Sizi hayatta en çok mutlu eden şey nedir 😌?

Ben minik bebekler görünce kendimden geçiyorum, o an popolarını, yanaklarını, burunlarını ısırıp, o her agu deyişinde, ben de agu demek istiyorum 😍

O değil de böyle tatlı çocuklar görünce, içimde bir evlenme isteği doğuyor, onu nasıl yok edebiliriz, ben daha okuyorum, bu duygular çok ağır gelıyor bana 😂Sizi hayatta en çok mutlu eden şey nedir 😌?
Şunun tipine bakarmısınız ya, maşAllah, böyle kızım olsun valla, nazar değecek diye, evden dısarı cıkarmam 😍

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende minik kedi ve kopekleri gorunce ayni seyi hissediyorum. Gerci her hayvana karsi oyle diyebilirim. Yanlis meslek secmisim veteriner olmaliydim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şuana kadar mutlu olduğum az anlar oldu başarı da mutlu olurum ve hiç bir mutluluk yerine geçmez.

1|0
    0|0
  • popo ısırmak nedir ya😖

1|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon daha evlenmek çocuk sahibi olmak için çok erken :)) daha çok gençsin :D
    Benimki Annemin gülüşünü görünce ömrüm uzuyor bee : )

1|0
    0|2
  • Senin bebek sahibi olma vaktin gelmiş

1|0
    0|0
  • araba sürmek

1|0
    0|0
  • Çikolata

1|0
    0|0
  • bana kendim yetiyor :D

1|0
    0|0
  • 14 metreye dalıp yosunlar arasında pusuya yattığımda karşımdan gelen balığın zıpkınımı yedikten sonra debelenmesi var ya.. işte zevk o..

1|0
    0|0
  • Üzerine düşünmedim hiç.

1|0
    0|0
  • Genel olarak başarı.
    Ve bir amaç uğruna yapılmış en ufak şeyler dahi mutlu olmamı sağlar

1|0
    0|0
  • Ben minik kız çocuklarına hayranım bitiyorum eriyorum bitaneler ya.

1|0
    0|0
  • bebişe maşallah tatlıymış:) beni spor deniz aktivitelri ve muhebbet kuşumla oynamak mutlu eder

1|0
    0|0
  • Cuğara.

1|0
    0|0
  • Patates kızartması <3

1|0
    0|0
    • Erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer diye boşuna söylememişler :D

• Aynen :D sırf patates kızartmasını güzel yapan bir kız bulsam hemen bu yaşta evlenirim yani net

• Uyumak 😴😴

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ailem

1|0
    0|0
  • Ben de bebeklere bayılırım. Özellikle de 1 - 3 yaş arası bebekleri zorla kucağıma alırım :(

1|0
    0|0
  • Aynı duyguları kedi görünce yaşıyorum :D

1|0
    0|0
  • Ahaha ben de senin gibiyim ya 😊 bebek sahibi olmayı çok istiyorum ama sorun şu ki koca istemiyorum 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Belirli bir şey yok

1|0
    0|0
  • Bende bebiş görünce çok mutluş oluyore ,😂

1|0
    0|0
  • Bebekler :)

1|0
    0|0
  • Çikolata :)

1|0
    0|0
  • Çok tarlıymış ya😄. Benimde kuzen var erkek 2 yaşına girdi acayip yaramaz bişey

1|0
    0|0
  • bende kucuk cocuklari seviyorum

1|0
    0|0
  • Denizin karşısında bir sigara yakmak...

1|0
    0|0
  • Uykuu

1|0
    0|0
  • Çocuk sahibi olmak ile, çocukları uzaktan agucuk bugucuk diye sevmek aynı şey değil Malesef tatlım. Dünyanın em güzel aöa en zor mesleği annelik..

0|0
    0|0
  • Ya aynisi bende vat, kocami bulsak kizz 😂?

0|0
    0|0
  • sürekli ağladıklarını altlarına yaptıklarını ve sürekli bir şeyle istediklerini de düşün soğursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...