Parfüm şişesine düşenler bazen kimyasal silah gibi kötü etkili oluyor mu sizde de?

Sokakta açık havada astım hastası olmayan biri olarak tıkanınca aklıma gelen ilk şey bu oldu.
Belki önemsiz küçük bir şey ama toplumda saygı herkesçe ve herkese karşı olmalı.
Şahsen nadir kullanırım makul çoğunluk gibi de lütfen bir kadar ağır ve baskın kokulu parfümleri çok kullanmayın millete yazık.

• Olabilir
    43%(26)47%(48)Oy Ver52%(22)
  • Olur
    33%(20)33%(34)Oy Ver33%(14)
  • Olmaz
    20%(12)15%(15)Oy Ver7%(3)
  • Diğer
    4%(2)5%(5)Oy Ver8%(3)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gecen bir kiz yanimdan gecti yeminle 1 saat oksurdum gicik yapti nasil parfummus lan o 😄

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önümüzdeki hatunun o leş kokusu sebebiyle baş ağrısıyla dersten çıkmak zorunda kaldığımızı hatırlıyorum. Özgürlük haklarına saldırı bir nevi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben parfüme karşıyım. Hele o nisa taifesinin güzel koktuğunu zan ettiği, asansörde erkekleri raid'e masur kalmış sinek kıvamına getien "misk-i amber" denilerek ballandırılan o parfümler misk kedisini korkudan altına işeterek ve o idrarı ana madde yaptıklarını, ayrıca amberide ispermeset balinasının dışkısından ve o balinalar öldürülerek başlarındaki mumsu yağ dokusundan elde ettiklerini öğrendikten sonra hepten karşıyım. Yaşasın ter kokusuda demem ama en azından neden yapıldığı bilinen ve az oranda kullanılmasını arzu ederim

1|0
    1|0
    • Amber balinanin diskisi degil kusmugudur amber saf hali ile cok hos kokan bir kokudur dogru orabda dogru kokularla karistirildiginda super kokan bir kokudur. Balina yagi parfumde kaliciligi artirir bu konuda haklisiniz hic bir hayvan sus icin oldurulmemelidir

• O dedigin kahveleri sahsen benim almaya paran yetmez. Ve kozmetij malzemelerinin icerigini bilnek lazim @1hümanist plesanta bazi rujlarda kullaniliyor bu dogru o kahve olayi gibi parfumde kullanilan maddelere gelince icerigini bilmek lazim 😉 mesela benin kullandigim parfumun icindeki malzemeler Lavanta, Yeşil Elma, Nane, Greyfurt, Karanfil, Adaçayı, Germanyum Çiçeği, Çam Ağacı, Paçuli, Meşe Yosunu daha cok ciceksi kokular hosuma gidiyor.

• @trakyal sonumuz hayır olsun insanların ilginç zevkleri tarihle beraber gidiyor kahve konusunda.
      Doğala dönüş var kozmetik konusunda şükür tam olmasa da zamanla belki umudundayım.
      Doğru zevkler farklıdır.

• Nerelisin bikniyorum ama hic İstanbul'da toplu tasimayi kullandin mi heke bu yaz aylarinda o aylarca dus almamis gibi kokanlarin yaninda parfun kokan birini bulmak o his o muhtesenljk nasildir bilir misin? Parfum sursun demiyoruz dus alsin yeter. Bir gun o kokulara mahru kalirsan anlarsin. Sahsen ben her gun sabah aksam kaliyorum ve en guzel yontem kendjme sıktigim parfumu koklamakta buldum ☺

1|0
    0|0
    • İstanbul 'da yaşamıyorum trafiği korkutucu Sakarya'da yaşıyorum burada toplu taşımada da denk gelebiliyor ama kendi kokusu ya da meslekten ya da şartların yetersizliği nedir diye düşünebilirim ama para ver parfüm al şişeyi dök bunun mantığını da anlamam herkes kullanır kullanılmasın demiyorum ölçülü kullanmalı diyorum sadece. Ramazanda çok sıkıntı yaşardım parfüm aşırı sıkanlardan, ilçe merkezi küçük dar bir sokağı var yemek kokusu ve egzoz kokusu yıllardır alışılmıyor. Tuhaf kokanlar doğal ya da parfümden kendileri almıyor mudur kokusunu anlamam.

• Ilk olaraj kisisel temizlik gunluk dus sart 😉 o zaman parfume gerek kalmaz ☺ yok dus alamadin bir gun bir sekilde hos kokan bir parfum sıkildin diyorum ben en azidan o ter kokusunu bastirmali. Amaa insan 1 hafta dus almamis o parfum sıktiginda iste sorun oradab basliyor senin dedigin koku o. Ve her insanin zevki farklidir senin sevdigin kokuyu baskasi sevmeyebilir.

• Doğru katılıyorum en mühimi ölçüsü çoğumuz normal ölçüde kullanıyoruz işte istisnalar da var.

