Extacy'nin hayatınızı etkilemesi ne seviyede oldu?

Uyuşturucu ve uyarıcılar günümüzde önemli bir sorun. Alkol sigara fiyatlarının çok yüksek olması ve bu maddelerin pahalı olmayısı kolay temin edilebilmesi bence kullanımı arttırıyor. Benim ilgimi çeken nokta Uzun yıllarıdr extacy kullanıyorum. Tabiki alkol kullanırken sosyal içiciyim derler ya o seviyede. Ben olumsuz bir etkisini yaşamadım. sosyal hayatım işim ailem herşey idare eder seviyede hayatımdan mutluyum. Benim gibi yaşamış olanlar hatrı sayılır seviyede var mı? ya da ibretlik hayat hikayesini anlatıp bizi uyarabilecek birileri var mı? biraz sohbet etmek istedim.

Yanlız sadece kullananların yorum yapmasını tercih ederim. hayatında sigara alkol kullanmayan birinin içmesen ne olcak demesi gibi bir durum ortaya çıksın istemiyorum :)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Aşağıda bir arkadaş güvenli kullanımının olmadığını, içindeki maddenin bilinemeyeceğini söylemiş. Test kitler var yurtdışından getirtiliyor ve şekerden bir parça koparıp üzerine damlatıyorsunuz. Damlattığınızda çıkan renge göre içinde hangi maddenine yüksek olduğunu öğreniyorsunuz. Fiyatı uygun ve damlalar fazla. Son olarak; uyuşturucu kötü şey, kullanmayın arkadaşlar.

0|0
    0|0
    • https://www.youtube.com/watch?v=WQe4vNap168

Biraz araştırdım ve bu videoyu gordum. nerden temin edilebilir bilmiyorum. Ancak videodan içindeki maddenin hangi uyusturucu oldugu tespit ediliyor olarak gorunuyor. İçinde istenmeyen başka maddde var mı bunu damlayla anlayabilir miyiz emin olamadım.

Beni çok şaşırtan nokta yaklaşık 8 senedir sosyal içici kıvamında kullanıyorum. fiziksel veya sosyal hayatımda bir zarar görmedim. Zararlı olduğu heryerde bas bas bağırılıyor ancak zamanında (1960 yılları) anti depresan olarak da kullanılan bu haplar az içince zararı kabul edilebilir seviyede mi oluyor acaba?

En İyi Erkek Görüşü

• extacy tabi ki eroin, kokain, afyon gibi ağır bir uyuşturucu değil
    aslında uyuşturucu da değil uyarıcı

ancak sen ne kadar düzgün, kararında da kullansan satın aldığın sokaktan extacy'nin kalitesi ve içeriği belli değil
    İçinde belki eroin bile olabilir kimse bilemez

extacy'nin güvenli kullanımı ancak bayer, prifez gibi ilaç şirketlerinin kutulu, prospektüslü, dozu ve içeriği belli şekilde üretilip eczanede satılması ile mümkün

0|0
    0|0
    • çok iyi yorum. bilgiye sahiptim ama başlık altından okuyanlar için çok güzel açıklamalar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç kullanmadım cok sıkıtnılar cekenlerı gordum hayatını karartanlar okulunu bıtırenler vs vs tavsiye etmem

0|1
    0|0
    • sağlık problemi yaşayan tanıdıkların oldu mu?

• abartmamak gerek kesınlıkle özellıkle kımyasal esrar cok onemlı degıl

• Bonzai değil mi? Bir kere arkadaşım esrar diye bonzai verdi o gun nefret ettim. Çok iğrenç bişey. Benziyor ama farklı birşey oldugu belli ve orta vadede adamı bitirir orneklerini goruyorum.

• İçinde fare zehiri bile olduğunu duymustum
    Yeni çıkan bir madde olduğu için uzun vadede neler yapabilir kimse bilmiyor
    Alkol en güzeli, 70 yaşındaki amcam 50 yıldır iciyor, ve hala dimdik

0|0
    0|0
    • 1985 lerden beri sokaklarda yeni değil. genelde sosyal etkileri oldugunu goruyorum sağlık açısından sorunlarını daha cok merak ediyorum bu yuzden kullananlardan dinlemeyi istiyorum

• icen yanar

0|0
    0|0
    • içtiysen biraz anlatırmısın? nasıl olumsuz etkileri oldu sende

• ameteme gideceksin . devlet yardim eder

• saol ama sağlık problemim yok tşkler.

Yükleniyor...