Kendimi çok yalnız hissediyorum, bundan nasıl kurtulabilirim?

Çevremde çok arkadaşım var ama hepsi boş insanlar, yani halden anlamazlar, bir sırrını ya da derdini paylaşamazsın odun odun takılırlar. Ben duygusal birisiyim, çevremde beni anlayacak, benimle dertleşecek düzgün karakterli güvenilir bir insan yok. Bu haftasonu doğum günüm var ama kutlayabilecek insan yok. Kendimi çok yalnız hissediyorum bu durumdan nasıl kurtulabilirim bilemiyorum... Şimdi tütsümü yaktım yalnız oturuyorum.. Samimi gerçek dostluklar kalmadı mı bu dünyada acaba? Kimseye mi güven yok?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Seni ne kadar iyi anladığımı anlatabilcwk kelime yok başka insanlarla tanış eldekilerden cacık olmaz

0|0
    0|0
    • Maalesef ki öyle sizin gibi anlayışlı insanları görmek beni mutlu ediyor... Maalesef öyle kimse halimden anlayamıyor..

• Bende ulu orta içimi dökmiyim dedim mutluluk politikasına ters napalım😊

• Gizliliği açarsan ya da takip edersen içini dökebilirsin :) birbirimizi anlıyoruz nede olsa :)
      www.kizlarsoruyor.com/uye/feda101

Kızlar Ne Diyor 3

• Tütsü? Bu arada üzüldüm adına. Zaten arkadaş kolay edinilmiyor. Beş tane okul değiştim kaç tane şehire her sene giderim sadece 2 arkadaşım var

0|0
    0|0
    • Tütsü yakmayı severim beni rahatlatıyor, sıkıntımı gideriyor. Sigaradan alkolden uzak duruyorum. Dostluklar naalesef kolay kazanılmıyor maalesef önemli olan güvenilir iyi birini bulmak

• Aynı şeyleri düşünüyoruz biliyor musun.. :) Allah en doğrusunu çıkarır karşımıza umarım :)

• Sanırım erkek versiyonumu buldumm...

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi :)

• Sessiz ve utangaç insanlarla muhabbet etmeye çalış onlar genellikle karakterli insanlar oluyolar ve dostluklarıda sağlam oluyo..

• Olabilir iyi fikir.. Bakalım hayırlısı..

• Ya bir söz var ama bunu kabullen "kimseden bir şey bekleme" o zaman mutlu oluyon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyim? biraz özeleştiri yapmaya ihtiyacın var net

0|0
    0|0
    • Özeleştiri yapıyorum elbette ama kimse dört dörtlük değil ki

• 1. insanları olduğu gibi kabul etmende kendini eleştirmen gereken hatalarından biri
      2. insanları olduğu gibi kabul edebiliyor olsan oldukları gibi oluşlarını burda şikayet etmezsin bunlarda böyle yapacak birşey yok dersin
      3. kimse beni değiştirmemeli diyosun ama sen onların değişmesini istiyosun
      4. baktın olmuyo bakmayacaksın

• 1. Halden anlamamak, kötü günde yanında olmamak değiştirilmesi gerek bir kusurdur bence.
      2. Kimsenin değişmesini istemiyorum elbette, sadece halimden anlasınlar, beni yalnız bırakmasınlar istiyorum bu gayet doğal birşey.
      3. Benim de elbet kusurlarım vardır ama bu normal kabul etmeleri gerekir.

Yükleniyor...