaşı, evlenme yaşı ve seçme yaşı gibi diğer yaş sınırlarından farklı olabilir. Cinsel rüşt yaşı için ülkelere göre yasalar farklılık gösterir: genellikle 15 ile 18 arasında olacak şekilde belirlenmesine karşın, 13'e kadar düşebildiği ve 20'ye kadar çıkabildiği ülkeler bulunmaktadır.

Cinsel rüşt yaşı, cinsel eylemin türüne, eylemde bulunan tarafların cinsiyetlerine ya da yaşça büyük olan tarafın küçüğe karşı bulunduğu konumu suistimal ediyor olması durumu gibi bazı kısıtlamalara ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bazı hukuk sistemlerinde, tek bir cinsel rüşt yaşı belirlenmesindense taraflar arasındaki yaş farkı da göz önüne alınabilir. Bu yasaların ihlal edilmesi durumunda yapılacak suçlamalar, çocukların cinsel istismarından tecavüze kadar çeşitlilik gösterebilmektedir."

• Bilimsel veri? Bir de kelimeleri doğru anlamda kullansan keşke. Ergenlerin zihinsel gelişimi ile ilgili bilgi vermedin. Benim yaşadığım yerde cinsel rüşt yaşı 16 ve buna rağmen yetişkinler ergenlerle ilgilenmiyor. Türklerin ne kadar pislik olduğunu düşün artık.

• bilimsel veri ve kaynaklar:
      commons.wikimedia.org/.../..._Consent_-_Global.svg
      Bu ne dersen cinsel rüst yaşının haritası. Kaynaklara da ulaşabilirsin. Kapish?
      Şimdi yürü git bak işine çocuk. Gelip sana birşeyler anlatmaya çalışanda kabahat.

• zorla bişey olmuyorsa sıkıntı yok. tercih meselesi.

0|0
    1|0
    • 18 yaşından küçükse zorladır.

9 yaşında çocukla yetişkin biri ilişki yaşasa ve çocuk bunu onaylasa normal mi kabul edeceksin? 15-16 yaş neden farklı olsun? Kafanıza göre sınır belirlemeyin.

• sana dedim ben gönul rızası olduktan sonra umrumda degil burda tecavuzcu ve sapıkları savunmuyorum ben. yasalar önunde suç olabilir benim gözümde değil. aşkın yası yok diyenler nerde ya : D tv de haberlerde öyle göstermiyorlar mı millete

• Çocuğun rızası olmaz ÇOCUKLAR NE YAPTIĞINI BILMIYOR!!!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...