Bacakları orangutan gibi olduğu halde neden şort giyip, görüntü kirliliği yaratır bazı erkekler :/?

Bacakları orangutan gibi olduğu halde neden şort giyip, görüntü kirliliği yaratır bazı erkekler :/?

0|0
19|59

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 58

• Memelerini yerden supurdugumuz kizlar, burun killarina biyiklarina mandal takan kizlar varsa boyle erkeklerde var... Herkesin zevki kendine

0|6
    1|1
  • Bu insanların kendi tercihi. Kimsenin giyeceği kıyafeti yargılamayın. Şort giyen erkek görüntü kirliliği değil. Tayt giyen şişman kız öyle rahat ediyor. Veya etek giyen kadın önüne gelene vermiyor. Kendi kendinize laf kalabalığı yapmayın. Kendi kendine bazı şeyleri abartan insanlar haline gelmeyin.

Çirkinsiniz. Ve bu fiziksel değil.

Şimdi laf çarpmaya kalkma. Belirteyim, şort veya kapri tarzı şeyler giymiyorum.

2|1
    0|0
  • kesınlıkle haklısın

1|1
    0|1
  • İlk defa erkeklerin bacaklarıyla ilgilenen birisini gördüm.

1|1
    0|1
  • Beni Allah yaratı ve biz yaratılışımızı seçmedik. Kendim ile barışık biriyim istediğim gibi gezerim , size biri kıyafetinizi eleştirdiğinizde zeytin yağ gibi üste çıkıp laf söylemesini biliyorsunuz ama? Kaldı ki bizim gibi sizde kıllısınız ama kabullenmiyorsunuz çünkü medya da gördüğünüz kadın profili tüysüz saçlar yapılı full makyaj açık saçık elbiseler kendinizi böyle görmek istiyorsunuz ama hayaller Paris hayatlar Muş...

0|0
    0|0
  • www.semakavaslar.com/.../...an_durmaz_leg_popo.jpg

bu homo gibi mi olalım yani :D d

0|0
    1|1
  • Bacakları pürüssüz Kerimcan gibi Gay omaktan gene iyi Embelsil kız. özünüze dönün özünüze.

0|1
    1|1
  • Hani her insan özgürdü

0|1
    0|0
  • O erkeklere sormak lazım. Ben öyle değilim şükür 😊

1|0
    0|0
  • Bacakları nükleer enerji bacaları gibi kalin olup etek tayt giyen kizlarimiz da az degil

1|0
    0|0
  • he senin kalçalar müthiş o yüzden tayt giyiyon dimi

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kıllı olur, ne o öyle yolunmuş tavuk gibi pürüzsüz cilt

0|0
    0|0
  • Kızların kış boyu giydikleri taytları hatırlayıp intikam almak için :/

0|0
    0|0
  • Bu tip bakış açısını gerçekten tehlikeli buluyorum. Sokaklar gazetelerin magazin sayfaları değil arkadaşlar, kadını da erkeği de istediğini giyip rahat rahat gezecek tabii sokaklarda. İster şişman olsun, ister zayıf... İster çirkin olsun, ister güzel.

0|0
    0|0
  • Allah beni nasıl yarattıysa öyleyim. Vücudumuzda ki herşeyin bir amacı , yapması gereken işlevi var.

0|0
    1|0
  • Kocaman dötle neden tayt giyer bu kızlar birde onu düşünmek lazım 😁

0|1
    0|0
  • Cok garip size denildigi zaman ben ozgurce gezemezmiyim oluyo selilutlusu bilmemnesi herkesin oz guveni kendinedir nasil siz bize gore sekil almiyosaniz bizde size gore sekil almayiz kimse kimseye karismasin lan bizmi tesetturlu gezicez artik ya

0|0
    0|0
  • sadece bacaklarımda var, kıllarımı da seviyorum😋

0|0
    0|0
  • hangi tür bacak orangutan oluyor tavuk bacağı gibi olanlar mı

0|0
    0|0
  • Bacaklarını almasan bana rakip olabilirsin, sırt&döş kılı desen haklı olabilirdin

1|0
    0|0
  • Hep siz mi yapacaksiniz
    Intikam vakti

0|1
    0|0
  • Bacağı tariş izleriyle dolu olduğu halde neden mini giyer bazı kızlar? Kilolu olukları halde neden tayt giyerek mide kaldırırlar?

0|0
    0|0
  • Hiç değilse sizin gibi 1 ton boya yapıp kusurlarını kapatmıyorlar.

: )

0|0
    0|0
  • Selulitli hemcinslerini hiç görmüyorsun sanırım

0|0
    0|0
  • :)))) şort nedir abi ya görüyorum hem şişman hem şort giymiş deyyus :)) çocuk gibi kot şort kumaş şort giyiyorlar

0|0
    0|0
  • biz sizin bıyığınıza karışıyormuyuz

0|0
    0|0
  • Görme

0|0
    0|0
  • Cunku bacaklarimizin nefes almasi lazim jsjd

0|0
    0|0
  • Rahattırlar o halleriyle seviyorlardır kendilerini. :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• erkek adam kıllı göbekli olur ne öyle soyulmuş hıyar gibi

1|3
    1|1
  • Sana göre bu çirkin olabilir ama ona göre değildir giyiyordur. İnsanları dış görünüşü ile eleştirmek bence çok yanlış 😊 Fransa'da kadınlar koltuk altlarını temizlemeden geziyor ve kimse yadırgamıyor.

1|1
    0|0
  • Çünkü onlar erkek ve yani kıllı bacaklarda normal oluyor. 😕

0|3
    0|1
  • Kizlar kadar itici durmuyor

0|0
    0|0
  • Parantez bacaklılar mı?

0|0
    0|0
  • sana mı soracaklar? kim dedi ki kılları almadan şort giymeyin diye? kim koyuyor bu kuralları kaldı ki bu kurallara insanlar uymak zorunda değil. kimsenin ahlaki kuralları başkasını özgürlüğünden edemez. gerekli bir sebep varsa o zaman başka ama kimsenin zevki için şekilden şekle giremez insanlar.

0|0
    0|0
  • Onlar da kızlar hakkında aynısını düşünüyor :D

0|0
    0|0
  • Erkekde estetik aranmaz.

0|0
    1|0
  • Erkek dediginkilli olur 😂😂😂 ska saka napsinlar ya alincada kötü havalar da scak birde rahatlik var isin ucunda 😄

0|0
    0|0
  • Sıcak diye napsınlar. 😊

0|0
    0|0
  • keşke kısmi felç geçirseler. :(

0|0
    4|6
  • Bazı kızlar neden 100 kiloluk bacaklarina ragmen şort giyiyorsa o yuzden.

0|1
    0|1
  • Erkekler bizler gibi değil ki dikkat etmez öyle seylere sadece rahat etsin kafi onlar için 😂

0|1
    0|0
  • 😂😂 kör olacaz yakinda

0|0
    0|0
  • It is too hot

0|0
    0|0
  • Erkekler şort mu giyiyor?

İlk defa duydum

0|0
    0|0