• herşeyin fazlası zarar e parfümünde zarar bence
    dikkat etmek gerekiyor

1|0
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarında, sorsan en son ne zaman duş aldığını hatırlamayacak insanları değil de parfümü abartanları mı dert ediyorsun? 😀

1|1
    1|0
    • Katiliyorum bu kokular da var ama meslek gereği ya da maddi yetersizlik de olabilir doğrusu hepimizde var neredeyse ama sartlari uygun degilse bir diğer yandan parfüm biraz daha lükse kaçıyor. Tüm kötü kokular olmasın kimse sabretmek zorunda kalmasın

• Cidden aklım almıyor hepsi mi yalnız ailesi yakını yok mu uyaranı yok mu enteresan umarım düzelir şu baskın kokular

• Evet, şu baskın kokular ortadan kalksın. Geceler uyuyamayanlar için kısalsın, gündüzler çalışanlar için kısalsın, sevenler için mesafeler yok olsun. Dünya bu şekilde daha güzel olurdu değil mi :) Ama bunların hiçbiri olmayacak.

• kesinlikle haklısın özelikklr yazın çok kötü etkiliyor

1|0
    0|0
  • ozon tabakasını deldiler, hala durmak yok :/

2|0
    0|0
  • Bizim memlekete Çankırı'ya git😊😊doktorlar Bizim Oray'ı öneriyor😊😊Türkiyede havası temiz kabul edilen tek il😊😊Tuz mağarasını da ziyaret edebilirsin 😊😊2 gün uyu Memlekette dipçik gibi olursun 😊😊👍

1|0
    0|0
    • Doğru havası temiz yerler var şükür bizim burası Sakarya' nın en basık yeri en çok verem hastası bizim ilçeden çıkıyormuş hatta.

• Umudumuzu korumalıyız daha iyi yarınlara hep birlikte inşallah

• İnşallah 😌😌😌🙏🏼🙏🏼🙏🏼

• Tiksiniyorum ya irite oluyorum Labaratuarda hele kızlar parfümü boşaltmışlar geliyorlar. Tiksinç bir koku

1|0
    0|0
  • Parfüm bilekler de ve boyun bölgesinde daha iyi

1|0
    0|0
  • Koku parfum elbette cok onemli lakin asiri ve kotu secimler iiyyykkk:(

1|0
    0|0
  • bazıları cok agır oluyor otobuste falan sıkıntı

1|0
    0|0
  • az kullanmak iyidir malum havalar sıcak
    ter kokusundan iyidir

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • bursada taksının ıcınde kadın sıktı bır kere sofore dur dedım abı ben ıncem cok gencım daha:)

1|0
    0|0
  • Olabilir :)

1|0
    0|0
  • Hayatım boyunca hiç parfüm deodorant kullanmadım mide bulandırıcı kokusu. şişenin tamamını üzerine mi boşalttın canım delirtici şekilde parfüm kullananlardan tiksiniyorum. Parfüm şişesini bir tarafına sokuveresim geliyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok etkiliyor basim agriyor icim bulanıyor 😑😑

1|0
    0|0
  • parfümün zaten çok hafif ve ferahlatan bir koku şişeyi başımdan aşağı döksem rahatsız etmez biraz nane kokusunu andırıyor :D

1|0
    0|0
  • Zaten onlar ucuz parfümler. 50 ml en az 60 dollar verseler, o kadar dökmezler. Azacık belli yerlere sıkarlar biter

1|0
    1|0
  • gayette çok sıkarım milletide umursamam... kapalı alanda sıkıyorsa evet haklısın ama üstündeki kokuya kimse karışamaz bence

1|0
    0|0
  • görgüsüzler ya. sıkmayın şunları valla ayıp olmasın diye öksürmemeye çalışıyorum ama çok kötü midem kalkıyor

1|0
    0|0
  • Tatlı parfüm sıkan erkeklerde çok itici bu alanda bazı hemcinlerimde bana göre itici 3 fıs yeter halbuki bilek ve boyun abartmanın anlamı ne ki

1|0
    0|0
  • Banane be onun hastalığı var diye ben bakımımı eksik mi yapicam. Umrumda degil sikarim parfümü mü deodorantimi.

1|0
    1|0
    • Parfüm sıkmaya karşı değiliz sadece aşırı kullanımı için dediğim

• B dedim😑

1|0
    0|0
  • Surdugum de belli olsun kokmayacaksa neden sureyim. Ha parfumle yikanmam ama nedense parfumler ustumde cok kalicidir benim teknik ve tenle alakali :)

1|0
    0|0
    • Aşırı kullanacağınızı düşünmüyorum da işi abartanlar var sözüm Onlar'a ve türevlerine yoksa herkes kullanır

• Yaz ve kis diye ayiriyorum ben kisin hypnotic poison duymussundur cok agir yazin da burberry touch o da bir o kadar ciceksi :) havaya gore tahammul dereceleri farkli oluyor bence

• Doğru yazın daha etkili hissediliyor bence de kişisel bakım gerekli

Yükleniyor...