Şeriat isteyenlerin demokrasiyi desteklemesi komik değil mi?

15 Temmuz dan önce şeriat şeriat diyen insanlar demokrasi (!) meydanlarından çıkmaz oldunuz. Henüz neyi destekleyeceğinizi bile bilmezken farklı ideolojiler benimseyip kendinizle çelişiyorsunuz. Şeriat mı demokrasi mi? Allah düşünmemiz kullanmamız için beyin vermiş ama bunu kullanmaktan acizler. Şimdi söyleyeceğim şey ise meydanlarda bedava yemek, çay, ulaşımdan faydalanırken şehitlermiz için de yürüyüş yapın!!!

Güncellemeler:
""
##

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• + 1 katılıyorum...

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bugün üç şehit verdik. Kimin umrunda? Kim sallıyor? Gerçekten berbat bir durum elimde olsa her Allah'ın günü askerin yanına gider çay demler, yemek yapar, yardım ederim. Millete bakıyorum kızlar bugün kime versem, erkekler bugün kimi götürsem, öbürü neyi desteklesem diyor, biri şeriat diyor demokrasi nöbetinde. Halk sanıyor ki darbeyi önledik. Size garantisini veriyorum. Bu darbe hazırlıktı umarım halkım uyanır. Tamda istendiği gibi sonuçlandı. Türkiye iç savaş başlama 2019 bitiş 2020!!

0|1
    0|0
    • Cevaplara bakarsan anlarsın çok üzücü bu yobaz ve cahillerle aynı havayı solumak.

• Okumuyorlar dostum. Kazık g! rince anlayacaklar fakat bir işe yaramayacak. Ben zaten geren card başvurusu yaptım. Çıkarsada çıkmazdaysa ben ABD'de Kalıcam. Çıkarsa çok güzel olur :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlar demokrasi istemiyor amaclar farkli tabi sen anlamazsin

1|1
    0|2
    • Demokrasi meydani olan bir yerde ne istiyor? koyun bir aciklasana

• Senin kasintilarin var kasirlar adami fazla uzatma.. amacsiz insan amacin vatan millet olsa burda gelip de seriati tartsmazsin.. ne varsa seriatcilarda var siz pustlar yok meydanlarda

• Sakin ol bak ben sana puşt demedim şeriat da var mı böyle hakaret etmek? Ya o değilde senin gibi assagilik ve yobaz insanlarin demokrasiyi zorlada olsa destekleme durumunda kalması cok komik seyler ortaya cikardi Asdf sana simdi 500 yil engel koyuyorum cekilebilirsin gereksiz.

• Darbe olduktan sonra şeriat mi gelecekti? Elbette ülkenin korunması adına sokaklara çıkıldı alevi sünni ayrım yapmaksızın TÜRKIYE için seferber olundu. Bunun dışında söylenen herşey fitne...

0|0
    0|2
  • Neyin kafası bu ya? Nereden biliyorsun şeriat diyenlerin bir yandan da demokrasi dediğini? Genelleme yapıp şimdi de burdan mı vuracaksınız şeriat isteyenleri? Demokrasi nöbetine çıktıysa şeriat falan istemiyordur arkadaş bu kadar net.

2|0
    0|2
  • İnsanları anlayamıyorum artık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• la sorsan neden meydanlardasınız diye erdoğan istiyor diye burdayız derler demokrasiyi takan kim demokrasi nedir bilmeyen herifler 2 haftada demokrasi aşığı oldu

2|3
    0|0
  • Adamların çoğuna yakınları talimat veriyor oy kullanırken , 'bak ampul olana bas haa' diye. Ne bekliyorsun?

0|2
    0|0
  • Her baskici rejim gelirken demokrasi der. Mesela balyoz ergenekonda hukuksuz uygulamalar hep demokrasi içindi ! Bugünde ayni hukuk herkese lazim , turkiye gibi musluman ulkelerde gucu eline geciren fasizime dönüyor. Bu nedenle turkiye gibi ulkelerde kuvvetler ayrılığı, şart. Tek adam yönetimine HAYIR

0|1
    0|0
  • Demokrasıyı kımse benimsemiyor ben şeriat ALLAH ın kıldıgı yönetim sekliyle yaşamak isterim demokrası ne lan ataputun getirdiği yönetimlerle mi yaşayacaz Şu an katlanıyoruz orası ayrı konu demokrası diyorsunuz görüyoruz ya orospuları kaşarları travestileri al sana özgürlük demokrası CHP nin an asnı sıkm ACIK ve net kmse bna niye küfür ediyon demesin Avrupanın ingilizlerin dölleri bak lafı nerden nereye cektım bu konusma uzadıkca uzar

0|1
    1|1
    • Ya o dinci takikan arkadan goturen bacindan daha namuslular en azindan sen yorma kafani seriat istiosan irana git gereksiz

• Seriat yonetimide bir demokrasidir, bos bos konusup xper kasacagim diye sormussun soruyu..

0|0
    0|1
  • Şeriat cahilliktir bence. Demokrasi iyidir. Akılla en uygun yol demokrasidir

0|1
    0|0
  • Şeriat talebi yok kimsenin bu ülkede. Bugünkü siyasal iktidarı destekleyenlerin büyük bir kısmı şeriat destekçisi değildir. Ama şöyle bir durumda var. Eğer bir ülkede halkın taleplerini dinleyip sistem değişikliğine gidecekseniz bile ihtiyacınız olan şey demokrasidir. Demorasiyi hedefe ulaşmada araç olarak kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Sen evinde çekirdek yerken mi söylüyorsun bu lafları

1|0
    0|1
  • Şeriatı monarşimi sandın şeriat = islam hukuku ikisi farklı şeyler demokrasi halkın kendisini yönetmesidir biraz beynini kullanmalısın tabi şeriat Şuanki anayasanın laiklik ilkesine ters ve bu maddelerin kaldırılması bile teklif edilemez sadece bilmeni istedim şeriat islam hukukudur yönetim şekli değil şeriatla yönetilen yerlerde monarşi vb yönetim hakim diye şeriat=monarşi olamaz ve 4 Halife devrinde Halife'yi halk seçiyordu sonra Emeviler monarşiyi getirdi islam coğrafyasına

0|0
    0|0
    • Bilmemi istedin tamam liseli.

• Anlamaz yorma kendini @Aqualin

• Eee tamam seriat islam hukugudurda o hukugun uygulandigi toplum seriatla yonetiliyor demektir. İnsanlar ayda yaşamı arastiriyor kansere çare bulmak için ômur veriyor biz neleri konusuyoruz.

• bu ulkede komik olmayan ne kaldi ki

0|1
    0|0
  • Şeriat nedir demokrasi nedir açıklarının bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...