Turkun neden turkten baska dostu yok turkun turkle de dost oldugunu sanmiyorum da?

Baslikta yazdim

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• İnsanın kendinden başka dostu yok türkün türkten daha kötü düşmanıda yok.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Boş konuşmak deyince aklıma ilk gelen sözdür.

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 2

• Irkçılığın da irkcilarindan canı cehenneme😠

0|1
    0|3
    • Irkcilik bence sadece birlesmis milletlerde bir sorun tr gibi?

• Ya dalga mi geçiyorsun yoksa ciddi misin😄 ırk deyince aklina sadece türk ve diğerleri mi geliyor? Zencilik de bir ırk ve amerika da ırkçı serefsizlerin başıdır bu kadar !!!

• Tesekkur ederim

• Öyle birşey yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen yinede Türk'ten şaşma. Türk milleti asildir. Diğer çakma ırklara benzemez.

0|3
    0|2
    • Burada neden kurtlere gonderme seziyorum?

• Tamam dostum yanlış sezmişsin. Anlamadın desen böyle uzun yorumlara gerek kalmaz. Sadece dediğim elbette Türk'ün içinde kötü olanlarda var fakat sen yinede kendi ırkından şaşma elbet Kürt, Amerikalı, İspanyol arkadaşların olacaktır. Fakat ben kendi ırkıma daha çabuk ısınıyorum.

• Anlayabildigim insanlarla ben de daha cabuk kaynasiyorum haklisin

• Çünkü tarih boyunca hainliği dost diye görünen çoğu ırk türklere gerceklestirmistir bu yüzden
    Türkün Türkten başka dostu yoktur !
    Allahu teâla Türk milletine zeval verdirmesin!
    Çünkü onlar islamın kılıncıdır.

0|3
    3|4
    • Ama turkcede kilinc diye birsey yok?

• L şivedir
      Öğrencen de sende o pozitifliği göremiyorun

• Brother bilader diye sivelenmez ayrica soylemek istediin sey agiz sive cok farkli birsey

• Atalarımız ne dediyse doğru demiştir var demek ki bir bildikleri

0|1
    0|2
    • Atalar zamanimizin cok gerisinde kalmislardir ama onlara guvenmek ne kadar dogru?

• Zaten bir onemi yok fakat bize dusman bir ulke yok bizden nefret etttigi icin dusmanlik besleyim hepimizi oldurmek isteyen bir devlet yok cok acilma gereksiz ego bu sadece kendi ulkesinin cikarini dusunen kaliteli liderler var

• buda senin fikrin dostum saygı duyarım bu arada 2 kişi eksilemiş dediklerim batmış sanırım

• yasadigi cografyada bole bir sloganla turk yasayamaz... burokratik olarak bakarsak diplomaside dostluk yoktur zaten.. cikarlar vardir.. oportunist olmasi gerekir devletin... ama halkin icindeki sosyokulturel ortak normlar ve degeler vardir... o yuzden dost cografyada baya bulursunuz... ama diplomatik olarak tek dost gorebilecegi ulke turkiyenin bence pakistan...

0|0
    0|0
  • Türkler kudreti ve tarihi her zaman kıskanılan bir millettirler de ondan.

0|3
    0|1
    • Bana soracak olursan tarihi okumayan tek kudretli irk turkler?

• '' Tarafsız olsaydın burada Türk milletini biraz olsun öven bir görüşe hemen eksi vermezdin. Çok gördük senin gibi sinsi antidemokratik tipitipleri. '' Şu yazıda Türk milletini övmen gerektiğini söyleyen bir cümleyi nasıl okuyabildin? Bence at gözlüğü taktığın ya da okuma özürlü olduğun için.

• Yanlis anlamisim k. bakma ben sen turk IRKINI milletini degil ovdugun icin eksi vermedim ayrica sana henuz bir oylama bile yapmamisim

• eskilerden kalma soz

0|0
    0|0
  • Gerçek türkler her zaman dosttur

0|0
    0|0
  • Kizilderililer yasiyor olsalardi sağlam dost olacagimiza eminim 😎

0|1
    0|1
Yükleniyor...