Yeşilpınar, Eyüp hakkında bilgisi olan var mı?

Kağıthaneden taşınıcam yeşilpınara taşınıcaz büyük ihtimalle Nasıl bir yer varoş mu

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yeşilpınar güzel ulaşımı kolay çevresi olaysız tavsiye ederim öğretmenler sitesinden tut evi etrafı çevrili sakin güzel bir yer.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeşilpınar'dan katılıyorum normal bir yer.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kanka kağothaneden iyidir. Bende esenlerdeyim evi satılığa koydum burada kara kafa çok birsokakta 100 tane ğiç var bunlarımda 100 tane mal anne babası gece 1 lere kadar sokaklarda gürültü falan yapıyorlar pencereden çöp falan sallıyorlar herkez mal gibi. Hem fiyat uygunluğu hemde kara kafaların az olup gürültünün az olsuğu alibeyköye taşınacam inş ev satılınca. Esentepe ye gideceğim. Yeni yeni kurulan bir yer sessiz sakin ulaşım sıkıntı değil metro gelecek 3 seneye falan fiyatlar uygun ilerisi için yatırım olur 200 alıp 5 6 seneye 400 500 e satma potansiyalin var. Ama sessiz sakin olması çekici geliyor gidin

0|0
    0|0
  • Pek değil engebeli arazi üzerine kurulu bir yer ama

0|0
    0|0
  • Cok da varos degil bence normal duzeyde bir semt

1|0
    0|0
  • Aman hocam naptın sen, eyüpte yaşanır mı

0|0
    0|0
  • Eyüp/Göktürk gel biraz zenginlik göstereyim sana :)

0|0
    0|0
  • Kağıthanede varoş ne fark edecek ki varoş olsa olmasa

0|0
    0|0
  • Hehe soruya bak minik kuşun:)
    Çok varoş gelme buralara :)

0|0
    0|0
  • Evet sorunuz neydi

0|0
    0|0
    • Yeşilpınar serseri kaynıyor Alibeyköy Yeşilpınar a nazaran biraz daha iyi Lâkin iki yerde de kiralar yüksek ev ise sanslisiniz

• Aynı Kağıthane gibi Varoş bir yer.

0|0
    0|0
    • Kağıthaneden biraz daha iyi gibi

• Hapçı olursun işte bu kafayla.

• Gece gece senle hiç uğraşamıycam istediğini söyle kavgada etmiycem burda senle ergen ergen. Kendini ifade edebilecek yeteri kadar kelime dağarcığın olmadığından hakarete başvurabilirsin anca. Herkes seviyesini de seviyesizliğini de belli ediyor. İyi geceler.

• Evet varoş bişim karşı sent sanki kendisi etilerden geliyor kıza bak 😂

0|0
    0|0
  • Dedigin gibi ama kagithNe de iyi degil be sisli cevresi guzel buralara tasinsaydiniz ya madem

0|0
    0|0
    • Kağıthane Eyüpten varoş :D Şişli çok karman çorman bir yer ya oralarda oturamayız

• kirada oturuyoruz zaten ev alıcaz da ailem burayı düşünüyo o yüzden merak ettim

• Hm bak bunun uzerine bir konusalim bizdede boyle bisey var , yazsana bir bana

• yani varoş da vailant mı ne açılınca biraz daha iyi gibi ama ben sevmiyorum

0|0
    0|0
  • yooo gayet iyi bir yer

0|0
    0|0
  • Yeşilpınardan uzak dur :D Git adam akıllı yerlere uzak dur oralardan :D

0|0
    0|0
    • neden?

• Yeşilpınarda oturan arkdaşım var pek önermiyor, afadersin ne kadar kira veriyorsun orada? Ulan ben 3+1 dairede kişi başına 400 tl para veriyorum faturadak işi başına 50 tl geliyor o kadar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...