Cok moralim bozuk kovuldum?

Is cikisi dukkan kapandi ust katinda icki icelim dedik sahibinin oglu gordu herkes erkek tek kiz benim hepsi benden buyuk abim sayilir herneyse üniversitefalan konusuyorduk birbira ictim kalkicaktim iste sahibinin oglu cagirdi sen buraya uyum saglayamadin oyle dusun uc gunluk parami verdi haftalik aliyordum verdi her neyse bir daha gelme dedi neden boyle yaptilar cok sinirlerim bozuldu igreniyorum hepsinden universite tercihler icin konusuyoduk sanki kasarlik yaptim orda

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Herhalde önceki yaptığın hareketlere karşılık böyle davranmış çünkü anlattığın durumda bir sorun yok gibi.

0|0
    0|0
    • Erkekler iciyorda ben niye icemiyorum is bitis dukkan kapanmis istedigimi yapabilirim kotu biseyde degil hepsi kardesim diyor onlar bahane aramis

• Garip bir durum ama takma böylelerini yeni iş bulursun

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayirlisi olsun

1|0
    0|0
  • is mi yok sanki.. salla dusunmeye bile degmez

1|0
    0|0
  • o kadar erkek içinde işyerinde içki içmek nedir ya. en iyisini yapmış helal olsun çocuğa.

0|0
    0|0
    • Uc kisilerdi iki kisi kaldık dukkan kapanmisti ayrica okul tercihlerime bakiyorduk sokakta orda burda mi iceyim guvenli diye orda ictim sanki baska turlu seyler yaptim is dışı bişey erkeklere neden kizmiyorlar onlar is saati bile iciyor

• Daha ise gireli 3 gun olmus ne İçmesi ya. Sacmaliyosun

• Uc aydir calisiyorum haftalik aliyorum pazardan carsambaya uc gun oldu

• ne dükkanı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...