Sözlüm askere gidiyor çok korkuyorum?

Sözlüm askere gidiyor 3 ağustosta bu olaylardan önce tecili bozdurmuştu. Bilseydik bozdurmazdı :( safranboluya çıktı uzun dönem şöför adayı. Çok korkuyorum bişey olacak diye günler geçmez gibi geliyor askerlik yapanlar asker bekleyenler günler geçiyor mu? Burada askerlik yapan varsa doğuya mı batıya mı düşer?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevgilim de 1 ağustosta gidiyor. Burda dalga geçen çok.. Bu süreçte bence tartışmamaya çalışın. Üstüne gitme bence ben öyle yapcam en azından. Ziyaretine gitmeye çalış yanında olduğünü hissettir. Bence ilişkiniz için bir sınav bizim içinde. Eğer bu sınavı geçerşek daha sağlam olacak diye düşünuyorum. Ve insan ömrune bakinca orda kalacakları gün sayısı az diye avutmaya çalış kendini. Bir hobi edin kafanı dağıt. Ve bu olaylar yüzünden bende çok korkuyorum bunun için bol bol dua et.. Umarim sağ salim kavuşursunuz.. Mutluluklar☺️

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Belli olmaz askerlikte bitmez malesef.

0|0
    0|0
  • Geçer geçer azizem

0|0
    0|0
  • ahdahsdh tamam o artık bir şehit sevgilisi...

0|0
    2|1
    • Sen askerlik yapmadın galiba? Bu kadar gevşek kaldığına göre :)

• Ben sana bunları sandığımı söylemedim. Ülke karışık ve bu durumda askerlik yapmak çok zor. Bir yığın askerimiz şehit oldu insan bazı şeyleri düşünüyor. Verdiğin yanıt komik ve hoş değil.

• dengesiz şehit olan er var mı ki bir dünya şehit var diyor cahil cahil konuşuyorsun git az bir şeyler araştır sığır doğmuş sığır büyümüşsün çomar ailenin koyun evladı

• Geçiyor geçiyor. Bence orada kalır ve mehtap , şafağa dönüşür.

0|0
    0|0
  • bşy olmaz. zaten tehlike nerden gelicek o da belli değil. bol paspaslar

0|0
    0|0
  • Ayvayı yedi bitmez o askerlik

0|0
    0|1
  • askerlik yapmakta sikinti yokta bekleyenlerde sikinti cok.

0|0
    0|0
  • Dert etme geçiyor anlamazsın bile :) hayırlı tezkereler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Korkma

0|0
    0|0
  • Asker beklemek cook zor 😑 ama günler bir sekilde akıp gidiyor korkma bise olmaz Allahin izniyle hele şoför adayiysa telefon da rahat kullanır hayırlı tezkereler simdiden👍

0|0
    0|0
    • Amin inşallah doğuda şöför olmaz :(

• @Fury_Fearless dikkatli okuyun doğuda şoför olmaz demedik 😊

• He pardon inşallah 😄

• Allah sagsalim gondersin sag salim getirsin insallah canim benim icini ferah tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...