Ailemle anlaşamıyorum durumumuz iyi değil?

Arkadaşlar ben napsam bilmiyorum. bu sene mezun oldum ygs de barajı bile geçemedim. tekrar girmeyi düşünüyordum kendime program felan hazırladım ders çalışmak için. Ama ders çalışmaya isteğim kalmıyor sürekli moralim bozuk sürekli. Annem özellikle çok kavga ediyoruz hergün her sabah akşam. Ve sabah ettiğimiz o kavga benim ders çalışma isteğimi kaçırıyor tüm gün boş boş oturuyorum. Daha sonra maddi durumumuz pek iyi değil babam battı kısa zaman önce. Borçlarımız var ve ben çok huzursuzum istediğim kıyafeti bile alamıyorum. Okb hastasıyım. Tedavi görüyorum ama hiçbir işe yaramıyor. Ben hergün intiharı düşünüyorum. Kimseyi de sevemiyorum. Önerileriniz neler ben artık mutlu olmak istiyorum hiç halim kalmadı artık.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonsuza kadar böyle olacak değil elbet bir şekilde birşeyler yoluna girer okb olduğu için anneni çok takıyor olabilirsin ama zor olanı yapıp umursamamaya çalış kendini oyalayacak motive edecek birşeyler bulmalısın. Senı en iyi tanıyan sensin. Seni mutlu eden şeyleri bilen de sensin. Kendini mutlu et insanlar egoist falan desin öyle dediklerin de daha da mutlu ol. başkalarının dusunceleri emin ol o kadar da önemli değil. Bir zamanlar ben de çok takıntılıydim şükür ki geçti biraz. Başkaları sana birşey yapamaz kendini yola sokacak olan sensin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...